• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska
  • Czerwionka-Leszczyny +20 km
  • Janowiec Wielkopolski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • Mieszkanie Mikołów
    1 / 16
    Mieszkanie Mikołów

    Mikołów

    • 449 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m², zlokalizowane...

  • Okazja! Duże M3, niska cena, 570 zł czynsz!
    Okazja! Duże M3, niska cena, 570 zł czynsz!

    Rybnik

    • 117 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 2 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Okazja! Tanie 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż w Rybniku! Na sprzedaż atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,42 m², zlokalizowane w Rybniku przy ul. Zamenhofa. Loka...

  • Przestronne M3 na start! / 54,59 m2 / Karskiego!
    Przestronne M3 na start! / 54,59 m2 / Karskiego!

    Rybnik

    • 284 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 5 260 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    2-pokojowe mieszkanie 54,59 m² - ul. Karskiego Balkon 4 piętro Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54,59 m², położone na 4., ostatnim piętrze w budynku...

  • Rybnik Dąbrówki - 2 pokoje, łazienka po remoncie!
    Rybnik Dąbrówki - 2 pokoje, łazienka po remoncie!

    Rybnik

    • 310 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 6 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 10 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4 m² przy ul. Dąbrówki! Lokal usytuowany jest na 10. piętrze (najwyższym zamieszkałym), nad którym znajduje się jedynie ogrzewan...

  • Idealne dla rodziny! - 3 pokoje, Morcinka
    Idealne dla rodziny! - 3 pokoje, Morcinka

    Rybnik

    • 249 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 5 188 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Ustawne 3 pokoje z widokiem na góry - idealne dla młodych rodzin! Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,77 m², zlokalizowane na ul. Morcinka w Rybniku, na 4. piętrz...

  • Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!
    Przestronne 3 pokoje po remoncie + duży balkon!

    Rybnik

    • 359 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Idealna propozycja dla rodzin oraz osób, które chcą wprowadzić się bez kosztownych i czasochłonnych remontów. Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,17 m²,...

  • Mieszkanie Radlin

    Radlin

    • 259 900 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 6 498 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Ustawne 2 pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie z balkonem znajdujące się na 1 piętrze ocieplonego bloku. Nieruchomość znajduje się w Radlinie ul. Wieczork...

  • Dom Szczerbice

    Szczerbice

    • 1 020 000 zł cena
    • 129 m2 powierzchnia
    • 7 907 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Sprzedam solidnie wykonany, gustownie wykończony, nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 129 mkw. WYJĄTKOWA NIERUCHOMOŚĆ w wyjątkowo zielonej okolicy z niecod...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Rybnik ul. os. Południe

    Rybnik » os. Południe

    • 225 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 4 592 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    REZERWACJA Sprzedam zadbane 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku po termomodernizacji . Lokalizacja: Rybnik -Boguszowice (Os....

  • Dom Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 725 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 7 179 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Wykończony dom parterowy po generalnym remoncie w 2024r. o powierzchni użytkowej 101 mkw. z działką 578 mkw. w cichej i spokojnej okolicy Rydułtów. Dom położony jes...

  • Mieszkanie Rydułtowy ul. Osiedle Orłowiec

    Rydułtowy » ul. Osiedle Orłowiec

    • 239 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 4 346 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    REZERWACJA Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,27 mkw znajdujące się na czwartym piętrze bloku w Rydułtowach na os. Orłowiec . W pobliżu pełna infrastru...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Arki Bożka

    Rybnik » ul. Bożka

    • 299 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 4 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku (dzielnica Kamień) przy ul. Arki Bożka w ocieplonym budynku po termomodernizacji. Lokalizacja ze świetnym dojazdem do Aut...

  • Dom Rybnik ul. Zamysłów

    Rybnik » ul. Plac Zamysłów

    • 749 000 zł cena
    • 147 m2 powierzchnia
    • 5 096 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Nowoczesne domy w zabudowie szeregowej w Rybniku -ZAMYSŁÓW Posiadamy na sprzedaż nowe domy energooszczędne o różnej powierzchni mieszkalnej położone w spokojnej okolicy na Z...

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 1 339 000 zł cena
    • 145 m2 powierzchnia
    • 9 235 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż gustownie urządzony dom wolnostojący wybudowany w 2018r. znajdujący się w cichej i spokojnej miejscowości Rybnik osiedle Batorego . Budynek o powierzchni całkowi...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 314 900 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 999 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Okazja! Mieszkanie z dużym garażem + wspólny ogródek dla mieszkańców Sprzedam Przestronne mieszkanie po generalnym remoncie położone na wysokim Parterze w Rydułtowach (ul....

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 735 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 4 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam Zadbany Dom wolnostojący z działką o pow. 1507 mkw. bardzo blisko Centrum Rybnika (ul. Świerklańska) jednocześnie w cichej i zielonej okolicy . Lokalizacja : Rybnik u...

  • Działka Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 225 000 zł cena
    • 3 003 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam ustawną ,dużą działkę budowalną z możliwością podziału położoną w Rydułtowach przy ul. Szczerbickiej o powierzchni 3003 mkw. Działka znajduje się w świetnej lokaliza...

  • Dom Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 724 900 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 4 531 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Na sprzedaż dom zadbany wolnostojący znajdujący się w cichym i spokojnym miejscu wśród drzew i zieleni ! Nieruchomość znajduje się w Rydułtowach z piękną działką o p...

  • Mieszkanie Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 249 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 4 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Duże 3 pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w ocieplonym bloku po termomodernizacji w Rydułtowach na os. Orłowiec. W pobliżu pełna infrastruktura m.in przystan...

  • Dom Rybnik

    Rybnik

    • 399 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 3 325 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Okazja! Sprzedam Zadbany dom wolnostojący z ładną działką o pow. 1111 mkw. położony w cichej i spokojnej dzielnicy Rybnika (Niewiadom Górny) . Nieruchomość ze świetnym dojaz...