dom na sprzedaż
17 lis 2023

Dom Czersk

woj. Mazowieckie pow. piaseczyński gm. piaseczyński
Dodane 2 lata temu, Piątek, 17 listopad 2023 22:40
1 600 000 zł 888 m2
1 600 000 zł 888 m2 1 802 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 888 m2
Cena za metr 1 802 zł/m2
ID oferty K36255426

Opis

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem z przeznaczeniem na działalność restauracyjno-hotelarską (dom weselny), ośrodek
wypoczynkowo - szkoleniowy, dom seniora. etc.
Powierzchnia działki: 4 000 m 2
Prąd własne przyłącze energetyczne
Woda własna studnia + wodociąg miejski
Ścieki: Szambo
Gaz planowane przyłącze
Wybudowany budynek użytkowy o powierzchni użytkowej: 888 m 2
Parter stanowi 510 m 2 pow. Użytkowej,
Zaprojektowano salę weselną, kuchnię wraz za zapleczem biurowym
Piętro to 378 m 2 pow. Użytkowej, gdzie zaprojektowano:
14 pokoi 15 m 2 z łazienkami
2 apartamenty 24 m 2 z łazienkami
Rok budowy 2017 Obecnie obiekt znajduje się w stanie surowym zamkniętym.
Nieruchomość położona w malowniczej okolicy w odległości tylko 3 km od centrum Góry
Kalwarii przy trasie Góra Kalwaria Warka w kierunku na Warkę, Kozienice z drugiej zaś
strony nieruchomość otoczona jest zielenią z bezpośrednim dostępem do lasu.
Właściciel dysponuje aktualnymi warunkami zabudowy oraz projektami budowlanymi na
dom weselny, restaurację wraz z częścią hotelową. Istnieje również możliwość przebudowy na: biura, mieszkania, szkołę, przedszkole, ośrodek wypoczynkowo - szkoleniowy, dom seniora, etc.
Dodatkowo, istnieje możliwość rozszerzenia oferty o sąsiednią działkę bez konieczności
przebudowy drugiej nieruchomości, którą można przeznaczyć na: magazyn, serwis aut, auto komis itp.
Kontakt Grzegorz Łazicki 501-74-24-58
e-mail: [email]

LINK DO OFERTY:
[url] />
-----------------------------------------