• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(816)
  • Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola
    1 / 2
    Działka budowlana Lasek gm. Żabia Wola

    Lasek

    • 390 000 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlano - usługowa o powierzchni 7800 m2 w miejscowości Lasek gmina Żabia Wola - na sprzedaż. Duża działka usługowo-mieszkaniowa położona w drugiej linii zabudowy...

  • Przepiękny segment w cichej okolicy
    Przepiękny segment w cichej okolicy

    Głosków

    • 1 250 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 8 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Cudowny, rodzinny dom pod Piasecznem
    Cudowny, rodzinny dom pod Piasecznem

    Łoś

    • 1 260 000 zł cena
    • 253 m2 powierzchnia
    • 4 981 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Rodzinny dom pod Piasecznem w SUPER cenie!
    Rodzinny dom pod Piasecznem w SUPER cenie!

    Łoś

    • 1 060 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 6 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Komfortowy dom z ogrodem i sypialnią z tarasem
    Komfortowy dom z ogrodem i sypialnią z tarasem

    Łoś

    • 1 390 000 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 7 092 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno
    1 / 10
    Dwa pokoje po remoncie Ptasie Osiedle, Piaseczno

    Piaseczno

    • 550 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 13 415 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Klimatyczna dwupokoleniowa Willla w Konstancinie
    Klimatyczna dwupokoleniowa Willla w Konstancinie

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 990 000 zł cena
    • 330 m2 powierzchnia
    • 9 061 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Zalesie Górne

    • 3 800 000 zł cena
    • 740 m2 powierzchnia
    • 5 136 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Piaseczno

    • 679 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Konstancin-Jeziorna
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Józefosław

    • 630 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 14 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 16
    Dom wolnostojący

    Wilga

    • 700 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Citymark
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józefów

    • 6 600 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 15
    Dom wolnostojący

    Łoś

    • 1 295 000 zł cena
    • 139 m2 powierzchnia
    • 9 317 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Piaseczno

    • 649 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 12 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wśród lasów Józefowa
    Dom wśród lasów Józefowa

    Józefów

    • 1 668 000 zł cena
    • 143 m2 powierzchnia
    • 11 665 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Działka Przydawki

    Przydawki

    • 1 950 000 zł cena
    • 18 600 m2 powierzchnia
    • 105 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż piękny pasek ziemi w miejscowości Przydawki w Sobieniach Jeziory. Pasek jest duży, idealnie nadaje się na siedlisko, posiadłość wypoczynkową bowiem mamy tu staw, mnóstw...

  • Lokal Janów ul.

    Janów

    • 350 000 zł cena
    • 116 m2 powierzchnia
    • 3 018 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku usługowego / warsztatu w Janowie w gminie Brochów.  Budynek ma 116 m2 i usytuowany jest na działce o powierzchni 804 m2. W sk...

  • Działka Otwock

    Otwock

    • 1 995 000 zł cena
    • 6 650 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż mamy bardzo ciekawą działkę między ul. Żeromskiego a Grunwaldzką. Świetna lokalizacja, blisko przystanki autobusowe, szkoły, sklepy i PKP. Przy działce wszystkie media...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Piaseczno

    • 2 500 000 zł cena
    • 324 m2 powierzchnia
    • 7 717 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Wyjątkowy dom z Ogrodem/SKM Nowa Iwiczna 3min!
    1 / 19
    Wyjątkowy dom z Ogrodem/SKM Nowa Iwiczna 3min!

    Nowa Iwiczna

    • 1 950 000 zł cena
    • 218 m2 powierzchnia
    • 8 945 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości