• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(812)
  • Przy drodze asfaltowej, duża działka
    1 / 6
    Przy drodze asfaltowej, duża działka

    Celestynów

    • 569 000 zł cena
    • 6 126 m2 powierzchnia
    • 93 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W ofercie działka rolna o powierzchni 6 126 m2 położona w Celestynowie przy przedłużeniu ul. Osieckiej. Parcela o wymiarach ~szerokość 38,5 m x 211 m. Działka objęta Studium Uwarun...

  • Parter + miejsca postojowe, do aranżacji, Michalin
    1 / 13
    Parter + miejsca postojowe, do aranżacji, Michalin

    Józefów

    • 2 300 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 83 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni 28,7 m2 położony na parterze budynku biurowego z centrum Michalina.  Budynek wzniesiony w 2022r. Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, z d...

  • Lokal usługowy salon fryzjersko kosmetyczny
    1 / 7
    Lokal usługowy salon fryzjersko kosmetyczny

    Józefów

    • 4 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal usługowy (fryzjersko, kosmetyczny)o powierzchni 80 m2.  Salon składający się z dwóch dużych pomieszczeń 25 m2 i 22 m2, małego 5 m2 oraz dodatkowych czyli recepcj...

  • Dobre Miejsce - nowe domy wolnostojące w Józefowie
    1 / 9
    Dobre Miejsce - nowe domy wolnostojące w Józefowie

    Józefów

    • 2 950 000 zł cena
    • 298 m2 powierzchnia
    • 9 900 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Kupując z nami OSZCZĘDZASZ: - 0 zł wynagrodzenia agencji! - 0 zł podatku PCC Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży trzech nowych domów wolnostojących we wschodniej...

  • Lokal gotowy do wprowadzenia * nowy * centrum
    1 / 14
    Lokal gotowy do wprowadzenia * nowy * centrum

    Józefów

    • 4 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o pow. ok. 85 m2 ze skosami usytuowany na poddaszu budynku usługowo - biurowego w Józefowie przy ul. Sikorskiego 93. Budynek nie posiada windy. Lokal składa się...

  • Wólka Mlądzka, Rzeka Świder, domek, budowlana
    1 / 5
    Wólka Mlądzka, Rzeka Świder, domek, budowlana

    Otwock

    • 595 000 zł cena
    • 2 741 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną z domkiem letniskowym 57m2. Powierzchnia działki 2741m2. Wymiary 31m x 90m. Możliwość podzielenia na dwie działki, dojazd z dwóch stron (droga asfaltowa...

  • Działka rolna 1,27 h Siedliska, piękny widok!

    Siedliska

    • 121 650 zł cena
    • 12 766 m2 powierzchnia
    • 10 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna 1,2766 ha – Siedliska, widok na Pasmo BrzankiNa sprzedaż działka rolna o powierzchni 1,27 ha, położona w miejscowości Siedliska, na najwyżej położonym wzniesieniu w o...

  • Działka budowlana Siedliska - gm. Tuchów!

    Siedliska

    • 228 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 50 arów, położona w miejscowości Siedliska, gmina Tuchów. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (M...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • działka
    działka

    Podbiel

    • 57 855 zł cena
    • 501 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Działka w cichej okolicy Maz. Parku Kraj. z dobrym dojazdem. Pojemniki wielofunkcyjne 40/40/60 40/40/80 cm po 25 zł/szt.

  • Działka Koryta ul. Lipowa

    Koryta » ul. Lipowa

    • 220 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Są miejsca, które się kupuje.I są takie, które się wybiera sercem.Ta działka należy do tej drugiej kategorii.W samym sercu zielonej enklawy gminy Prażmów - Koryta, w...

  • Wyjątkowe 65 m² | 2 pokoje | Józefów| Parking i Piwnica
    1 / 11
    Wyjątkowe 65 m² | 2 pokoje | Józefów| Parking i Piwnica

    Józefów

    • 799 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 12 293 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Słoneczne 65 m² w sercu Józefowa | Balkon | Parking | Piwnica Są mieszkania projektowane "co do centymetra" i są takie, które dają prawdziwe poczucie przestrzeni. To drugie znajdz...

  • Działka Wincentów ul.

    Wincentów

    • 180 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Drodzy Klienci,Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży działek budowlanych w otoczeniu lasu, idealnych pod budowę wymarzonego domu w ciszy, zieleni i absolutnym sp...

  • Działka Wincentów ul.

    Wincentów

    • 2 250 000 zł cena
    • 12 500 m2 powierzchnia
    • 180 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową, inwestycyjną ofertę sprzedaży kompleksu działek budowlanych z wydanymi warunkami zabudowy - propozycję klasy premium, w której natura spoty...

  • Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,
    1 / 8
    Mieszkanie Konstancin-Jeziorna,

    Konstancin-Jeziorna

    • 549 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 681 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Szukasz mieszkania w prestiżowej i zielonej okolicy, które urządzisz po swojemu? Ta oferta w Konstancinie-Jeziornie łączy świetną lokalizację z dużym potencjałem aranżacyjnym - ide...

  • Sprzedam dom 122m2- zielona okolica
    1 / 6
    Sprzedam dom 122m2- zielona okolica

    Otwock

    • 1 250 000 zł cena
    • 122 m2 powierzchnia
    • 10 246 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom o powierzchni 122 m², wybudowany pod koniec lat 90. Położony w cichej, otoczonej zielenią okolicy. Nieruchomość do remontu, jednak z dużym potencjałem aranżacyjnym...

  • Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna
    1 / 11
    Wynajmę miszkanie 43m2 Nowa Iwiczna

    Nowa Iwiczna

    • 2 800 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wynajmę prywatnie mieszkanie, 43m2, I piętro, na klatce 3 lokale (każdy na osobnym piętrze). Osiedle zamknięte, spokojne. Mieszkanie posiada 2 pokoje, w sypialni zamiast szafy wygo...

  • Dom Osieck,
    1 / 14
    Dom Osieck,

    Osieck

    • 1 390 000 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 4 634 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nowoczesny dom typu stodoła w Osiecku - komfort, przestrzeń i natura Oferujemy na sprzedaż nowoczesny, wolnostojący dom typu stodoła o powierzchni 280 m², położony w malowniczej c...

  • Willa Halusin lokacja film, reklama ,tele130m2 + 2 tarasy45m2
    1 / 3
    Willa Halusin lokacja film, reklama ,tele130m2 + 2 tarasy45m2

    Piaseczno

    • 3 500 zł cena
    • 300 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem
    • wolnostojący

    Wynajme pol domu na cele filmowe, ,reklama,serial,film,teledysk. Powierzchnia dworku 130m2 , 2 tarasy 45m2, dzialka 4000m2 . Dwa osobne wejscia. Cena 3500 pln do uzgodnienia. Tel:[...

  • Dom Parcela-Obory ul.

    Parcela-Obory

    • 2 660 000 zł cena
    • 314 m2 powierzchnia
    • 8 472 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    REZERWACJANa sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom jednorodzinny, położony w miejscowości Parcela (strefa Konstancina C) - w spokojnej, zielonej okolicy cenionej za kameralny charak...

  • Wynajem - Konstancin-Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 2 500 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem

    Oferuję w Konstancinie - Jeziornej : słoneczną kawalerkę od 10 maja ! w kamienicy na 1 wysokim piętrze wraz z balkonem , parkingami z oddzielnym dużym zamykanym salonem i oddzie...