• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bełżycami

(151)
  • Dom Wojciechów rynek pierwotny ul.

    Wojciechów

    • 1 490 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam duży wolnostojący dom w urokliwej i cichej okolicy z mnóstwem miejsc do spacerów. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju, dzięki świetnie harmonizującym się z otoczeniem lase...

  • Wynajmę budynek pod lokale usługowe

    Nałęczów

    • 18 000 zł cena
    • 395 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Wynajmę cały budynek pod lokale usługowe. Powierzchnia budynku 395m, powierzchnia działki 1 270 m2. Działka ogrodzona w pełni monitorowana z dużym parkingiem. Dodatkowo poza ogrodz...

  • Dom Barak ul.

    Barak

    • 950 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy, położony w Jastkowie, koło Lublina.W bardzo spokojnej okolicy.Oferta jest skierowana do osób ceniących ciszę spokój i prywatność....

  • Dom Poniatowa ul.

    Poniatowa

    • 610 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 3 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Poniatowej. Dom o powierzchni 155,19m2, działka 403m2.W skład domu wchodzi:- Parter:Przedpokój, duża kuchnia, przestronny salon...

  • 1 / 2
    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną

    Kraczewice Rządowe

    • 100 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam atrakcyjną działkę budowlaną znajdującą się w Kraczewicach Rządowych. Wszystkie media w pobliżu. Niedaleko szkoła podstawowa oraz sklepy.

  • 1 / 2
    Sprzedam działkę-Kraczewice

    Kraczewice Prywatne

    • 299 000 zł cena
    • 24 200 m2 powierzchnia
    • 13 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Sprzedam działki rolno-budowlane (ziemia klasa trzecia), z częściowym uzbrojeniem (kanalizacja, prąd, światłowód). Dwie działki sąsiadujące ze sobą (637 i 638), znajdujące się w...

  • Sprzedam działkę rolną w Wojciechowie (Lubelskie)
    Sprzedam działkę rolną w Wojciechowie (Lubelskie)

    Wojciechów

    • 190 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam działkę rolną położoną w Wojciechowie kol. 5 w malowniczej części płaskowyżu nałęczowskiego. Działka porośnięta jest około 20 letnimi samosiejkami (głównie brzozami), któr...

  • Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.
    Sprzedam działkę inwestycyjną 55 ar.

    Dębówka

    • 30 000 zł cena
    • 5 500 m2 powierzchnia
    • 6 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę inwestycyjną nr 137/3. Lokalizacja: Dębówka. Podana cena za 1 ar. Cena do negocjacji.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Udział w nieruchomości gruntowej - Motycz Leśny 65/1
    Udział w nieruchomości gruntowej - Motycz Leśny 65/1

    Motycz Leśny

    • 1 818 zł cena
    • 8 137 m2 powierzchnia
    • 1 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/552/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/4 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam pole w miejscowości Skoków o powierzchni 2h cena 80 tyś cena do negocjacji numer telefonu [tel]

  • Sprzedam

    Skoków

    • 80 zł cena
    • 2 m2 powierzchnia
    • 40 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

• Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 2
    Działka rolna.

    Wilczopole

    • 384 000 zł cena
    • 32 000 m2 powierzchnia
    • 12 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sprzedam grunt rolny (2 klasa ziemi) o łącznej powierzchni 3,2 ha. Położony jest on w miejscowości Kolonia Wilczopole 10 km od Lublina. Są to dwie przylegające działki o nr. 315 or...

  • Dom Gałęzów ul.

    Gałęzów

    • 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 43 a działce w miejscowości GałęzówNa działce znajduje się:- dom 100m2- stodoła- budynek gospodarczy- spiżarnia- studniaBudynki są do re...

  • Dom Wielkolas ul.

    Wielkolas

    • 399 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej i bardzo cichej okolicy, na działce o powierzchnie 3,2 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wielkolas, gm. Abramów.Dom składa się...

  • 1 / 3
    Działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina

    Bychawka Trzecia

    • 159 000 zł cena
    • 1 600 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka budowlana w Bychawce Trzeciej k. Lublina 16 ar, 159000 pln do negocjacji Działka:- budowlana - 1 linia zabudowy - prostokąt - nie zadrzewiona - działka płaska Wy...

