• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bełżycami

(151)
  • Działka 2,15 ha z potencjałem koło Nałęczowa.

    Chruszczów

    • 590 000 zł cena
    • 20 150 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Duża działka o pow. 2,15 ha (20150 m2) składająca się z dwóch o kształcie trapezu, zadrzewiona położona na wzgórzu w m. Chruszczów Kolonia gm. Nałęczów pow. puławski woj. lubels...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Mieszkanie Nałęczów, ul. Partyzantów

    Nałęczów » ul. Partyzantów

    • 450 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 628 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie, Nałęczów,ul. Partyzantów, 3 pokoje, 59m2, Opis mieszkania: - piętro 3/3- powierzchnia mieszkania: 58,7 m2- salon 20m2 - pok0je 10-12m2- kuchnia widna i oddzielna- łazi...

  • Mieszkanie-3pokoje-46m2 Poniatowa

    Poniatowa » ul. Nałęczowska

    • 280 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 6 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne mieszkanie 3pokojowe o powierzchni 46m2 w świetnej lokalizacji - ul. Nałęczowska w Poniatowej.Lokal znajduje się na 2 piętrze w zadbanym 3 piętrowym bloku.Opi...

  • Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków

    Płouszowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż uroczy dom pod Lublinem! Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Lublina? Mam dla Ciebie idealną ofertę! To przytulny dom...

  • Działka, Nałęczów, 17 ar, ul. Kamieniak,

    Nałęczów

    • 300 000 zł cena
    • 1 680 m2 powierzchnia
    • 179 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Nałęczów, 14 ar, zabudowa jednorodzinna, mediaDziałka:- 1 linia zabudowy- 1680 m2- wymiary 26m szerokości x 47m głębokościMedia: - prąd- woda miejska na działce- gaz na dz...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Poniatowa

    • 235 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 4 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Poniatowa

    • 129 900 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 4 191 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka 53ar w doskonałej cenie - blisko Nałęczowa

    Maszki

    • 299 000 zł cena
    • 5 300 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka blisko Nałęczowa - 53ar pod zabudowę jednorodzinną - Maszki.Duża działka położona w malowniczym miejscu, o wymiarach 121 m szerokości x 45 m długości. Pierwsza linia z...

  • Atrakcyjna działka media, z pozw.na bud. z projekt

    Motycz

    • 289 000 zł cena
    • 1 367 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Oferta TYLKO w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4 **Działka z wydanym prawomocnym pozwoleniem na budowę łącznie z projektem domu ! MOTYCZ- gm. Konopnica, pow. 1376 m², bardzo ł...

  • Działka z WZ i pozw. na budowę bliźniaka-Konopnica

    Konopnica

    • 785 000 zł cena
    • 2 326 m2 powierzchnia
    • 338 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Konopnica - działka budowlana położona bardzo blisko granicy LublinaDoskonała lokalizacja i aż 23ar działki z wydanymi Warunkami Zabudowy i uzyskanym pozwoleniem na budowę budynku...

  • Działka Nowy Gaj gm. Wojciechów
    1 / 5
    Działka Nowy Gaj gm. Wojciechów

    Nowy Gaj

    • 56 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rekreacyjna w malowniczej miejscowości Nowy Gaj, położonej nieopodal Nałęczowa, to idealne miejsce na wypoczynek w otoczeniu natury. To urokliwa lokalizacja, otoczona lasam...

  • Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica

    Radawiec Mały

    • 238 000 zł cena
    • 2 769 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Powierzchnia działki to 2796 mkw, warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji...

  • Dom Ożarów gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Ożarów gm. Jastków

    Ożarów

    • 999 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Ożarów, w województwie lubelskim, położony zaledwie kilkanaście minut od Centrum Lublina. Budynek posiada dwie kondygnacje - parter wraz z poddaszem...

  • Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica
    1 / 6
    Działka inwestycyjna Radawiec Mały gm. Konopnica

    Radawiec Mały

    • 279 000 zł cena
    • 5 600 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Prezentujemy działkę budowlaną z warunkami zabudowy - Radawiec Mały. Warunki zabudowy ustalone na dom jednorodzinny: - szerokość elewacji frontowej do 14 m, - ilość kondyg...

  • Atrakcyjne działki bud., szybki dojazd do Lublina

    Radawiec Mały

    • 230 000 zł cena
    • 1 146 m2 powierzchnia
    • 201 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Atrakcyjne działki budowlane z szybkim dojazdem do Lublina **RADAWIEC MAŁY gm. Konopnica: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane. Działki świeżo wydzielone, pełna dokium...

  • Działka o pow. 3115 m², blisko szkoła, MPK.

    Motycz

    • 350 000 zł cena
    • 3 115 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Oferta tylko w biurze KNC CITY MOTYCZ- gm. Konopnica - do sprzedania malowanicz działka częściowo zadrzewiona o powierzchni 3115 m2. W drodze wodociąg i prąd. Blisko szkoła i przys...

  • Działka dla inwestora w świetnej lokalizacji.

    Motycz

    • 3 700 000 zł cena
    • 13 900 m2 powierzchnia
    • 267 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    Oferta tylko w biurze KNC CITY ul. Krótka 4 --- NIE SZUKAJ DALEJ ! MOTYCZ- gm. Konopnica - do sprzedania duża atrakcyjna działka dla inwestora o pow. 1, 39 ha ( w skład działki wc...

  • 1 / 4
    Działka, Nałęczów, 28ar, budowlana, media

    Nałęczów » ul. Powstańców

    • 359 000 zł cena
    • 2 831 m2 powierzchnia
    • 127 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Nałęczów, 28 ar, zabudowa jednorodzinna, media Działka:- 1 linia zabudowy- 2831 m2- wymiary 72m szerokości x 47m głębokości (szerokość wzdłuż drogi gminnej)Media: - prąd-...