• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bełżycami

(151)
  • Nowoczesne mieszkanie w Nałęczowie -1 pokój -34m2

    Nałęczów

    • 425 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie na nowopowstałym, spokojnym osiedlu w Nałęczowie - pierwsze piętro w niskim, kameralnym bloku.Mieszkanie 1-pokojowe gotowe do wprowadzenia! Zaprojektowane i urząd...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nałęczów

    • 550 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Nałęczów

    • 360 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 9 474 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Działka, Motycz, 25ar, zabudowa jednorodzinna

    Motycz

    • 339 000 zł cena
    • 2 530 m2 powierzchnia
    • 134 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Motycz, 25 ar, zabudowa jednorodzinna Działka:- 3 linia zabudowy (ostatnia, druga linia zabudowana)- 2530 m2- wymiary 34m szerokości x 75m głębokości- wiele drzew różnego...

  • Dom z dużą działką - doskonały dojazd do Lublina

    Radawiec Duży

    • 549 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Radawiec Duży - dom wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce schodzącej do rzeczkiNieruchomość położona w odległości krótkiego spaceru od lasu, z dostępem do rzeki!! Nieduży...

  • Działka na wzgórzu z niepowtarzalnymi widokami

    Moszenki

    • 215 000 zł cena
    • 2 500 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Malowniczo położona działka w Moszenkach - widok na pola, wąwozy oraz lasyPięknie położna nieruchomość z doskonałym dojazdem do Lublina, Nałęczowa oraz trasy szybkiego ruchu S17. P...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Grabówki

    • 420 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nałęczów

    • 399 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • 1 / 4
    PODOLE - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 300 m2 powierzchnia
    • 54 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    PODOLE w gminie Bełżyce - Działka budowlana o powierzchni 13,4 arów.Działka o powierzchni 13,4 ara.Kształt trójkąta o boku około 60 metrów.Dostęp do drogi z dwóch boków działki.Pla...

  • Działka z projektem na dwa domy dwulokalowe

    Polanówka

    • 400 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka 20 ar z doskonałym dojazdem do Lublina i projektem na dwa domy dwulokalowe GRATIS!!Polanówka - działka będąca doskonałą inwestycją!! Pięknie położona nieopodal lasu, a tym...

  • Mały domek w świetnej lokalizacji - Uniszowice

    Uniszowice

    • 300 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niewielki dom ok 65 m² z ogródkiem o powierzchni ok 600 m²Dom do niedużego remontu, wyposażony - doskonała lokalizacja. Idealne dla singla lub pary chcących zamieszkać pod Lublinem...

  • 1 / 4
    Działki budowlane w Nałęczowie.

    Nałęczów

    • 320 000 zł cena
    • 5 343 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Nałęczów - polecam do zakupu dwie atrakcyjne działki budowlane o łącznej powierzchni 5343 m2 z możliwością zabudowy. Działki sprzedawane jako całość. Nieruchomość położona przy dro...

  • Działka, Zemborzyce Tereszyńskie, 57 ar

    Zemborzyce Tereszyńskie

    • 650 000 zł cena
    • 5 700 m2 powierzchnia
    • 115 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Zemborzyce Tereszyńskie,Wyjątkowa nieruchomość w otulinie lasu.Jeżeli kochasz drzewa, śpiew ptaków i naturę - nie musisz już szukać, to wymarzone miejsce dla Ciebie.Na spr...

  • 1 / 4
    Zemborzyce Podleśne - 32 ary OKAZJA!!!

    Zemborzyce Podleśne

    • 349 000 zł cena
    • 3 200 m2 powierzchnia
    • 110 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    SUPER OFERTAZemborzyce Podleśne - ustawna - prostokątna działka budowlana o powierzchni 32 arów.Nieruchomość stanowi bardzo dobrą ofertę dla osób poszukujących działki budowlanej w...

  • Motycz, - 30 ar - blisko szkoły, do wydzielenia

    Motycz

    • 600 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana 30 ar - MotyczCechy fizyczne działki:- powierzchnia: 30ar,- pierwsza linia zabudowy,- działka w kształcie prostokąta,- wymiary ok.: 72m x 44,5m,- plaski terenDzia...

  • Działka budowlana Płouszowice Kolonia - 35ar

    Płouszowice

    • 399 000 zł cena
    • 3 500 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka budowlana - Płouszowice Kolonia - 35ar - gm. JastkówDuża, piękna działka położona jeszcze przed obwodnicą Lublina od strony miasta - idealna pod budowę domu jednorodzinnego...

  • 1 / 4
    Działka 14ar pod zab. jednorodzinną - Zemborzyce

    Zemborzyce Podleśne

    • 430 000 zł cena
    • 2 800 m2 powierzchnia
    • 154 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Zemborzyce Podleśne - działka budowlana o powierzchni 28ar.Na sprzedaż działka 28 ar w doskonałej lokalizacji, blisko Zalewu Zemborzyckiego i Starego Gaju. Działka z przeznaczeniem...

  • Działka Konopnica

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 3 000 m2 powierzchnia
    • 150 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Cena do negocjacji !!!Działka:Położona w 2 liniiWydane warunki zabudowyDojazd drogą asfaltową (ostatnie 50m utwardzoną)Możliwość wydzielenia mniejszego areałuWYMIARY:szerokość 35md...

  • 1 / 4
    Piękna działka z WZ o nieszablonowym kształcie

    Konopnica

    • 500 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 278 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ------------------------------------------Działka budowlana w Konopnicy nieopodal granicy Lublina - kameralna okolica i bliskość naturyOPIS:Wymiary nieregularnie, zbliżone do trójk...

  • 1 / 2
    Sprzedam grunt rolny!

    Motycz

    • 96 800 zł cena
    • 1 073 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Bardzo ładna, malowniczo położona, lekko wznosząca się działka o powierzchni 1073 m2, położona w Motyczu, wymiary ok. 42m szer. x 25m dł., druga w kolejności od drogi asfaltowej.Dz...