• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Serock +20 km
  • Bełżyce +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bełżycami

(151)
  • Inwestycyjna działka budowlana w Motyczu

    Motycz

    • 1 260 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Inwestycyjna działka budowlana w Motyczu!!!Wszystkie media i położenie w centralnej części miejscowości. Blisko szkoła, przystanek, sklepy oraz kościół. Działka narożna z usytuowan...

  • Działka doskonała pod inwestycję - Nałęczów - 14ar

    Nałęczów

    • 185 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 133 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nałęczów - działka 14ar pod zabudowę jednorodzinnąDziałka do wydzielenia z większej nieruchomości, położona w malowniczym miejscu, niedaleko centrum Nałęczowa. Wymiary: 15m szeroko...

  • 1 / 2
    Pawlin gmina Konopnica około 12km od Lublina

    Pawlin

    • 240 000 zł cena
    • 1 200 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Pięknie położona działka w Pawlinie gmina Konopnica około 12km od Lublina. - BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO - Działka położona z dala od zabudowań zwartych, dzięki czemu zapewnia spokó...

  • Ładna działka rolno-budowlana blisko Lublina,media.

    Osmolice Pierwsze

    • 300 000 zł cena
    • 6 300 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    * POLECAM * Atrakcyjna działka rolno-budowlana z szybkim dojazdem do Lublina.OSMOLICE PIERWSZE: polecam do zakupu atrakcyjną działkę rolno-budowlaną o pow. 6300 m². Działka zlokal...

  • Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2

    Uniszowice

    • 229 900 zł cena
    • 7 800 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Uniszowice gm. Konopnica, 7800 m2, działka rolno-budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Zlokalizowana w cichej i spokojnej okolicy. Dobra lokalizacja, z szybkim dojazde...

  • 1 / 3
    54a dz. budowlanej pod samym Lublinem.

    Panieńszczyzna

    • 590 000 zł cena
    • 5 400 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Duża działka budowlana położona w Panieńszczyźnie. Nieruchomość ze względu na wielkość oraz atrakcyjne położenie, stanowi doskonałą propozycję inwestycyjną.Właściwości fizyczne: -...

  • Budynek usługowy, hotel, Strzeszowice, Lublin,

    Strzeszkowice Duże

    • 2 950 000 zł cena
    • 500 m2 powierzchnia
    • 5 900 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Budynek usługowy, hotel, sala bankietowa, Strzeszowice, Lublin,Budynek:- ok 500 metrów powierzchni- wolnostojący- rok budowy 1820 (wyłączony spod opieki konserwatorskiej)- generaln...

  • Piękny dom, duża działka, garaż

    Motycz

    • 1 850 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom. Duża działka i przestrzeń. MotyczPiękny dom w świetnej lokalizacji. Duża działka i przestrzeń to tylko niektóre z licznych zalet tego domu.Budynek:- 360 m2- parter 180m...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 3
    Krężnica Jara 8km od Lublina. 8000m2

    Krężnica Jara

    • 490 000 zł cena
    • 8 000 m2 powierzchnia
    • 62 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka rolna -  o doskonałych wymiarach (135m/60m) stwarzających możliwość podziału na minimum cztery działki 20ar.Działka obecnie jest gruntem rolnym z złożonym wnioskiem o przek...

  • Sadurki - działka rolno-budowlana - 62ar

    Sadurki

    • 259 000 zł cena
    • 6 200 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Sadurki - działka rolno-budowlana o nieregularnym kształcie położona przy drodze lokalnej z wydanymi warunkami zabudowy i pozwoleniem na budowę...Duża - 62ar działka, położona w ma...

  • Borów Kol. Duża działka z możliwością uzyskania WZ

    Borów-Kolonia

    • 95 000 zł cena
    • 11 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Właściwości:- działka rolna (WZ możliwe do uzyskania)Wymiary i wygląd: - powierzchnia 1,17 ha- prostokąt 17 x 620 metrów- działka płaskaLokalizacja:- Borów - Kolonia- Lokalizacja b...

  • 1 / 4
    Kocianów - działka leśna - 33 ar

    Kocianów

    • 25 000 zł cena
    • 3 300 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • leśna

    Las w miejscowości Kocianów - na sprzedaż udziały 1/2 z 33 arDo sprzedania udziały w dużej działce leśnej, położonej w miejscowości Kocianów w gminie Poniatowa, o powierzchni 33 ar...

  • 1 / 3
    Działka rolno-budowlana - doskonała inwestycja!

    Zemborzyce Podleśne

    • 310 000 zł cena
    • 1 400 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana przeznaczona pod zabudowę jednorodzinnąNa sprzedaż działka 14 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Dzia...

  • 1 / 3
    Działka Moszna

    Moszna

    • 160 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana w miejscowości Moszna, położona przy drodze asfaltowej. Działka o regularnych wymiarach, do wydzielenia z większej. Działka jest częściowo uzbrojona (konieczność...

  • Ożarów 403/2 0,76ar
    Ożarów 403/2 0,76ar

    Ożarów

    • 200 000 zł cena
    • 7 600 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Ożarów 403/2 0,76ar Działka rolna Cicha i spokojna okolica, idealna do wypoczynku Piękne widoki na otaczającą naturę Bliskość atrakcji turystycznych: Nałęczów (ok 6 km), ście...

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Lokal Strzyżewice ul.

    Strzyżewice

    • 800 000 zł cena
    • 440 m2 powierzchnia
    • 1 819 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Oferujemy na sprzedaż, nieruchomość po piekarni w ścisłym centrum Strzyżewic. Powierzchnia budynku ok. 440m2 na działce 14ar.Budynek świetnie nadaje się na sklep spożywczy jak i in...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja w Motyczu . Powierzchnia 550 metrówPowierzchnia działki 4500 m/2Stan surowy zamkniętyPiękny ogród .Dom wykonany z najwyższej klasy materiałówSerdecznie zapraszam...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Uniszowicach. 10 min od Lublina.Piękna okolicaDom 550 metrów Wspaniale wykończony.Nieruchomość znajduje się na działce   4000 metrów.Działka pięknie zagospodarowana ,malownic...

  • Dom Motycz ul.

    Motycz

    • 2 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja pod Lublinem.Dom usytułowany na działce 3300 m2.parter - salon 60m2, jadalnia 20m2, kuchnia 14m2, oranżeria 12m2, gabinet 11m2, hall 28m2, pokój 22m2, pokój 19m2,...