• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Maleczewo
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Bełżycami

(151)
  • działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu
    działka budowlana/inwestycyjna 13,14 ara (1314 m2) w Podolu

    Podole

    • 69 000 zł cena
    • 1 314 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Sprzedam działkę budowalną z podstawowym przeznaczeniem pod zabudowę zagrodową/inwestycyjną w Podolu, gm. Bełżyce o pow. 13,14 ara (1314 m2), nr ew.: 060901_5.0013.322. Działka w k...

  • Dom Uniszowice gm. Konopnica,
    Dom Uniszowice gm. Konopnica,

    Uniszowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 5 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 296,90m2, użytkowej 162,40m2 na działce o...

  • Poniatowa. Mieszkanie 44 m2, dwa pokoje!! 260 tyś.

    Poniatowa

    • 260 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 5 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    PONIATOWA ul. Młodzieżowa: polecamy mieszkanie 2 pokojowe o pow. 44,00 m² zlokalizowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie nadaje się zarówno do natychmiastowego zamie...

  • Działka 0,52 ha, gm.Borzechów
    1 / 13
    Działka 0,52 ha, gm.Borzechów

    Borzechów

    • 262 000 zł cena
    • 5 244 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka nr 366/2 – Łopiennik, gm. Borzechów Na sprzedaż ogrodzona działka o powierzchni 0,5244 ha (5244 m²), położona w miejscowości Łopiennik, w gminie Borzechów, woje...

  • Działka Niedrzwica Duża
    1 / 4
    Działka Niedrzwica Duża

    Niedrzwica Kościelna

    • 177 000 zł cena
    • 1 350 m2 powierzchnia
    • 132 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    TRZY DZIAŁKI BUDOWLANE USŁUGOWO-MIESZKANIOWE, UL. GÓRKI ! Polecam do sprzedaży kompleks trzech działek budowlanych , położonych w Niedrzwicy Dużej przy ul. Górki. Działki prz...

  • B ładna działka z domkiem letniskowym, własny las.

    Plizin

    • 236 000 zł cena
    • 26 700 m2 powierzchnia
    • 9 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż

    ** Atrakcyjna działka budowlano-rolna z własnym lasem **PLIZIN k./Poniatowej polecam do zakupu atrakcyjną działkę budowlano-rolną z aktualnie wybudowanym domkiem letniskowym. Dział...

  • Ładne 2 pokojowe, 2 piętro po remoncie.

    Poniatowa » ul. Żeromskiego

    • 316 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 724 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    $$ Mieszkanie ZAREZERWOWANE $$** Świetna lokalizacja w mieście - wszędzie blisko **** Zamieszkaj w urokliwym miasteczku położonym wśród lasów tuż nad zalewem**PONIATOWA ul. Żeromsk...

  • Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż
    1 / 7
    Nieruchomości i ruchomości na sprzedaż

    Osiny

    • 8 156 099 zł cena
    • 13 093 m2 powierzchnia
    • 623 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na sprzedaż

    Syndyk masy upadłości Romana Grzelaka prowadzącego działalność gospodarczą pod firmą GRZELAK ROMAN Zakład Konstrukcji Stalowych (NIP: 7541089742) z siedzibą w miejscowości Osiny (4...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków
    1 / 4
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków

    Tomaszowice

    • 155 000 zł cena
    • 1 804 m2 powierzchnia
    • 86 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Poszukujesz działki pod budowę domu jednorodzinnego? Cichego, zielonego miejsca z dobrym połączeniem komunikacyjnym? Sprawdź tą ofertę. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę może...

  • Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków
    1 / 7
    Działka budowlana Tomaszowice gm. Jastków

    Tomaszowice

    • 330 000 zł cena
    • 1 855 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Marzysz o spokojnym życiu w otoczeniu zieleni, a jednocześnie bliskość miasta jest dla Ciebie ważna? Ta oferta Cię zainteresuje! Sprawdź. Atuty nieruchomości: - zakupić działkę mo...

