• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Czerwionką-Leszczynami

(795)
  • Działka łaziska górne

    Łaziska Górne

    • 4 264 000 zł cena
    • 33 362 m2 powierzchnia
    • 128 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUBurmistrz Miasta Łaziska Górne ogłaszaPierwszy publiczny nieograniczony przetarg ustny na sprzedaż nieruchomości gruntowej oznaczonej numerem 5440/60...

  • M5 z możliwością szybkiego zamieszkania + BALKON!
    M5 z możliwością szybkiego zamieszkania + BALKON!

    Rybnik

    • 319 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 5 064 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,98 m², położone na wygodnym II piętrze w niskim, ocieplonym i wyremontowanym budynku. To propozycja dla osób, które...

  • Rybnik Północ  dom idealny dla dużej rodziny!
    Rybnik Północ dom idealny dla dużej rodziny!

    Rybnik

    • 599 000 zł cena
    • 137 m2 powierzchnia
    • 4 373 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Idealny dom dla dużej rodziny atrakcyjna lokalizacja blisko centrum Rybnika! Na sprzedaż przestronny i funkcjonalny dom z garażem, położony przy ul. Karłowicza, w jednej z najbar...

  • Mieszkanie Rybnik

    Rybnik

    • 2 800 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Do wynajęcia 4 pokojowe mieszkanie położone w Rybniku o powierzchni 120 m2 przy ul. Wyzwolenia znajdujące się na 3 piętrze kamienicy. Składa się z : 4 pokoi łazienki z...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice rynek pierwotny ul. Dickensa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Dickensa

    • 690 000 zł cena
    • 78 m2 powierzchnia
    • 8 847 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

    OFICJALNY PARTNER SPRZEDAŻY - OSIEDLE RADOSNE Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane na os.Radosne II. Osiedle Radosne II przy ul.Karola D...

  • Mieszkanie Gliwice

    Gliwice

    • 425 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 7 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam Duże ustawne mieszkanie w Centrum Gliwic (Powstańców Warszawy) w zadbanej kamienicy z prywatnym parkingiem. Mieszkanie nadaje się do remontu z ogromnym potencjałem...

  • Mieszkanie Gliwice Stare Gliwice ul. Szafirowa

    Gliwice » Stare Gliwice » ul. Szafirowa

    • 560 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 11 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta dostępna w Pepper House!Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,14m², które nie wymaga nakładów finansowych, na zamkniętym i monitorowanym osiedlu w dzielnicy Sta...

  • dwa pokoje, II piętro, jedynie do odświeżenia!
    1 / 14
    dwa pokoje, II piętro, jedynie do odświeżenia!

    Rybnik

    • 279 990 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe świetna lokalizacja! Na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie położone na 2. (ostatnim) piętrze w ocieplonym, kameralnym blok...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Rybnik Chwałęcice

    Rybnik » Chwałęcice

    • 890 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 5 563 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania niezwykła nieruchomość - dom zlokalizowany w Rybniku dzielnicy Chwałęcice jednej z najbardziej cenionych i lubianych. okolic. Mieści się na działce o powierzchni...

  • Mieszkanie Gliwice Śródmieście ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

    Gliwice » Śródmieście » ul. Bohaterów Getta Warszawskiego

    • 1 250 000 zł cena
    • 201 m2 powierzchnia
    • 6 219 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Prezentujemy na sprzedaż niezwykle przestronne mieszkanie o powierzchni 201,42 m², położone na 2. piętrze budynku zaprojektowanego przez Karla Schab...

  • Dom Rybnik rynek pierwotny ul. Niedobczycka

    Rybnik » ul. Niedobczycka

    • 635 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 7 938 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Jeśli szukasz czegoś więcej niż zwykłe mieszkanie - ta oferta jest dla Ciebie.Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, zlokalizowane w jednej z najbardziej zielonych i...

  • Mieszkanie Rybnik ul. Wyzwolenia

    Rybnik » ul. Wyzwolenia

    • 234 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 158 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Centrum Rybnika, własne cztery ściany i gotowy potencjał - w tej cenie to rzadkość. Ulica Wyzwolenia, trzecie piętro, widok z okna na wieże kościoła i spokojne podwórko - trudno o...

  • Dom Gliwice Łabędy ul. Fiołkowa

    Gliwice » Łabędy » ul. Fiołkowa

    • 579 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 5 970 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • szeregowiec

    Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej położony w zielonej i spokojnej części Łabęd w Gliwicach. Nieruchomość o powierzchni około 97 m² usytuowana jest na dużej działce 768 m², co...

  • Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława
    1 / 9
    Mieszkanie Żory os. Księcia Władysława

    Żory

    • 335 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 9 piętro

    Żory | M4 56 m² | Balkon | Os. Księcia Władysława | 3 pokoje | oferta na wyłączność ! Na sprzedaż mieszkanie typu M4 o powierzchni 56 m², zlokalizowane w Żorach na osiedlu...

  • Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem i garażem

    Rybnik

    • 430 000 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 5 891 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Przestronne mieszkanie dwupoziomowe z dostępem do ogródka i garażem  Na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne mieszkanie dwupoziomowe , położone w kameralnym segmencie. To idealna prop...

  • Centrum KILIŃSKIEGO, 47 m² + balkon!
    1 / 15
    Centrum KILIŃSKIEGO, 47 m² + balkon!

    Rybnik

    • 279 900 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 956 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    2 pokoje - centrum KILIŃSKIEGO - balkon - I piętro z windą Świetna propozycja dla osób, które chcą mieszkać w centrum i mieć wszystko pod ręką. Funkcjonalne mieszkanie z potencjał...

  • 1 / 3
    Nieruchomość - Rybnik

    Rybnik

    • 52 000 zł cena
    • 749 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 13.09.2025 roku GL1G/GU/727/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • 1 / 2
    Nieruchomość niezabudowana - Rybnik

    Rybnik

    • 150 000 zł cena
    • 1 064 m2 powierzchnia
    • 141 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

• Nieruchomość - Świerklany

    Świerklany

    • 346 000 zł cena
    • 1 203 m2 powierzchnia
    • 288 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    1.Na podstawie Postanowienia z dnia 08.12.2025 roku GL1G/GU/840/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w skład masy upadłości dłużnika...

  • 1 / 2
    Nieruchomość - Żory

    Żory

    • 190 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 221 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż