• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Karolina

(2)
  • Działka budowlana Karolina gm. Baranów
    1 / 2
    Działka budowlana Karolina gm. Baranów

    Karolina

    • 359 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Położona w Karolinie gm. Baranów działka budowlana o powierzchni 1800m. Przy drodze asfaltowej. Przy działce media - gaz, prąd, wodociąg, linia telekomunikacyjna. dla działki wyd...

  • Działka 3700m + Dom 180m + Budynek 160m BLISKO CPK
    1 / 16
    Działka 3700m + Dom 180m + Budynek 160m BLISKO CPK

    Karolina

    • 1 330 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 7 389 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker UWAGA: SPRZEDAŻ BEZPOŚEDNIA! Dom nie podlega wysiedleniom w ramach inwestycji Centralnego Po...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Czersk

    Czersk

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Malowniczo położony 200 letni domek położony na pięknej działce o pow. ok. 18000 m2 ze starodrzewiem (brzoza, leszczyna i inne). Możliwość dojazdu do posesji z dwóch stron. W częśc...

  • Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach

    Kąty

    • 190 800 zł cena
    • 1 060 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjne działki budowlane w Kątach pow.piaseczyński k/Góry Kalwarii. Działki położone są wzdłuż nowej ulicy Dębowej w której poprowadzone są media : gaz,elektryka, ka...

  • Sprzedam leśną działkę pod rekreacje

    Kąty

    • 65 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Sprzedam fajną działkę leśną o pow. 1000m2 leżącą przy drodze gruntowej w Katach k/Góry Kalwarii W drodze idzie elektryka i kanalizacja miejska,Działka z jednej strony ogrodzona ,...

  • Lokal Czersk

    Czersk

    • 1 600 000 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 1 802 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem z przeznaczeniem na działalność restauracyjno-hotelarską (dom weselny), ośrodek wypoczynkowo - szkoleniowy,...

  • 1 / 3
    Dom Czersk

    Czersk

    • 1 600 000 zł cena
    • 888 m2 powierzchnia
    • 1 802 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem z przeznaczeniem na działalność restauracyjno-hotelarską (dom weselny), ośrodek wypoczynkowo - szkoleniowy, dom seniora. etc. Powierzch...

  • Dom szeregowiec
    1 / 8
    Dom szeregowiec

    Góra Kalwaria

    • 1 250 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 7 862 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Maxon Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 415 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 830 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 582 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 8 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 4
    Dom wolnostojący

    Kąty

    • 599 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 6 886 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Cravtt Property
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 15
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 397 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 447 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 919 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 11 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 819 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 238 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Linin

    • 420 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 6 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 5
    Dom wolnostojący

    Cendrowice

    • 835 000 zł cena
    • 119 m2 powierzchnia
    • 7 017 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Agencja Nieuchomości Luksus
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Góra Kalwaria

    • 2 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje

    DALAR Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 13
    Dom wolnostojący

    Czersk

    • 398 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 10 474 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Moczydłów

    • 1 500 000 zł cena
    • 540 m2 powierzchnia
    • 2 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    SYLMAR Nieruchomości-Ubezpieczenia
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie bezczynszowe w w domku szeregowym z ogrodem

    Góra Kalwaria

    • 900 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 7 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Sprzedam Mieszkanie , dom bezczynszowy z dużym ogrodem ,miejsca parkingowe na 2 lub 3 auta w zależności od wielkości . Powierzchnia nieruchomosci mieści się na wlasnej działce ok 3...

  • Dom Góra Kalwaria

    Góra Kalwaria

    • 1 249 000 zł cena
    • 167 m2 powierzchnia
    • 7 480 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    | Biuro Nieruchomości "Aspect" poleca na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny, zlokalizowaną w Górze Kalwarii, w otoczeniu lasów i terenów zielon...

  • Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,
    1 / 15
    Dom Kąty gm. Góra Kalwaria,

    Kąty

    • 1 399 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 9 716 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz miejsca, gdzie można odetchnąć od miejskiego zgiełku, a za oknem słychać śpiew ptaków? Poznaj ten wyjątkowy, parterowy dom wolnostojący w miejscowości Kąty, zaledwie kilka...

  • Dom Czersk ul.

    Czersk

    • 885 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 532 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferuję na sprzedaż przestronny dom rodzinny z roku 1990 o powierzchni 160 m², z dużą piwnicą 80 m² i poddaszem. Nieruchomość położona jest w jednej z najbardziej malowniczych loka...

  • działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.
    1 / 7
    działka budowlana Kąty Goździejewskie Drugie warunki zabud.

    Kąty

    • 159 000 zł cena
    • 1 324 m2 powierzchnia
    • 121 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną w Kątach Goździejewskich Drugich Powierzchnia: 1324 m² Warunki zabudowy: Wydane Media: Wodociąg przy działce Dojazd: Bezpośredni, 30 m do drogi asfaltowe...

  • Działka Wincentów ul.

    Wincentów

    • 2 250 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową, inwestycyjną ofertę sprzedaży kompleksu działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy - propozycję klasy premium, w której natura spoty...

  • Działka Wincentów ul.

    Wincentów

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych w otoczeniu lasu, idealnych pod budowę wymarzonego domu w ciszy, zieleni i absolutnym sp...

  • Dom Góra Kalwaria
    Dom Góra Kalwaria

    Góra Kalwaria

    • 800 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    2 poziomy wysoki standard niskie opłaty Góra Kalwaria To jedna z tych ofert, przy których pojawia się myśl: to się naprawdę rzadko zdarza. Ten segment o powierzchni 100 m, zaproj...

  • Działka Kąty ul.

    Kąty

    • 148 640 zł cena
    • 929 m2 powierzchnia
    • 160 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 929 m2 w miejscowości Kąty, w gminie Sochaczew.Działka położona jest przy oświetlonej drodze asfaltowej i posiada bezpośredni dostęp do prądu, wod...

  • 2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu
    1 / 16
    2 pokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu

    Góra Kalwaria

    • 489 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w Górze Kalwarii, położone przy ul. Chopina 19A. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku bez windy. Mieszkanie oferuj...

  • 2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE
    2218 M² (MPZP) | KWADRATOWA DZIAŁKA | KRZAKI CZAPLINKOWSKIE

    Krzaki Czaplinkowskie

    • 257 288 zł cena
    • 2 218 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Formalności załatwione - działka GOTOWA POD BUDOWĘ! Poznaj idealne miejsce, by od razu zacząć tworzyć swój wymarzony dom. INFORMACJE O NIERUCHOMOŚCI: ■ Przeznaczenie i zabudowa: d...

  • Dom 123 m2 w zabudowie bliźniaczej.

    Krzaki Czaplinkowskie

    • 849 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 6 903 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż połowa bliźniaka o powierzchni 123,2 m2 w miejscowości Krzaki Czaplinkowskie, gmina Góra Kalwaria. (5 minut jazdy do centrum Góry Kalwarii)Możliwość skredytowania zak...

  • Dwupoziomowe 85 m² + antresola i 2 balkony
    1 / 16
    Dwupoziomowe 85 m² + antresola i 2 balkony

    Góra Kalwaria

    • 999 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 11 753 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz miejsca, do którego po prostu wchodzisz i mieszkasz, bez remontów i nerwów? To mieszkanie w Górze Kalwarii może Cię naprawdę pozytywnie zaskoczyć. Na sprzedaż funkcjonalne...