• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Serock +20 km
  • Bełżyce +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bełżycami

(151)
  • Działka budowlana Niedrzwica Duża
    1 / 3
    Działka budowlana Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 242 000 zł cena
    • 1 705 m2 powierzchnia
    • 142 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA NA NOWOPOWSTAJĄCYM OSIEDLU, BLISKO CENTRUM NIEDRZWICY DUŻEJ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną o powierzchni 1705 m2 , położoną w Niedrzwicy Dużej, w...

  • Działka mieszk_inwest.Niedrzwica Kościelna gm. Niedrzwica D.
    1 / 5
    Działka mieszk_inwest.Niedrzwica Kościelna gm. Niedrzwica D.

    Niedrzwica Kościelna

    • 145 000 zł cena
    • 1 159 m2 powierzchnia
    • 126 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    DZIAŁKA BUDOWLANA 18,5 KM OD LUBLINA, POD ZABUDOWĘ MIESZKANIOWĄ LUB USŁUGOWĄ ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1159 m2 , położoną w miejscowości Niedrz...

  • Dom Jastków
    1 / 4
    Dom Jastków

    Jastków

    • 840 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie...

  • Siedlisko w Sadurkach

    Sadurki

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UROCZY DOMEK + 1600 M2 DZIAŁKISiedlisko blisko Nałęczowa. Tylko 6 min jazdy samochodem od Nałęczowa!! 30 min do Puław 30 min do LublinaSiedlisko zabudowane po...

  • Działka budowlano-usługowa - Nałęczów, ul.Wójcika

    Nałęczów » ul. Wójcika

    • 320 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 320 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Ustawna działka 10ar na spokojnym osiedlu - możliwość zabudowy zarówno jednorodzinnej jak i usługowejPierwsza linia zabudowy, przy osiedlowej drodze asfaltowej, łatwy i szybki doja...

  • Działka budowlana (WZ) wszystkie media.

    Sadurki

    • 165 000 zł cena
    • 1 088 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    * Oferta TYLKO w Biurze KNC CITY *Ładna działka budowlana blisko Nałęczowa (4,7 km) i Lublina (17 km)SADURKI : polecam do zakupu ładnie położoną działkę budowlaną o pow. 1088 m² z...

  • 5 działek budowlanych blisko Lublina, wydane WZ.

    Uniszowice

    • 210 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 210 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działki budowlane z szybkim dojazdem do/z Lublina (ok. 6 km - 10 minut do Al. Kraśnickiej-Selgros).UNISZOWICE: polecam do zakupu atrakcyjne działki budowlane ( 5 działek ) z wydany...

  • Atrakcyjna działka budowlana, wydane WZ, pow. 1703

    Motycz

    • 325 000 zł cena
    • 1 703 m2 powierzchnia
    • 191 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    ** Oferta TYLKO w biurze KNC CITY Lublin ul. Krótka 4 **MOTYCZ- gm. Konopnica, pow. działki 1707 m², atrakcyjna działka budowlana pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Działka p...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach
    1 / 4
    Sprzedam działkę budowlaną w Prawiednikach

    Prawiedniki

    • 280 000 zł cena
    • 3 470 m2 powierzchnia
    • 81 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowlaną o pow. 0,3470 ha w Prawiednikach, położoną przy trasie Lublin-Bychawa. W planie zagospodarowania pod zabudowę zagrodową. W okolicy domki jednorodzinne, l...

  • Działka 8027 m2 w Poniatowej na sprzedaż
    1 / 10
    Działka 8027 m2 w Poniatowej na sprzedaż

    Poniatowa

    • 400 000 zł cena
    • 8 027 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Na sprzedaż Działka 8027 m2, przeznaczona pod zabudowę zagrodową na Heninie, gmina Poniatowa. Teren ogrodzony, w pełni uzbrojony posiadający media: wodę z własnej studni, prąd św...

  • Mieszkanie 100 M2 w Chodlu
    1 / 14
    Mieszkanie 100 M2 w Chodlu

    Chodel

    • 395 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w Chodlu- po remoncie, 100 m2, na piętrze domu piętrowego, wielorodzinnego - na sprzedaż. Do nieruchomości przynależy ogródek z altanką drewnianą i garaż wolnostojący....

  • Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej
    Działka BudowlanA 1800 M2 w Krężnicy Okrągłej

    Krężnica Okrągła

    • 185 000 zł cena
    • 1 800 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • siedliskowa

    Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana położona w Krężnicy Okrągłej przy drodze lokalnej, nieopodal drogi wojewódzkiej 832. Działka budowlana powierzchni 1800 m2, usytuowana...

  • Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara
    Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara

    Krężnica Jara

    • 1 680 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieszablonowy dom w stylu klasycznego dworku, z ogrodem i wolnostojącym garażem Krężnica Jara k. Lublina OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z WGN Centrum...

  • Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica
    Działka budowlana Kębło gm. Wąwolnica

    Kębło

    • 200 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 200 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka budowlana Kębło Na sprzedaż 3 działki budowlana o powierzchni po 1000 m² (wymiary: 23m x 43m), idealna pod budowę domu. Działka ma kształt prostokąta, co ułatwia za...

  • Mieszkanie 62,1 m2 ul. Sosnowa w Poniatowej.

    Poniatowa

    • 349 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 5 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie trzypokojowe 62,1 m2 na drugim piętrze w bloku przy ul. Sosnowej w Poniatowej powiat opolski woj. lubelskie (do remontu).Mieszkanie:-powierzchnia 62,1 m kw.-drugie piętr...

  • Mieszkanie 39 m2 ul. Brzozowa w Poniatowej.

    Poniatowa » ul. Brzozowa

    • 245 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 6 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Mieszkanie 39 m2 do odświeżenia w bloku w atrakcyjnej części miasta w sąsiedztwie terenów zielonych, rekreacyjnych idealnie nadających się do odpoczynku i rekreacji oraz zabawy d...

  • Działka, Motycz, 8.5ar, budownictwo jednorodzinne

    Motycz

    • 180 000 zł cena
    • 850 m2 powierzchnia
    • 212 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka, Motycz, 8.5 ar, Działka:- 3 linia zabudowy- 850m2- wymiary 18x48mMedia:- prąd- woda- gazLokalizacja:- Motycz- powiat lubelski- gmina Konopnica- dojazd do Lublina w kilka...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • Działka budowlana Konopnica,
    1 / 5
    Działka budowlana Konopnica,

    Konopnica

    • 450 000 zł cena
    • 860 m2 powierzchnia
    • 524 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o pow. 860m2 w Konopnicy, okolice ul. Raszyńskiej. Czwarta linia zabudowy od szosy asfaltowej. Wymiary: 36,90 x 23,30m. Udział w drodze dojazdowej. Warunki zabudowy na...

  • Blisko Nałęczowa, 3 pokoje z garażem i działką.

    Niezabitów

    • 270 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ** Oferta tylko w Biurze KNC City **** Klucze w biurze - możliwość prezentacji w dogodnej porze **NIEZABITÓW gm.Poniatowa: polecam do zakupu mieszkanie 3 pokojowe o pow. 63 m² zlo...