  • Wola Przybysławska 77 ar

    Wola Przybysławska

    • 220 000 zł cena
    • 7 700 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wola PrzybysławskaDziałka:- areał: 77 ar- przeznaczenie: budowlana - droga: asfaltowa- kształt: prostokąt- ukształtowanie terenu: płaskaWymiary:- szerokość: 30 m - głębokość: 231 m...

  • Sprzedam działkę pod bud. jednorodzinne!

    Piotrowice Wielkie

    • 250 000 zł cena
    • 9 300 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka o wymiarach 28,5m x 328m, przy drodze asfaltowej. Przez działkę przechodzą media: prąd, wodociąg, linia tel. Około 35a to działka o przeznaczeniu MR ( zagrodowa).Odległość...

  • Budynek usługowy, produkcyjny, Garbów, 500 m2

    Garbów » ul. Warszawska

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, magazyn, budynek produkcyjny, GarbówBudynek:- ok 500 metrów powierzchni użytkowej- 2 kondygnacyjny- wolnostojący- rok budowy 2022- wykonany z gazobetonu (600)- śc...

  • Ostatni dom w tej inwestycji
    Ostatni dom w tej inwestycji

    Dominów

    • 839 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józwów

    • 190 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Działka, Wola Przybysławska, 18 178 m2

    Wola Przybysławska

    • 199 000 zł cena
    • 18 178 m2 powierzchnia
    • 11 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Atrakcyjna działka budowlano-rolna w Woli Przybysławskiej – blisko Lublina i trasy S17Z przyjemnością oferujemy na sprzedaż działkę o powierzchni 1,18 ha, zlokalizowaną w malownicz...

  • sprzedam działki rolne Ćmiłów 10 tys za całą działkę
    sprzedam działki rolne Ćmiłów 10 tys za całą działkę

    Ćmiłów

    • 10 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    sprzedam 7 działek rolnych Ćmiłów 2 km od Lublina działki podzielone 8ar,13ar,16ar i ostatnia 20 arowa /5ar lasu i 15ar działki/ razem całość prawie hektar sprzedam wszystkie 7 za...

  • Działka rolno-budowlana bezpośrednio przy lesie.

    Dominów

    • 105 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    DOMINÓW gmina Mełgiew: polecam do zakupu działkę rolno -budowlaną o pow. całkowitej 5700 m². Działka wg. MPZP o oznaczeniu MR (tereny zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej) i RP t...

  • Ostatnia kawalerka
    Ostatnia kawalerka

    Dominów

    • 471 780 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 9 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Działki budowlane w Przybysławicach
    1 / 6
    Działki budowlane w Przybysławicach

    Przybysławice

    • 120 000 zł cena
    • 1 415 m2 powierzchnia
    • 85 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działki budowlane w miejscowości Przybysławice, gmina Garbów, powiat lubelski. 1. działka numer 1117/2 o powierzchni 1415 mkw czwarta lini...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa/magazyn blisko Lublin

    Wólka Abramowicka

    • 3 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    ** Oferta tylko w Biurze KNC CITY **Do sprzedania n/w nieruchomości (w całości cena 3 150 000 zł ) lub w rozbiciu na :1. Hala produkcyjno-warsztatowa-magazynowa na działce o pow...

  • Hala produkcyjno-warsztatowa/magazyn blisko Lublin

    Wólka Abramowicka

    • 3 150 000 zł cena
    • 1 100 m2 powierzchnia
    • 2 864 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Budynek usługowy, produkcyjny, Garbów, 500 m2

    Garbów » ul. Warszawska

    • 2 500 000 zł cena
    • 670 m2 powierzchnia
    • 3 732 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

• Działka budowlana Podzamcze powiat Łęczyński
    1 / 14
    Działka budowlana Podzamcze powiat Łęczyński

    Podzamcze

    • 110 000 zł cena
    • 1 404 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam piękną działkę budowlaną w miejscowości Podzamcze o powierzchni 14 ar. Nr działki 17/6. Bezpośredni dostęp do drogi publicznej. Wjazd drogą koło Top Market. Działka położo...

