• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 780 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego ,słonecznego domu w zabudowie szeregowej/ środkowy szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce...

  • Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna
    1 / 6
    Działka Krzyżowice gm. Pawłowice, Szkolna

    Krzyżowice

    • 129 000 zł cena
    • 2 072 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż pięknie położona działka budowlano- rolna o powierzchni 2072m2. Działka płaska w sąsiedztwie luźna zabudowa domków jednorodzinnych z dala od zgiełku miasta. Atrakcyj...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Świerklany

    Świerklany

    • 2 155 000 zł cena
    • 1 970 m2 powierzchnia
    • 1 094 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości oferuje na sprzedaż obiekt restauracyjno - noclegowy, położony w bliskiej odległości autostrady A1 (węzeł Świerklany). Restauracja umożliwia prowadzenie dział...

  • Dom Żory Kleszczów
    Dom Żory Kleszczów

    Żory

    • 1 100 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 4 400 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zadbany dom 210 m² | możliwość 2 rodzin | działka 791 m² | Żory, ul. Sosnowa Na sprzedaż przestronny i bardzo dobrze utrzymany dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 210,09 m...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/środkowy szereg /, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje...

  • Działka Szczerbice

    Szczerbice

    • 210 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w spokojnej zielonej okolicy idealna pod budowę domu jednorodzinnego lub jako inwestycja na przyszłość. Dzialka o powierzchni 1400 m2 w...

  • Mieszkanie Rybnik Centrum

    Rybnik

    • 1 300 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 26 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia mieszkanie znajdujące na parterze przy ulicy Gliwickiej niedaleko Placu Wolności. Składające się z przedpokoju, łazienki z WC, pokoju oraz salonu o powierzchni 50...

  • 1 / 4
    Działka Gaszowice

    Gaszowice

    • 125 000 zł cena
    • 682 m2 powierzchnia
    • 184 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 682 m2 zlokalizowana w miejscowości Gaszowice. Atuty: - działka w cichym, ustronnym miejscu, - działka znajduje się przy dr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Lokal Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 5 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m2. Nieruchomość usytuowana jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy któr...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 449 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie z balkonem w zadbanym budynku - idealne miejsce dla rodziny w Gliwicach. Zapraszamy do zakupu komfortowego mieszkania zlokalizowanego na czwartym piętrze...

  • Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków
    1 / 11
    Mieszkanie Żory os. Gwarków, Gwarków

    Żory

    • 305 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 5 084 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    3 pokoje | 60 m² | balkon | Żory, os. Gwarków | układ szwedzki Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni ok. 60 m², położone w Żorach przy os. Gwarków, na 2. piętrze w niskim bloku...

  • Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława, Osiedle Księcia Władysława
    Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława, Osiedle Księcia Władysław...

    Żory

    • 299 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 5 437 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie M-4 na osiedlu Księcia Władysława w Żorach. Okna PCV, duży balkon, II piętro. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie w stanie do remontu lub do od...

  • Dom Rybnik
    1 / 9
    Dom Rybnik

    Rybnik

    • 500 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Budynek w centrum Rybnika l!!! Prezentujemy Państwu nieruchomość znajdującą się w wyjątkowej lokalizacji miasta. W jej skład wchodzą dwa niezależne mieszkania z osobnymi we...

  • Przetarg - ul. Daszyńskiego 8

    Rybnik » ul. Daszyńskiego

    • 500 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 2 488 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk Edwarda Ciaka ogłasza przetarg pisemny na:prawa własności nieruchomości, zabudowanej budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym oraz budynkiem gospodarczo-garażowym, położonej prz...

  • 1 / 2
    Działka Mikołów, ul. Leśna

    Mikołów » ul. Leśna

    • 560 000 zł cena
    • 2 811 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    BURMISTRZ MIKOŁOWAogłasza I przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Mikołowie przy ul. Leśnej, składającej się z działki nr 194...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 5 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Oferujemy na wynajem reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Nieruchomość znajduje się na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chopina. Ulica, przy kt&oacute...

  • Dom Gliwice Ostropa
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 830 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie szeregowej/skrajny szereg/, położonego w urokliwej dzielnicy Gliwic - Ostropa. Miejsce to gwarantuje s...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 1 259 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 9 685 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PROMOCJA !!!Do 24.05.26 cena 1259000,00 zł. Oferujemy do sprzedaży komfortowy dom w zabudowie szeregowej /środkowy szereg/ z zadbanym ogrodem i dwoma naziemnymi miejscami postojo...

  • Rozkładowe Dwu Pokojowe Mieszkanie w Rydułtowach
    Rozkładowe Dwu Pokojowe Mieszkanie w Rydułtowach

    Rydułtowy

    • 174 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 3 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Jeśli szukasz spokoju, z widokiem na zieleń oraz pełnej infrastruktury osiedla ta oferta może Cię zainteresować!...

  • Dom z potencjałem do własnej aranżacji
    1 / 16
    Dom z potencjałem do własnej aranżacji

    Gliwice

    • 930 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 706 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Przedstawiamy Państwu ofertę domu wolnostojącego w Gliwicach dzielnicy Brzezinka przy ul.Łódzkiej. Na działce 602m2 usytuowany jest budynek piętrowy o pow. 163m2 oraz 2 garaże, pi...