• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Góra Kalwaria
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Górą Kalwarią

(813)
  • Działka Zawodne ul. Krańcowa

    Zawodne » ul. Krańcowa

    • 149 000 zł cena
    • 975 m2 powierzchnia
    • 153 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    POZOSTAŁA OSTATNIA DZIAŁKAPolecam działkę pod zabudowę jednorodzinną położoną w pięknej okolicy Chojnowskiego Parku Krajobrazowego w miejscowości Zawodne (gm. Prażmów) o powierzchn...

  • Działka Wola Wągrodzka ul.

    Wola Wągrodzka

    • 235 000 zł cena
    • 4 200 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą działki rolno budowlanej w miejscowości Wola Wągrodzka.  Działka ma przeznaczenie siedliskowe, co oznacza że część można przeznaczy...

  • 1 / 3
    Działka Wólka Kozodawska ul.

    Wólka Kozodawska

    • 405 000 zł cena
    • 2 700 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana prostokątna w miejscowości Wólka Kozodawska (obok Piaseczna). Najbliższe Media prąd i gaz 150m. Działka usytuowana przy drodze gruntowej 300 m od asfaltu.W kwesti...

  • Dom Piskórka rynek pierwotny ul.

    Piskórka

    • 1 070 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 7 811 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny 136,8 m² | działka 1001 m² | otulina Parku ChojnowskiegoNa sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 136,80 m²,...

  • Działka Mąkosin ul.

    Mąkosin

    • 180 000 zł cena
    • 16 164 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Serdecznie zapraszam na prezentację działki w miejscowości Mąkosin, około 10 minut od Chynowa. Działka ma powierzchnię 1,6 ha i jest w całości zalesiona. Część stanowi stary, 80 le...

  • Działka Stara Iwiczna ul.

    Stara Iwiczna

    • 495 000 zł cena
    • 1 244 m2 powierzchnia
    • 398 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Działka budowlano usługowa, media znajdują się w drodze dojazdowej.Powierzchnia 1244 m2, w kształcie kwadratu (35 x 35,5) jest ogrodzona z 3 stron.Jednym z walorów działki jest usy...

  • Luksusowy dom 1000m2 z basenem Konstancin Jeziorna
    1 / 15
    Luksusowy dom 1000m2 z basenem Konstancin Jeziorna

    Konstancin-Jeziorna

    • 27 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Elegancki dom z basenem położony w jednej z najlepszych części Konstancina. Przepiękna działka ze starodrzewiem. Dom został wykończony w wysokim standardzie pod nadzorem architekta...

  • Mieszkanie Piaseczno Centrum
    1 / 5
    Mieszkanie Piaseczno Centrum

    Piaseczno

    • 495 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 12 693 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    DO Zamiany ewentualnie sprzedania : MIESZKANIE WŁASNOŚCIOWE, z księgą wieczystą, 2-POKOJOWE O POW.39,27 M 2 z balkonem, II piętro,bez windy, w centrum Piaseczna. W rozlic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Otwock ul. Ługi

    Otwock » ul. Ługi

    • 3 500 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Ofertuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni wynoszącej 41 mkw zlokalizowane na 3. piętrze budynku mieszkalnego wzniesionego w 2024 roku położonego przy ulicy Ługi 53B...

  • Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    Mieszkanie Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 569 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 15 379 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o pow. 37,68 m zlokalizowane w malowniczej Starej Iwicznej, przy ulicy Nowej. To idealna propozycja dla osób szukających komfortu i spoko...

  • Dom Piskórka gm. Prażmów
    1 / 12
    Dom Piskórka gm. Prażmów

    Piskórka

    • 1 170 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny 136,8 m | działka 1001 m | otulina Parku Chojnowskiego Na sprzedaż komfortowy, energooszczędny dom jednorodzinny o powierzchni 136,80 m, p...

  • Dom Piskórka gm. Prażmów
    1 / 9
    Dom Piskórka gm. Prażmów

    Piskórka

    • 1 170 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 8 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Czy marzysz o domu blisko Warszawy, ale z dala od miejskiego zgiełku? Chcesz budzić się wśród zieleni, w ciszy, z widokiem na las, a jednocześnie mieć szybki dojazd do stolicy? Ma...

  • Mieszkanie Piaseczno, Warszawska
    1 / 15
    Mieszkanie Piaseczno, Warszawska

    Piaseczno

    • 799 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    REZERWACJA! Dwupoziomowe mieszkanie 71,57 m z tarasem 60 m i widokiem na zielone patio - idealne dla rodziny lub inwestora. Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe o powier...

  • Dom Łoś gm. Prażmów
    Dom Łoś gm. Prażmów

    Łoś

    • 1 600 000 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 7 805 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Komfort, przestrzeń i spokój - nowoczesny dom w stanie deweloperskim | Łoś k. Piaseczna Szukasz przestronnego domu z potencjałem, w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z wygodnym doj...

  • DZIAŁKA BUDOWLANA 4886 m2 ZA KONSTANCINEM TYLKO 795 TYŚ ZŁ
    1 / 7
    DZIAŁKA BUDOWLANA 4886 m2 ZA KONSTANCINEM TYLKO 795 TYŚ ZŁ

    Podłęcze

    • 795 000 zł cena
    • 4 886 m2 powierzchnia
    • 163 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Działka 4886 m2 m² Podłęcze z wydanymi Warunkami Zabudowy . Malownicza i spokojna miejscowość położona 28km od Warszawy i 7 km od Konstancina - Jeziorny. Szerokość działki od d...

  • Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa
    1 / 9
    Działka inwestycyjna Stara Iwiczna gm. Lesznowola, Nowa

    Stara Iwiczna

    • 4 251 000 zł cena
    • 3 270 m2 powierzchnia
    • 1 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    WILSONS NIERUCHOMOŚCI KOMERCYJNE Przedmiotem ogłoszenia jest sprzedaż działki o powierzchni 3 270 m² zlokalizowanej przy jednej z głównych dróg prowadzących do Piaseczna. Nierucho...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 12
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 640 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 6 275 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Piaseczna. T...

  • Działka budowlana Konstancin Jez. - Habdzin 1922m2
    1 / 16
    Działka budowlana Konstancin Jez. - Habdzin 1922m2

    Habdzin

    • 690 000 zł cena
    • 1 922 m2 powierzchnia
    • 360 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zapraszamy do zakupu działki pod budowę domu w okolicy Konstancina-Jeziorna w miejscowości Habdzin. Działka o pow. 1922 m2 usytuowana jest przy drodze asfaltowej w pięknej zielonej...

  • Dom Łoziska gm. Lesznowola,
    1 / 8
    Dom Łoziska gm. Lesznowola,

    Łoziska

    • 940 000 zł cena
    • 107 m2 powierzchnia
    • 8 786 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę: Apartamenty Zielona Przystań - kameralne, dwupoziomowe apartamenty z ogrodem, położone w spokojnej miejscowości Łoziska, tuż obok Pi...

  • przytulna kawalerka do wynajęcia
    1 / 3
    przytulna kawalerka do wynajęcia

    Piaseczno

    • 2 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Do wynajęcia przytulna umeblowana kawalerka w Piasecznie plus praca na miejscu przy sprzątaniu pokoi. Cena 2000 + czynsz 200 + liczniki