• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska
  • Czerwionka-Leszczyny +20 km
  • Janowiec Wielkopolski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • Sprzedam 2 -pokoje z balkonem, oś. Kopernika
    Sprzedam 2 -pokoje z balkonem, oś. Kopernika

    Gliwice

    • 425 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 8 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Do sprzedaży przytulne mieszkanie składające się z 2-ech niezależnych pokoi łazienki z wc i przedpokoju. Centralne ogrzewanie miejskie , ciepła woda z sieci. Mieszkanie w bardzo do...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 469 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Ka...

  • Mieszkanie
    1 / 16
    Mieszkanie

    Marklowice

    • 2 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 20 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Witam Wynajmę połowę domu po remoncie,dom nieużytkowany pare lat,posiada 4 pokoje ,kuchnia ,łazienka,wc,balkon,w dostępie ogródek taras.Ogrzewany gazem ziemnym,wypisazony podstawow...

  • NOW BUDYNEK HANDLOWY - ŻORY PIASKOWA 22
    1 / 2
    NOW BUDYNEK HANDLOWY - ŻORY PIASKOWA 22

    Żory

    • 1 650 000 zł cena
    • 225 m2 powierzchnia
    • 7 334 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    INWESTYCJA Z GWARANTOWANYM DOCHODEM - NOWOCZESNY BUDYNEK USŁUGOWY W ŻORACH! Mamy przyjemność zaprezentować nowoczesny budynek wolnostojący w trakcie realizacji – oddanie do użytko...

  • Budynek 400 m2 pod usługi medyczne itp.
    1 / 4
    Budynek 400 m2 pod usługi medyczne itp.

    Gliwice

    • 1 200 000 zł cena
    • 659 m2 powierzchnia
    • 1 821 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Do sprzedaży nieruchomość inwestycyjna położona w Gliwicach w okolicy ul. Tarnogórska/Opolska. Działka o powierzchni 784 m2 z budynkiem 3-kondygnacje+ poddasze, podpiwniczonym o po...

  • Nowe Osiedle ul. Górna/Dolna Gliwice. 3 pokoje i 2 balkony
    1 / 9
    Nowe Osiedle ul. Górna/Dolna Gliwice. 3 pokoje i 2 balkony

    Gliwice

    • 517 790 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Mieszkanie 3 pokojowe na zielonym osiedlu z 2 balkonami. Nr: B1 15 Metraż: 56.9 m2 Liczba pokoi: 3 Piętro: 2 Osiedle Area Park II to now...

  • Działka rolno-budowlana Czernica gm. Gaszowice
    1 / 9
    Działka rolno-budowlana Czernica gm. Gaszowice

    Czernica

    • 405 000 zł cena
    • 7 500 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlano-rolna w Czernicy - 7500 m² Na sprzedaż przestronna działka o powierzchni 7500 m² w Czernicy, idealna dla osób szukających spokojnej lokalizacji i dużej prz...

  • Działka budowlana Żory,
    1 / 10
    Działka budowlana Żory,

    Żory

    • 160 550 zł cena
    • 845 m2 powierzchnia
    • 190 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedaży działka budowlana w Żorach (dzielnica Kleszczów), przy ul. Złotej - dojazd ul. Jurajską. Dostępnych jest 5 działek o różnych metrażach - wybierasz tę, która najbardzi...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Czernica gm. Gaszowice
    1 / 8
    Działka budowlana Czernica gm. Gaszowice

    Czernica

    • 147 000 zł cena
    • 1 090 m2 powierzchnia
    • 135 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Oferujemy Państwu na sprzedaż ładną działkę budowlaną o powierzchni 1090 m2 zlokalizowaną w Czernicy ul. Jana. Nieruchomość posiada kształt prostokąta o wymiarach około 42x26 m...

  • Mieszkanie Mikołów, Podleska
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Podleska

    Mikołów

    • 450 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu...

  • Działka Mikołów Kąty
    1 / 10
    Działka Mikołów Kąty

    Mikołów

    • 485 000 zł cena
    • 782 m2 powierzchnia
    • 621 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Kontakt telefoniczny: [tel] Sprzedam urokliwą działkę na obrzeżach Mikołowa z widokiem na góry. Wymiary: 23,5 x 33,3 m. Teren objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrze...

  • Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach

    Mikołów

    • 530 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica....

  • Duży dom z działką 2115 m² i 3 garażami Rydułtowy
    1 / 16
    Duży dom z działką 2115 m² i 3 garażami Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 649 900 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 3 823 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    KUPUJĄCY NIE PONOSI KOSZTÓW POŚREDNICTWA RE/MAX! Na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w Rydułtowach przy ul. Tetmajera. Nieruchomość znajduje się na dużej, w pełni og...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 4
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 442 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 973 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż duże, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,18 m² , parter kamienicy po termomodernizacji. W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje + osobna kuchnia, przedpokó...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 7
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 329 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 4 769 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie 69,91m2,kamienica, 2 piętro. Możliwość podziału na 2 lokale mieszkalne. Mieszkanie o powierzchni 69,91 m² , zlokalizowane w Gliwicach , na 2 piętrze kamienicy...

  • Dom Gliwice Ostropa
    1 / 15
    Dom Gliwice Ostropa

    Gliwice

    • 850 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 9 445 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Prezentuję Państwu nowoczesny, przestronny szeregowiec/skrajny/ o powierzchni 90,85 m², usytuowany w spokojnej i przyjaznej okolicy Gliwic. Nieruchomość ta jest idealnym miejscem d...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 8
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 399 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 7 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 56 m² , usytuowane na parterze 3-piętrowego bloku. Mieszkanie składa się z: dużej kuchni, przestronnego pokoju dziennego z balkonem,...

  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 799 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 10 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w sercu Gliwic - Twoje miejsce na mapie luksusowego życia_ Oferujemy na sprzedaż funkcjonalny apartament o bardzo wysokim standardzie, położony w zrewitaliz...

  • Mieszkanie Żory,
    1 / 7
    Mieszkanie Żory,

    Żory

    • 1 600 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przedstawiamy do wynajmu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56 m², znajdujące się na osiedlu Księcia Władysława w Żorach, na 2 piętrze. Ważna informacja: Na zdjęciach mieszkanie...

  • Dom Rybnik
    1 / 13
    Dom Rybnik

    Rybnik

    • 289 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 2 890 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom w cenie mieszkania - Rybnik, dzielnica Popielów na działce 1080 m² Szukasz własnego domu, ale budżet pozwala jedynie na mieszkanie? Ta oferta może być idealnym rozwiązaniem...