• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(814)
  • Sprzedam działkę / działki DUŻA OBNIŻA CENY
    1 / 2
    Sprzedam działkę / działki DUŻA OBNIŻA CENY

    Adamów Drwalewski

    • 150 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę z 3000 m2 z możliwością uzyskania warunków zabudowy w Adamowie Drwalewskim (15 km od Grójca, 40 km od Warszawy, blisko stacja PKP Chynów) Posiadam na sprzedaż tak...

  • Dom 138 m2 z garażem, Piotrowice

    Piotrowice

    • 1 120 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 8 116 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    4 pokojowy dom z garażem i pięknym ogrodem z paleniskiemPiotrowice (25 km od Lublina) - dom z garażem 138.4 m2 oraz własną działką 1005 m2. Wybudowany samodzielnie przez właściciel...

  • Działka Podłęcze ul.

    Podłęcze

    • 4 065 041 zł cena
    • 15 194 m2 powierzchnia
    • 268 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    Oferujemy atrakcyjnie zlokalizowane działki o łącznej powierzchni 1,5 ha w miejscowości Podłęcze, gmina Góra Kalwaria. Działki są idealne do realizacji projektów typu sportowo-rekr...

  • Działka Józefów ul. Owsiana

    Józefów » ul. Owsiana

    • 915 000 zł cena
    • 1 737 m2 powierzchnia
    • 527 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Na sprzedaż: Atrakcyjna działka inwestycyjno-budowlana - 1737 m², Józefów Nadwiśle, Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 1737 m², położona w gminie Józefów, zaledwie 150 m o...

  • Działka Prażmów ul.

    Prażmów

    • 850 000 zł cena
    • 10 004 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferuję na sprzedaż działkę o powierzchni 10004 m2. Działka położona jest w gminie Prażmów, powiat Piaseczyński. Dane rejestrowej działki:Obręb 0002 (Błonie), numer ewidencyjny dzi...

  • Mieszkanie Józefosław ul. Geodetów

    Józefosław » ul. Geodetów

    • 3 699 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 59,7m w nowowybudowanym budynku biurowo-mieszkalnym dostępne od zaraz . Zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble kuchenne w...

  • Mieszkanie Józefosław ul. Geodetów

    Józefosław » ul. Geodetów

    • 3 699 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 44 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie o pow. 85m w wyremontowanym budynku biurowo-mieszkalnym dostępne od zaraz . Zlokalizowane w centrum Józefosławia. Mieszkanie wyposażone w podstawowe meble kuchenne wraz...

  • Sprzedam działki rolne zabudowane w Kołbieli pod Warszawą
    1 / 14
    Sprzedam działki rolne zabudowane w Kołbieli pod Warszawą

    Kołbiel

    • 992 789 zł cena
    • 20 261 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Sprzedam 2,0261 ha ziemi w miejscowości Kołbiel. Obszar składa się z 4 działek o różnym statusie i powierzchni. DO ZAKUPU NIE SĄ POTRZEBNE UPRAWNIENIA ROLNICZE !!! DZIAŁKA nr 13-...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna
    1 / 2
    Sprzedam działkę w Nowym Prażmowie ul.Leśna

    Nowy Prażmów

    • 140 000 zł cena
    • 1 521 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam 2 działki , w Nowym Prażmowie, przy ulicy Leśnej.Istnieje plan zagospodarowania przestrzennego. Działka w bardzo spokojnej okolicy, cisza ,spokój, świeże powietrze, otulin...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefów

    • 650 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 11 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Grzegorz Cymmerman Trader
    Biuro nieruchomości

  • Lokal handlowo-usługowy na trasie Lublin-Nałęczów.

    Piotrowice

    • 150 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 1 072 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Lokal handlowo - usługowy ok 140m2Po adaptacji moze służyć jako lokal mieszkalnyPrzy głównej ulicy przy trasie Lublin - Markuszów - Nałęczów.Istnieje możliwość adaptacji tej nieruc...

  • działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria
    działka budowlana Sierzchów gm. Góra Kalwaria

    Sierzchów

    • 205 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 205 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana położona we wsi Sierzchów ul Sosnowa w gminie Góra Kalwaria kwadrat, 1000 m 13 km od Piaseczna 2 km od stacji PKP Czachówek Wschodni. Pięknie położona w pobliżu...

  • Lokal użytkowy Otwock, Tysiąclecia
    1 / 6
    Lokal użytkowy Otwock, Tysiąclecia

    Otwock

    • 490 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 1 362 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż lokal o powierzchni 360 m2, który znajduje się na poziomie -1 budynku w Otwocku. Lokal z dużym potencjałem. Częściowo wykończony, lokal do własnej aranżacji. Lokal do...

  • Wynajmę lub sprzeam duzy obiekt rozne działalności stan dewe
    1 / 10
    Wynajmę lub sprzeam duzy obiekt rozne działalności stan dewe

    Józefów

    • 60 000 zł cena
    • 2 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę samodzielny duży obiekt 2200m2do wykonczenia nadający się szpital,miejsce rechabilitacji,dom opieki społecznej oraz inne działalnośći. Obiekt bardzo duży około 2200m2 usyt...

  • Sprzedam grunt 10ha plan pod osiedle domów jednorodzinnych
    1 / 7
    Sprzedam grunt 10ha plan pod osiedle domów jednorodzinnych

    Głosków-Letnisko

    • 10 000 000 zł cena
    • 10 000 m2 powierzchnia
    • 1 000 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam dworek okolo 500m2 pokryty blachą duzo pomieszczen tynki otoczenie dzialki stawy, dzialka 100000m2 ogrodzona sucha z dobrym dojazdem do Piaseczna Teren podzielony na dwie...

  • 1 / 2
    Wynajmę mieszkanie 2 pokoje w Otwocku

    Otwock

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Wynajmę mieszkanie 2 pokojowe na 4 piętrze w Otwocku, 5 minut od stacji PKP. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie dostępne od sierpnia 2025. 2400...

  • Mieszkanie 45 m2 osiedle Filipowicza do wynajęcia
    1 / 8
    Mieszkanie 45 m2 osiedle Filipowicza do wynajęcia

    Otwock

    • 2 550 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    MIESZKANIE DO WYNAJĘCIA Mieszkanie na osiedlu „Kmicica” przy ul. Filipowicza w Otwocku, mieszkanie częściowo umeblowane, wysoki parter, 2 pokoje, balkon, widna łazienka, oddzielne...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42,3m2 , piwnica 5m2
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje 42,3m2 , piwnica 5m2

    Piaseczno

    • 485 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 11 280 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje, oddzielne WC, łazienka, kuchnia, piwnica. 4 piętro, parking na terenie zamkniętym, dostępny dla właścicieli lokali osiedla. Zapraszam do kontaktu

  • Mieszkanie Otwock ul. Józefa Poniatowskiego

    Otwock » ul. Poniatowskiego

    • 530 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 13 590 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego i przytulnego mieszkania o powierzchni ok. 39 m², położonego w spokojnej i zielonej części Otwocka, przy ul. Józefa Poniatowski...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 10 000 zł cena
    • 350 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości