• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Oborniki Śląskie
  • Witkowo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • Dom Rybnik Zebrzydowice ul. Cypriana Kamila Norwida

    Rybnik » Zebrzydowice » ul. Norwida

    • 1 700 000 zł cena
    • 341 m2 powierzchnia
    • 4 986 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Masz dość przeciętności? Szukasz miejsca, które łączy klasę z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową okazję - jedyny taki dom na rynku, nieruchomość, która wyróżnia się char...

  • Dom Jankowice rynek pierwotny ul.

    Jankowice

    • 319 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 1 773 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Marzysz o własnym domu, w którym zrealizujesz wizję idealnej przestrzeni dla siebie i bliskich?Ta oferta może być początkiem Twojej nowej historii.Powierzchnia całkowita: 180 m² (...

  • Działka Jankowice ul.

    Jankowice

    • 105 900 zł cena
    • 706 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Jankowicach Rybnickich, w spokojnej i zielonej okolicy, idealnej pod budowę domu jednorodzinnego.Działka o powierzc...

  • Działka Książenice ul. Kościelna

    Książenice » ul. Kościelna

    • 430 000 zł cena
    • 3 404 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Mamy zaszczyt zaprezentować niepowtarzalną okazję inwestycyjną - doskonale ukształtowaną, prostokątną działkę w spokojnej lokalizacji Książenic. To idealne miejsce dla osób poszuku...

  • Działka Żory ul. Harcerzy Buchalików

    Żory » ul. Harcerzy Buchalików

    • 424 999 zł cena
    • 1 573 m2 powierzchnia
    • 271 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Prezentujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną położoną w Żorach, w dzielnicy Rowień, przy ul. Harcerzy Buchalików.To miejsce łączy spokój kameralnej zabudowy z bardzo dobry...

  • Mieszkanie Gliwice ul. Aleksandra Fredry

    Gliwice » ul. Fredry

    • 1 750 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 68 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferty NIE znajdziesz na otodom!Stylowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy - Gliwice, ul. Aleksandra Fredry 2/4aDo wynajęcia wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w kamienicy przy ul...

  • Działka Rybnik ul. Włościańska

    Rybnik » ul. Włościańska

    • 295 000 zł cena
    • 1 348 m2 powierzchnia
    • 219 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1348 m² w malowniczej części Kłokocina, w cenie 330 000 zł. To wyjątkowa okazja dla osób, które myślą o własnym domu i chcą zamieszkać w...

  • Działka Żory ul. Tęczowa

    Żory » ul. Tęczowa

    • 975 000 zł cena
    • 2 436 m2 powierzchnia
    • 401 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Tu nie kupujesz tylko działki. Tu kupujesz przestrzeń na przyszłość. Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Żorach o imponującej powierzchni 2436 m², oferowana w cenie 975 000 z...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka Książenice ul. Kościelna

    Książenice » ul. Kościelna

    • 215 000 zł cena
    • 1 702 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o budowie wymarzonego domu w spokojnej, malowniczej lokalizacji, z dala od miejskiego huku? Ta oferta jest stworzona dla Ciebie!Prezentujemy niepowtarzalną działkę budowlan...

  • Mieszkanie Górki Śląskie ul. Jasna

    Górki Śląskie » ul. Jasna

    • 280 000 zł cena
    • 123 m2 powierzchnia
    • 2 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie należące do wspólnoty mieszkaniowej, położone przy ul. Jasnej w Górkach Śląskich. Nieruchomość wyróżnia się dwupoziomowym układem,...

  • Mieszkanie Rydułtowy ul. Plebiscytowa

    Rydułtowy » ul. Plebiscytowa

    • 195 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 5 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie typu M-3, położone w Rydułtowach przy ul. Plebiscytowej, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem.Lokal znajduje się na 4...

  • Mieszkanie Ornontowice ul. Żabik

    Ornontowice » ul. Żabik

    • 150 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane , mieszkanie w Ornontowicach, idealne zarówno do mieszkania jak i pod wynajemParametry nieruchomości; Powierzchnia nieruchomości - 27 m2 Stan - Za...

  • Dom Gogołowa ul. Leśna

    Gogołowa » ul. Leśna

    • 560 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 4 667 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Z przyjemnością prezentuję nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w Gogołowej, w spokojnej i zielonej okolicy, a jednocześnie znajduję się na granicy Świerkla...

  • M3 z prywatną SIŁOWNIĄ - 41,03 m2, I piętro
    1 / 16
    M3 z prywatną SIŁOWNIĄ - 41,03 m2, I piętro

    Rybnik

    • 209 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 5 098 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    2 pokoje - 41 m² - 1 piętro - Gotowe do wejścia Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 41,03 m², idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. L...

  • Działka budowlana Orzesze Zawiść, Pasieki
    Działka budowlana Orzesze Zawiść, Pasieki

    Orzesze

    • 164 000 zł cena
    • 702 m2 powierzchnia
    • 234 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Jeśli szukasz miejsca, gdzie rano budzi Cię śpiew ptaków, a wieczorem wychodzisz na spacer obserwować malowniczy zachód słońca nad wodą - ta oferta jest dla Ciebie. Lokalizacja, k...

  • CHWAŁOWICE, balkon, do własnej aranżacji
    1 / 10
    CHWAŁOWICE, balkon, do własnej aranżacji

    Rybnik

    • 220 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 4 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ponad 45 m², położone na 3. piętrze niskiego, zadbanego bloku po termomodernizacji. Układ: - dwa niezależne, ustawne...

  • 3 pokoje, blisko centrum, dostępne od zaraz
    1 / 13
    3 pokoje, blisko centrum, dostępne od zaraz

    Rybnik

    • 320 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe 1. piętro Układ mieszkania: - trzy niezależne, ustawne pokoje   - kuchnia z oknem   - funkcjonalny korytarz   - łazienka oraz osobne WC   - balkon ty...

  • 3-pokojowe mieszkanie  ul. Smolna, Rybnik
    1 / 15
    3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik

    Rybnik

    • 440 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    3-pokojowe mieszkanie ul. Smolna, Rybnik świetna lokalizacja Lokalizacja ul. Smolna, Rybnik doskonała lokalizacja wszędzie blisko (sklepy, komunikacja, centrum) parking d...

  • Dom do remontu w dzielnicy Ogrodów, 151 m², garaż.
    1 / 16
    Dom do remontu w dzielnicy Ogrodów, 151 m², garaż.

    Gliwice

    • 980 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 10 889 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż dom do remontu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 151 m², zlokalizowany w dzielnicy Ogrodów w Gliw...

  • Dom Żory ul. Wrzosowa

    Żory » ul. Wrzosowa

    • 420 000 zł cena
    • 179 m2 powierzchnia
    • 2 347 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom z potencjałem w spokojnej okolicy - Żory, ul. WrzosowaNa sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy, położony w cichej i zielonej części Żory przy ul. Wrzosowej. Nieruchomość...