• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Ruda Śląska
  • Czerwionka-Leszczyny +20 km
  • Janowiec Wielkopolski +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • Mieszkanie, 47 m², Gliwice
    1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 219 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym Kra...

  • 1 / 4
    Mieszkanie, 47 m², Gliwice

    Gliwice

    • 219 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 4 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Syndyk sprzeda mieszkanie Syndyk masy upadłości w postępowaniu upadłościowym osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej prowadzonym w systemie teleinformatycznym K...

  • Działka rolna Żory, Ogrodnicza
    1 / 15
    Działka rolna Żory, Ogrodnicza

    Żory

    • 757 700 zł cena
    • 15 154 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Przedmiotem sprzedaży jest duży teren rolny o powierzchni ok. 1,5 ha, położony w spokojnej dzielnicy Żory-Baranowice. Nieruchomość składa się z dwóch działek sprzedawanych łączni...

  • WYJĄTKOWA LOKALIZACJA/2 BUDYNKI/UL. PRUSA!!!

    Gliwice » Śródmieście

    • 1 590 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    ABSOLUTNIE WYJĄTKOWA LOKALIZACJA!!! SPOKOJNA OKOLICA W SAMYM CENTRUM GLIWIC!!! ULICA BOLESŁAWA PRUSA !!!DOM (POŁÓWKA BLIŹNIAKA) + WOLNOSTOJĄCY BUDYNEK PARTEROWY Z NIEZALEŻNYM WEJŚ...

  • Mieszkanie Gliwice, Toruńska
    Mieszkanie Gliwice, Toruńska

    Gliwice

    • 3 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 51 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni około 66m2, oddane do użytku w 2023 roku, zamieszkałe dotąd tylko przez jednego najemcę. Znajduje się na Osiedlu Nove...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Chopina

    Gliwice » Śródmieście » ul. Chopina

    • 1 099 000 zł cena
    • 131 m2 powierzchnia
    • 8 390 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Oferujemy na sprzedaż reprezentacyjny lokal o powierzchni 131 m². Mieszkanie usytuowane jest na 1.piętrze zabytkowej kamienicy przy ul.Frederyka Chop...

  • 1 / 3
    Dom, 192,04 m², Rybnik

    Rybnik

    • 26 500 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Postanowieniem z dnia 1 września 2025 roku Sądu Rejonowego w Gliwicach XII Wydziału Gospodarczego, ogłoszona została upadłość Iwony Bober, w którym postępowaniu syndykiem wyznaczon...

  • Działka Radlin

    Radlin

    • 99 000 zł cena
    • 841 m2 powierzchnia
    • 118 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Do sprzedania kwadratowa działka budowlana o powierzchni 841 m2 zlokalizowana w Biertułtowach. Atuty: - działka w cichym miejscu przy spokojnej drodze gminnej - media w dro...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Gliwice
    1 / 15
    Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 2 900 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie blisko Politechniki Śląskiej - nowoczesne wnętrze i świetna lokalizacja! Zapraszamy do odkrycia tego urokliwego, dwupokojowego mieszkania na wynajem, któ...

  • Nieruchomość zabudowana - Kuźnia Nieborowska

    Kuźnia Nieborowska

    • 65 650 zł cena
    • 178 m2 powierzchnia
    • 369 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Magdaleny Borowik osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt XII GUp...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Gliwice

    Gliwice

    • 20 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 218 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości ustanowiony w postępowaniu upadłościowym Artura Leszczyńskiego osoby fizycznej nieprowadzącej działalności gospodarczej, prowadzonym w sprawie o sygn. akt OP1...

  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 1 200 zł cena
    • 18 m2 powierzchnia
    • 67 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    CENA: ok. 1600 w tym odstępne, czynsz (woda, śmieci, ogrzewanie) Do wynajęcia lokal mieszkalny w pełni umeblowany. Mieszkanie jest słoneczne i przytulne. W skład wyposaż...

  • Wynajem mieszkania
    1 / 10
    Wynajem mieszkania

    Knurów

    • 1 900 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajem okazjonalny kaucja 2tys zł prąd plus. Gaz płatność według zużycia mieszkanie umeblowane wolne od 1.05 Kontakt tylko tel. Krzysztof [tel] cena. Zawiera czynsz d...

  • Mieszkanie 60 m2, I p. 4 pok. Gliwice, Ratowników Górniczych
    1 / 9
    Mieszkanie 60 m2, I p. 4 pok. Gliwice, Ratowników Górniczych

    Gliwice

    • 469 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 817 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam: - mieszkanie 4 pokoje, kuchnia, łazienka, osobne WC, przedpokój - powierzchnia 60 m kw. - duża piwnica - pierwsze piętro - niski, 4 piętrowy, docieplony blok - okna wymi...

  • Dom Świerklany
    1 / 14
    Dom Świerklany

    Świerklany

    • 839 000 zł cena
    • 184 m2 powierzchnia
    • 4 560 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom na sprzedaż - Świerklany, szeregowiec rogowy, 150,8 m² Tylko w Król Nieruchomości! Ten dom w Świerklanach to coś więcej niż tylko cztery ściany - to przestrzeń...

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Gliwice

    • 551 925 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 5 520 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    NEXTHOUSE SP. Z O.O.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 2
    Działka, 489 m², Rydułtowy

    Rydułtowy

    • 6 423 zł cena
    • 489 m2 powierzchnia
    • 14 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości sprzeda udział w wysokości ½ w nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Rydułtowach przy ul. Św. Jacka 33, objęta KW nr GL1W/00022699/7, dz.nr 2426/...

  • Budynek mieszkalny/blizniak do gruntownego remontu - Mikołów Paniowy
    1 / 7
    Budynek mieszkalny/blizniak do gruntownego remontu - Mikołów Pani...

    Mikołów

    • 269 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 1 583 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż budynek mieszkalny (połowa bliźniaka) w stanie do GRUNTOWNEGO remontu położony w Paniowach (Mikołów ul. Staromiejska) na działce o powierzchni 511m2. media: wo...

  • Okazja! Dom do remontu przy samym lesie, Żory
    1 / 16
    Okazja! Dom do remontu przy samym lesie, Żory

    Żory

    • 330 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 2 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferuję na sprzedaż stuletni dom wolnostojący o powierzchni około 120m2 w stanie do generalnego remontu. Budynek podpiwniczony, poddasze nie było użytkowane, również do generalnego...

  • Dom Gliwice Podlesie
    1 / 15
    Dom Gliwice Podlesie

    Gliwice

    • 1 550 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowy dom w toskańskim stylu z przestronną działką blisko centrum Gliwic Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego domu w stylu toskańskim, który idealnie...