  • Działka inwestycyjna Trojaczkowice gm. Niedrzwica Duża
    1 / 5
    Działka inwestycyjna Trojaczkowice gm. Niedrzwica Duża

    Trojaczkowice

    • 215 000 zł cena
    • 1 418 m2 powierzchnia
    • 152 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Polecam do sprzedaży działkę budowlaną , o powierzchni 1418 m2 , położoną w Trojaczkowicach , gminie Niedrzwica Duża, tuż przy granicy z gminą Konopnica. Nieruchomość położona...

  • 1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn
    1 / 7
    1/6 udziału w nieruchomości od syndyka - Osiny, gmina Żyrzyn

    Osiny

    • 6 898 zł cena
    • 5 287 m2 powierzchnia
    • 2 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 w prawie własności nieruchomości gruntowej składają...

  • Działka przy Parku Uzdrowiskowym w Nałęczowie
    1 / 6
    Działka przy Parku Uzdrowiskowym w Nałęczowie

    Nałęczów

    • 1 927 561 zł cena
    • 1 949 m2 powierzchnia
    • 989 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Opisywana nieruchomość znajduje się w zachodniej części miasta Nałęczów w województwie lubelskim, powiat puławski, gmina Nałęczów. Nałęczów jest położony w odległości ~130 km do...

  • Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk
    1 / 6
    Działka budowlana Prawiedniki gm. Głusk

    Prawiedniki

    • 265 000 zł cena
    • 1 496 m2 powierzchnia
    • 178 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Szukasz działki w rozsądnej cenie z dobrym dojazdem do Lublina? Planujesz nowoczesny i funkcjonalny dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, garaż w bryle budynku od strony wjazdu...

  • 2 pokoje 39m2 -1 piętro - 225.000zł

    Poniatowa

    • 225 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 770 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Poniatowa - 2 pokoje, 39m2, 1 piętro, balkon + piwnicaBlisko szkoła, sklepy i pełna infrastruktura225000złNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39m2 w Poniatowej, położone na 1 pięt...

  • 1 / 4
    Radawiec Mały. Działka z projektem i pozwoleniem.

    Radawiec Mały

    • 339 000 zł cena
    • 5 172 m2 powierzchnia
    • 66 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Działka o powierzchni 5172 m2Prąd, woda w działce, gaz przy ulicyDruga linia zabudowyDziałka w kształcie prostokąta, płaska,Obecny właściciel posiada i oferuje w tej cenie indywidu...

  • Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża
    1 / 3
    Działka budowlana Osmolice-Kolonia gm. Niedrzwica Duża

    Osmolice-Kolonia

    • 148 000 zł cena
    • 1 342 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    13-AROWA DZIAŁKA BUDOWLANA 17 KM OD LUBLINA, W SPOKOJNEJ OKOLICY ! Polecam do sprzedaży działkę budowlaną, o powierzchni 1342 m2 , położoną w Osmolicach Kolonii, gminie Nied...

  • Działka na sprzedaż
    Działka na sprzedaż

    Maszki

    • 1 300 000 zł cena
    • 11 800 m2 powierzchnia
    • 111 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • inwestycyjna

    Sprzedam działkę rolno budowlaną w jednym kawałku, pole orne 0.70 budowlana 0.41 oraz łąka z rzeką, dojazd z obu stron, droga asfaltową oraz gruntową, wydane pozwolenie na budowę....

  • Kawalerka 35,36 m2 w Nałęczowie woj. lubelskie.

    Nałęczów » ul. Głębocznica

    • 290 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 286 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Mieszkanie (kawalerka) o pow. 35,36 m2 na poddaszu trzypiętrowego bloku przy ul. Głębocznica w Nałęczowie woj. lubelskie.Mieszkanie: powierzchnia 35,36 m kw. jednopokojowe poddasz...

  • Nałęczów - 3 pokoje - gotowe do wejścia

    Nałęczów » ul. Lasockiego

    • 663 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 10 524 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, wyremontowane mieszkanie o powierzchni 63,50m2. położone na pierwszym piętrze w centrum Nałęczowa - w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego oraz malowni...