• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(816)
  • Atrakcyjna nieruchomość z klimatem

    Chylice

    • 1 500 000 zł cena
    • 297 m2 powierzchnia
    • 5 051 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Ten wyjątkowo atrakcyjny dom położony jest na pięknie zagospodarowanej działce, z oczkiem wodnym z wodospadem i mostkiem, zamieszkałym przez ryby. Oczko otoczone jest bogatą roślin...

  • Działka budowlana 4740 m² Boża Wola

    Bronisławów

    • 680 000 zł cena
    • 4 740 m2 powierzchnia
    • 144 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Przedstawiam Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4740 m² na terenie której obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego. Na działce doprowadzony prąd. Możliwość...

  • Dla Inwestorów Piaseczno Gołków

    Gołków

    • 18 000 000 zł cena
    • 40 000 m2 powierzchnia
    • 450 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży bardzo atrakcyjna działka budowlana, dwa kilometry od zjazdu z obwodnicy południowej.Wszystkie media bardzo cicha okolica.Możliwość rozliczenia części - do akceptacji...

  • Komfortowy dom w Konstancinie
    1 / 15
    Komfortowy dom w Konstancinie

    Konstancin-Jeziorna

    • 3 970 000 zł cena
    • 240 m2 powierzchnia
    • 16 542 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Szukasz wyjątkowego domu dla swojej rodziny? Marzysz o spokojnym i zielonym otoczeniu! Marzysz o domu, w którym Twoja rodzina będzie szczęśliwa? Nie przegap tej niesamowitej ofert...

  • Działki do zabudowy z widokiem na Ełk

    Siedliska

    • 129 340 zł cena
    • 1 115 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    PÓŁNOC Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działki rolne w Siedliskach obok Ełku.Działki o powierzchni od 1115 do 4025m2 z możliwością przekształcenia pod zabudowę mieszkaniow...

  • 1 / 4
    Działka w pierwszej linii zabudowy pow.1160m2

    Stara Wieś

    • 590 000 zł cena
    • 1 160 m2 powierzchnia
    • 509 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka w Starej Wsi gmina Nadarzyn o powierzchni 1 160m2, działka w pierwszej linii zabudowy w kształcie w prostokąta, przybliżone wymiary 36x32m.Działka częściowo ogr...

  • Dwa domy w Zalesiu Dolnym
    Dwa domy w Zalesiu Dolnym

    Piaseczno

    • 3 000 000 zł cena
    • 380 m2 powierzchnia
    • 7 895 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Hampton Home
    Biuro nieruchomości

  • Działka budowlana 1 379 m2 Otwock-Śródborów

    Otwock

    • 600 000 zł cena
    • 1 379 m2 powierzchnia
    • 436 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki budowlanej w Otwocku już znalazłaś/eś. Śródborów Otwock ul. Narutowicza (woj. mazowieckie) ** Oferta na wyłączność. ** Działka bezpośrednio przy asfaltowej drodz...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Bielawa

    • 14 980 zł cena
    • 196 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 5 800 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 14 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    Dom bliźniak

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 900 000 zł cena
    • 221 m2 powierzchnia
    • 13 123 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Konstancin-Jeziorna

    • 24 000 zł cena
    • 400 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Prestige Real Estate
    Biuro nieruchomości

  • Ciekawa działka budowlana
    1 / 5
    Ciekawa działka budowlana

    Wólka Kozodawska

    • 1 400 000 zł cena
    • 1 935 m2 powierzchnia
    • 724 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na granicy Piaseczna, w pełni uzbrojona: dociągnięty gaz, woda i kanalizacja, przy drodze prąd. Wjazd na teren (urządzony) bezpośrednio z asfaltowej głównej drogi...

  • Duży ogród, do wprowadzenia, cicha okolica
    Duży ogród, do wprowadzenia, cicha okolica

    Józefów

    • 1 199 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 7 589 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Eastate
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkania dla 1-2 osób
    1 / 5
    Mieszkania dla 1-2 osób

    Piaseczno

    • 2 250 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy nowe przytulne mieszkania, o powierzchni 15-25 m2, znajdujące się w samym centrum Piaseczna przy ulicy Jana Pawła. Rezerwacje przyjmujemy pod numerem telefonu [tel]. Mie...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Otwock

    • 990 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Barn-net Maciej Baran
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Wólka Kozodawska

    • 950 000 zł cena
    • 164 m2 powierzchnia
    • 5 793 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Freedom Nieruchomości Oddział Piaseczno
    Biuro nieruchomości

  • Działka Zawodne gm. Prażmów
    1 / 4
    Działka Zawodne gm. Prażmów

    Zawodne

    • 762 000 zł cena
    • 16 200 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zawodne działka rolno-budowlana o powierzchni 16.200m2 na sprzedaż. Działka położona w pięknej okolicy z doskonałym dojazdem do trasy S-7. Dojazd do nieruchomości z dwóch s...

  • Cudowny dom z wysokim salonem, pod Warszawą
    1 / 12
    Cudowny dom z wysokim salonem, pod Warszawą

    Łoś

    • 1 350 000 zł cena
    • 158 m2 powierzchnia
    • 8 545 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości

  • Atrakcyjny dom i ogród dla rodziny, pod Piasecznem
    1 / 8
    Atrakcyjny dom i ogród dla rodziny, pod Piasecznem

    Łoś

    • 1 300 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 9 559 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Creative Grupa
    Biuro nieruchomości