• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(814)
  • Unikatowy dom do własnej aranżacji
    1 / 16
    Unikatowy dom do własnej aranżacji

    Otwock

    • 1 680 000 zł cena
    • 220 m2 powierzchnia
    • 7 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nie pobieram wynagrodzenia od Kupującego! DOM Z HISTORIĄ Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość, unikatowy dom wolnostojący z częścią usługową usytuowany na pięknej działce o powierz...

  • Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2
    1 / 4
    Działka leśna 30km od Warszawy 3800m2

    Sierzchów

    • 300 000 zł cena
    • 3 800 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka leśna o powierzchni 3800m2 , przy drodze asfaltowej. Podatek to 16zł rocznie. Położona we wsi Sierzchów w województwie mazowieckim, w powiecie piaseczyńskim, w gminie Góra...

  • Mieszkanie 78,9 metra. 4 pokoje. Piaseczno Centrum.
    1 / 16
    Mieszkanie 78,9 metra. 4 pokoje. Piaseczno Centrum.

    Piaseczno

    • 825 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 10 444 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    Sprzedam lub zamienię na mniejsze bezpośrednio mieszkanie 78,9 metra kwadratowego, czteropokojowe w centrum Piaseczna. Wszędzie blisko : sklepy , bazarek , kościół , przychodnia ,...

  • Kształtna działka z zielonej okolicy

    Stara Wieś

    • 540 000 zł cena
    • 1 841 m2 powierzchnia
    • 294 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Teren objęty MPZP, przeznaczony pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną (M). Działka równa, sucha z wjazdem od dłuższego boku.W sąsiedztwie nowa zabudowa domów jednorodzinnych.Bard...

  • Działka budowlana 2683m2, Stara Wieś gm. Nadarzyn

    Stara Wieś

    • 990 000 zł cena
    • 2 683 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż Prostokątna działka budowlana położona w podwarszawskiej Starej Wsi gmina Nadarzyn, powiat pruszkowski. Nieruchomość niezabudowana o pow. 2683m2 i wymiarach 72m(szerok...

  • 1 / 3
    Idealna pod bliźniaki z MPZP!

    Stara Wieś

    • 3 620 000 zł cena
    • 8 043 m2 powierzchnia
    • 451 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 8043 m2 w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Teren objęty MPZP z oznaczeniem 2MN.Działka i...

  • Mieszkanie Piaseczno ul. Owocowy Sad

    Piaseczno » ul. Owocowy Sad

    • 799 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,7 m², położone na granicy Piaseczna i Julianowa, przy ulicy Owocowy Sad, na parterze 2 piętrowego, kameralnego budynku.Dw...

  • Dom Czersk ul.

    Czersk

    • 885 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z roku 1990 o powierzchni 160 m², z dużą piwnicą 80 m² i poddaszem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej malowniczych loka...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna
    1 / 8
    Mieszkanie 81,20 m kw, 4 pokoje, Piaseczno, Energetyczna

    Piaseczno

    • 899 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    STAN PRAWNY: Mieszkanie stanowi odrębną nieruchomość z Księgą Wieczystą – możliwość zakupu na kredyt. LOKALIZACJA I BUDYNEK: Mieszkanie znajduje się w 8-piętrowym budynku z 2008 r...

  • Apartament na imprezę w Zalesiu Górnym/ do 20 osób
    1 / 16
    Apartament na imprezę w Zalesiu Górnym/ do 20 osób

    Zalesie Górne

    • 100 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Jeśli nie odbieram proszę o sms! Apartent 4 osobowy Zaprszamy do rezerwacji przepięknego apartamentu mieszczącego się w urokliwej willi stojącej pośród lasów na terenie urokliwego...

  • Sala imprezy okolicznościowe/wynajem Konstancin-Jeziorna
    1 / 12
    Sala imprezy okolicznościowe/wynajem Konstancin-Jeziorna

    Bielawa

    • 2 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Zapraszamy do wynajmu sali lub sal na imprezy/przyjęcia okolicznościowe-urodziny, komunie, wieczory panieńskie/kawalerskie i inne. Miejsce to elegancka i klimatyczna kawiarnia pos...

  • Działka rekreacyjna ROD
    1 / 13
    Działka rekreacyjna ROD

    Krępa

    • 199 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Witamy. Mamy do sprzedania prawo do dzierżawy działki rekracyjnej ( działka ROÐ pow. 500m2. Krępa Rosa -zaZalesiem Górnym Na terenie działki ZNAJDUJĄ się 2 DOMKI(KUCHENNO- ŁAZ...

  • Lokal użytkowy Otwock
    1 / 6
    Lokal użytkowy Otwock

    Otwock

    • 6 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam Państwu do zaoferowania jedyny taki lokal w Otwocku (miasto powiatowe) pod Warszawą. Lokal ma powierzchnię 364 m2 , wysokość 3,80 m. Posiada dwa odrębne wejścia bezpośrednio z...

  • Lokal mieszkalny - Piaseczno

    Piaseczno

    • 480 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe 60 m2 z prywatnym ogródkiem ładnie zagospodarowanym o powierzchni 147 m2 , dodatkowo komórka lokatorska i poddasze strychowe wspólne wraz z gara...

  • Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina
    1 / 5
    Działka 1324m2 w Solcu k/Konstancina

    Solec

    • 690 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 522 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Solcu, 5 km od centrum Konstancina-Jeziorny. Nr działki 95/21 Obręb 0040 Powierzchnia 0,1324 ha Druga linia zabudowy. Przeznaczenie według MPZP – teren zabudo...

  • Działa Gaj Żelechowski
    1 / 9
    Działa Gaj Żelechowski

    Gaj Żelechowski

    • 549 000 zł cena
    • 9 100 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlano-rolna Gaj Żelechowski, gm. Chynów Oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 9100 m², położoną w malowniczej miejscowości Gaj Żelechowski...

  • Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7
    Dla dewelopera 40 tys na osiedle przy zjeżdzie z trasy S7

    Głosków

    • 9 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 225 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferta Bąkówka 40000 metrów budowlanej Sprzedaż Zamiana 40 tys metrów kwadratowych działki budowlanej w okolicach Piaseczna.Okolice Głosków Wola Gołkowska.Cena 225 zl metr kwadrato...

  • Dom w cichej okolicy
    1 / 12
    Dom w cichej okolicy

    Jastrzębie

    • 1 290 000 zł cena
    • 210 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Połowa bliźniaka, 3 kondygnacje plus jedna kondygnacja -piwnice z garażem każda ok.75 metrów, strych 94 m. Dom po częściowym remoncie, wymienione okna, gładzie na ścianach. Całkow...

  • Działka budowlana 1000 m² – Piskórka, gm. Prażmów
    1 / 6
    Działka budowlana 1000 m² – Piskórka, gm. Prażmów

    Piskórka

    • 299 999 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m², położoną w miejscowości Piskórka, gmina Prażmów. Nieruchomość znajduje się w malowniczej okolicy, w otulini...

  • Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny z MPZP!
    1 / 9
    Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny z MPZP!

    Uwieliny

    • 2 947 923 zł cena
    • 29 777 m2 powierzchnia
    • 99 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kompleks 21 działek budowlanych 3ha Uwieliny (gm. Prażmów) z MPZP! Pod osiedle! Lokalizacja: Uwieliny, gmina Prażmów, powiat piaseczyński Powierzchnia łączna działek: 29 777m² I...