• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Nowe Miasto Lubawskie
  • Łuszczów Pierwszy
  • Rudnik nad Sanem
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(814)
  • Sprzedam nieruchomość w Nadbrzeżu
    Sprzedam nieruchomość w Nadbrzeżu

    Nadbrzeż

    • 200 000 zł cena
    • 9 000 m2 powierzchnia
    • 23 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Nieruchomość rolna składająca się z trzech działek po 3000m2 w Nadbrzeżu. Położona w zabudowie siedliskowej . Szerokość frontu ok. 20m.

  • Działka budowlana, uzbrojona, MPZP, STARA WIEŚ

    Stara Wieś

    • 455 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 455 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania jedna z 3 działek w miejscowości Stara Wieś, Gmina Nadarzyn, ul. Olchowa - 28 km od centrum Warszawy.Bardzo spokojna i zielona okolica. Dojazd utwardzoną drogą ok 200...

  • 19 lat na rynku -Licencja nr 4905. Nieruchomości Stelmaszak
    1 / 9
    19 lat na rynku -Licencja nr 4905. Nieruchomości Stelmaszak

    Józefów

    • 121 000 zł cena
    • 3 400 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo, Od 19 lat naszą specjalnością jest sama Warszawa - jak i jej najbliższe okolice - w szczególności powiat otwocki. Posiadamy różne nieruchomości Klientów, którzy...

  • 3 Pokoje | Okazja | KW | Piwnica | Nowa Cena

    Piaseczno » ul. Kusocińskiego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie 3 Pokojowe, o powierzchni 47,1 m², położone na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70., Zlokalizowane na ul. Kusocińskiego, nieda...

  • Mieszkanie Józefów ul. Sienkiewicza

    Józefów » ul. Sienkiewicza

    • 4 200 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem czteropokojowe mieszkanie z duszą, o powierzchni wynoszącej około 76 m2  (po odliczeniu skosów), położone w domu jednorodzinnym przy ul. Sienkiewicza w Józefowie...

  • Budynek produkcyjny z zapleczem hotelowym
    1 / 15
    Budynek produkcyjny z zapleczem hotelowym

    Sobiekursk

    • 1 999 999 zł cena
    • 680 m2 powierzchnia
    • 2 942 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    NIE POBIERAMY PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO Oferujemy wyjątkową okazję zakupu / wynajmu zakładu biznesowego z hotelem, zlokalizowanego w miejscowości Sobiekursk koło Otwocka Wielkiego. O...

  • Nowo urządzone mieszkanie 50 m² do wynajęcia w niezależnym

    Gołków

    • 2 800 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Wynajmę nowo urządzone mieszkanie o powierzchni 50 mk2 w niezależnym budynku : duży salon z możliwością podzielenia na kolejny pokój 30 mk2 z klimatyzacją , tv ; kuchnia w pełni...

  • Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2
    1 / 9
    Ostatni lokal na osiedlu, działka około 900 m2

    Józefów

    • 1 600 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Proponowany dom na granicy Józefowa/Emowa (1/2 bliźniak) usadowiony jest na  mini osiedlu, Tereny zalesione w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. Powierzchnia działki  około 900 m2...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów
    1 / 11
    Apartament 2 pokoje na wynajem Józefów

    Józefów

    • 3 500 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyjątkowe, w pełni pięknie umeblowane mieszkanie dla pary. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w małym, apartamentowym budynku w najlepszej z możliwych lokalizacji Józefowa...

  • działka leśna Józefów
    1 / 2
    działka leśna Józefów

    Józefów

    • 900 000 zł cena
    • 9 856 m2 powierzchnia
    • 92 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka oddalona od ul. Skłodowskiej około 80m, vis a vis budynek mieszkalny jednorodzinny. Ładny starodrzew, dużo sosen . Działka dla ludzi lubiących wyzwania! Obecnie leśna bez p...

  • Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów
    1 / 9
    Dom jednorodzinny | wynajem | Józefów

    Józefów

    • 7 999 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Oferujemy na wynajem przestronny i komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni 170 m², położony na urokliwej działce o powierzchni 877 m² w Józefowie?Michalinie przy ul. Willowej....

  • Działka rolna Janów/Karczew
    1 / 3
    Działka rolna Janów/Karczew

    Karczew

    • 1 090 000 zł cena
    • 21 800 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferuję do sprzedania działkę w Janowie gmina Karczew o powierzchni 21800 m2 o nieregularnym kształcie przy kanale wodnym, front działki ma długość 59 m. Działka położona niecałe 4...

  • Piękna działka budowlana w centrum Józefowa
    1 / 4
    Piękna działka budowlana w centrum Józefowa

    Józefów

    • 1 200 000 zł cena
    • 933 m2 powierzchnia
    • 1 287 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy piękną, zadrzewioną działkę budowlaną (933 m2) w bardzo spokojnej i klimatycznej części Józefowa przy ul. Lipowej na terenie objętym MPZP. Na działce znajduje się zamiesz...

  • Działka cisza starodrzew wschodni Michalin
    1 / 3
    Działka cisza starodrzew wschodni Michalin

    Józefów

    • 2 039 700 zł cena
    • 3 138 m2 powierzchnia
    • 650 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Działka, jednostka terenowa RLz - 39 - las z zabudową mieszkaniową jednorodzinną.  Działka przylega do gminnej drogi klasy dojazdowej ulicy Matejki. Typ zabudowy: mieszkaniowa jedn...

  • Klimatyczna działka Józefów las zachodnia strona
    1 / 6
    Klimatyczna działka Józefów las zachodnia strona

    Józefów

    • 1 250 111 zł cena
    • 1 500 m2 powierzchnia
    • 834 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Piękna działka stwarzająca możliwość zamieszkania w kameralnym miejscu.  Umiejscowiona w niedalekiej odległości od rzeki Świder w zaciszu drzew.   Dla kogo ? dla osób szukających...

  • 2 pokoje wysoki standard I piętro Otwock
    1 / 12
    2 pokoje wysoki standard I piętro Otwock

    Otwock

    • 750 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 13 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie na 1 piętrze w pełni wyposażone i umeblowane , gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie po remoncie, wymienione okna i instalacje. W otwartej kuchni z oknem nowoczesne meble w...

  • Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów
    1 / 15
    Dom w zabudowie bliżniaczej Józefów

    Józefów

    • 1 670 000 zł cena
    • 142 m2 powierzchnia
    • 11 761 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 142.31m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 450m2. Nieruchomość znajduje się w Józefowie w otoczeniu ciszy i spokoju, jednocześnie...

  • Lokal Józefów
    1 / 6
    Lokal Józefów

    Józefów

    • 13 000 zł cena
    • 372 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Współpracując z nami oszczędzasz - oferta BEZ PROWIZJI OD NAJEMCY Do wynajęcia przestronna powierzchnia użytkowa o wielkości 372,66 m² na pierwszym piętrze budynku handlowo-usługo...

  • Lokal parterowy z magazynem, duży parking
    1 / 16
    Lokal parterowy z magazynem, duży parking

    Józefów

    • 6 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 45 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 136 m2 położony na parterze budynku biurowo - usługowego w Michalinie. Nieruchomość położona jest przy ul. Piłsudskiego, głównego ciągu komunikacyj...

  • Dom Żabieniec rynek pierwotny ul. Kazimierza Deyny

    Żabieniec » ul. Deyny

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej wykonany według projektu "Dom w Arkadiach R2" firmy Archon.Nieruchomość położona jest Zabieńcu koło Piaseczna, w spokojnej i zielo...