  • LOKALE DO WYNAJĘCIA
    1 / 8
    LOKALE DO WYNAJĘCIA

    Abramów

    • 1 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Mam do wynajęcia lokale ok.60m2 na drobną działalność, biuro lub inne drobne usługi w centrum w Abramowa w budynku dwu kondygnacyjnym wszystkie media . Mile widziane...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 11
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 250 000 zł cena
    • 2 600 m2 powierzchnia
    • 97 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Dwie działki budowlane na sprzedaż, 26 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, każda o powierzchni 13 ar, leżące obok siebie, położone w Garbowie...

  • Działka budowlana Garbów, Lipowa
    1 / 9
    Działka budowlana Garbów, Lipowa

    Garbów

    • 129 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana na sprzedaż, 13 ar, Garbów! Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 13 ar, położoną w Garbowie przy ul. Lipowej. Ta idealna pod budo...

  • Dom Wilczopole gm. Głusk,
    1 / 3
    Dom Wilczopole gm. Głusk,

    Wilczopole

    • 899 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% PCC, 0% PROWIZJI Lublin, ul. Wygodna Wilczopole - Premiera Nowej Inwestycji Zaledwie 15 minut od CENTRUM Lublina !!! 200 m od pętli autobusowej !!!...

  • Działka budowlana Przybysławice gm. Garbów
    1 / 5
    Działka budowlana Przybysławice gm. Garbów

    Przybysławice

    • 499 000 zł cena
    • 5 000 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz dla swojego biznesu terenu pod usługi w dobrej cenie? A może poszukujesz dużej działki budowlanej pod mieszkalnictwo rolnicze? Ta oferta jest dla Ciebie! OPIS DZIAŁKI ORAZ...

  • Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów
    1 / 9
    Działka budowlana Piotrowice Wielkie gm. Garbów

    Piotrowice Wielkie

    • 230 000 zł cena
    • 3 151 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu w spokojnej i zielonej okolicy? A może działki stanowiącej doskonałą inwestycję ? Jesteś rolnikiem z okolicy i chcesz powiększyć swoje gospodar...

  • 1 / 2
    Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 220 000 zł cena
    • 2 802 m2 powierzchnia
    • 79 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Atrakcyjna działka 28a pod dom lub biznes - media dostępne - szybki start inwestycji. Na sprzedaż działka o ogromnym potencjale inwestycyjnym i budowlanym w miejscowości...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 550 000 zł cena
    • 10 644 m2 powierzchnia
    • 52 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka 106 ar z domem o pow ok 80m2 z lat 60-tych i budynkami gospodarczymi, Zdrapy gmina Wilkołaz. Na sprzedaż działka o powierzchni 106 ar (10 600 m²) położona w...

  • Działka Zdrapy

    Zdrapy

    • 770 000 zł cena
    • 13 446 m2 powierzchnia
    • 58 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Siedlisko z ogromnym Potencjałem. Na sprzedaż nieruchomość położona w spokojnej miejscowości Zdrapy, w gminie Wilkołaz. Oferta obejmuje dwie działki budowlano-rolne o łączn...

  • Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,
    Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,

    Żabia Wola

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle MONO to niestandardowa oferta na Lubelskiej mapie, w skład której wchodzą 2 budynki każdy dwulokalowy. NAJWIEKSZYM ATUTEM inwestycji jest jej LOKALIZACJA- przedmieścia połu...

  • Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.
    Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.

    Wincentówek

    • 2 990 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 12 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w malowniczej gminie  Leoncin, w sąsiedztwie pięknych terenów Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób,...

  • Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,
    Działka usługowa Przybysławice gm. Garbów,

    Przybysławice

    • 555 000 zł cena
    • 10 400 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • handlowo usługowa

    1,04 HA PRZY S17 | SIEDLISKO Z ZABUDOWĄ + POTENCJAŁ INWESTYCYJNY | PRZYBYSŁAWICE (gm. Garbów) - w strategicznej lokalizacji, tuż przy trasie S17 (Lublin-Warszawa). Cena: 555 000 z...