• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Niewodnica Korycka
  • Złotniki
  • Bełżyce
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Bełżycami

(32)
  • Dom Motycz + warsztat samochodowy + działka rolna 1,7 ha
    1 / 5

    Nowe

    Dom Motycz + warsztat samochodowy + działka rolna 1,7 ha

    Motycz

    • 3 600 000 zł cena
    • 470 m2 powierzchnia
    • 7 660 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom podpiwniczony + warsztat samochodowy (też na samochody ciężarowe) na 30 arowej działce. Super tani w użytkowaniu. Panele słoneczne na gorącą wodę, fotowoltaika 10 kw. magazyny...

  • Dom szeregowiec
    Dom szeregowiec

    Poniatowa

    • 525 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 2 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom w uzdrowiskowym sercu Nałęczowa
    1 / 16
    Dom w uzdrowiskowym sercu Nałęczowa

    Nałęczów

    • 683 000 zł cena
    • 157 m2 powierzchnia
    • 4 351 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom o powierzchni 157 m2 położony na działce 692 m2, w jednej z najbardziej pożądanych części Nałęczowa. To miejsce ma w sobie coś więcej niż tylko metry i ściany - oferuje klimat,...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Trzciniec

    • 368 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 3 680 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne
    Dom Zemborzyce Podleśne gm. Konopnica, Zemborzyce Podleśne

    Zemborzyce Podleśne

    • 1 850 000 zł cena
    • 270 m2 powierzchnia
    • 6 852 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Wyjątkowa okazja! Przedstawiamy komfortowy, wolnostojący dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 176 m² (całkowitej 270 m²), usytuowany na przestronnej działce o powierzchni 2950...

  • Dom Uniszowice gm. Konopnica,
    Dom Uniszowice gm. Konopnica,

    Uniszowice

    • 1 690 000 zł cena
    • 296 m2 powierzchnia
    • 5 710 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. całkowitej 296,90m2, użytkowej 162,40m2 na działce o...

  • Dom Sadurki gm. Nałęczów,
    1 / 15
    Dom Sadurki gm. Nałęczów,

    Sadurki

    • 1 799 000 zł cena
    • 280 m2 powierzchnia
    • 6 425 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem Franczewska Nieruchomości. Gościniec z potencjałem agroturystycznym pod Nałęczowem. Na sprzedaż wyjątkową nieruchomość w miejscowości Sa...

  • Dom 151m2, 2 garaże, Nałęczów

    Nałęczów

    • 695 000 zł cena
    • 151 m2 powierzchnia
    • 4 603 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nałęczów - dom o powierzchni 151 m2 z 2 garażami (3 miejsca postojowe), położony na działce 7a, w centrum Nałęczowa. Idealny jako inwestycja pod wynajem lub dom jednorodzinny.Budyn...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża
    1 / 15
    Dom Strzeszkowice małe gm. Niedrzwica Duża

    Strzeszkowice Małe

    • 599 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 4 608 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż - dom jednorodzinny w spokojnej okolicy pod Lublinem Oferujemy do sprzedaży nowo wybudowany dom parterowy w stanie surowym otwartym, położony w kameralnej, podmiejskiej...

  • Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki
    1 / 6
    Dom jednorodzinny parterowy Prawiedniki

    Prawiedniki

    • 1 090 000 zł cena
    • 159 m2 powierzchnia
    • 6 856 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom bezpośrednio od właściciela, bez podatku PCC. Budynek w końcowej fazie realizacji, do oddania w sierpniu. Powierzchnia domu 159m2, działka 9,5 ara. Wygodny i efektowny dom...

  • Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa
    1 / 14
    Dom 180 m² w Kraczewicach Rządowych, gm. Poniatowa

    Kraczewice Rządowe

    • 699 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 884 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom 180 m² na sprzedaż. Zlokalizowany w Kraczewicach Rządowych, 3 km od Poniatowej, położony przy drodze gminnej, równolegle do drogi powiatowej 737, wzdłuż rzeki Kraczewianki. R...

  • Dom Jastków
    1 / 4
    Dom Jastków

    Jastków

    • 840 000 zł cena
    • 136 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    JASTKÓW Nowoczesne domy bliźniacze 10 minut od centrum Lublina Komfort. Przestrzeń. Bliskość natury. Nowy Jastków to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie...

  • Siedlisko w Sadurkach

    Sadurki

    • 350 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    UROCZY DOMEK + 1600 M2 DZIAŁKISiedlisko blisko Nałęczowa. Tylko 6 min jazdy samochodem od Nałęczowa!! 30 min do Puław 30 min do LublinaSiedlisko zabudowane po...

  • Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara
    Dom Krężnica Jara gm. Niedżwica Duża, Krężnica Jara

    Krężnica Jara

    • 1 680 000 zł cena
    • 192 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieszablonowy dom w stylu klasycznego dworku, z ogrodem i wolnostojącym garażem Krężnica Jara k. Lublina OFERTA BEZ PROWIZJI - kupując tą nieruchomość z WGN Centrum...

  • Sprzedam dom w Osinach
    1 / 9
    Sprzedam dom w Osinach

    Osiny

    • 190 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 2 346 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż dom w miejscowości Osiny, gmina Żyrzyn, powiat puławski. Dom mieszkalny o powierzchni zabudowy 81 mkw. Parterowy z podpiwniczeniem i strychem...

  • DOM WOLNOSTOJĄCY
    1 / 3
    DOM WOLNOSTOJĄCY

    Majdan Borowski

    • 910 000 zł cena
    • 213 m2 powierzchnia
    • 4 273 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym wolnostojącym o dwóch kondygnacjach nadziemnych w konstrukcji tradycyjnej murowanej . Działka o łącznej powierzchni 1,28 ha...

  • Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Płouszowice-Kolonia gm. Jastków

    Płouszowice

    • 1 250 000 zł cena
    • 2 000 m2 powierzchnia
    • 625 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż uroczy dom pod Lublinem! Marzysz o spokojnym miejscu blisko natury, a jednocześnie z dobrym dojazdem do Lublina? Mam dla Ciebie idealną ofertę! To przytulny dom...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Dąbrowa

    • 950 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 4 750 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom Ożarów gm. Jastków
    1 / 15
    Dom Ożarów gm. Jastków

    Ożarów

    • 999 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 9 990 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom w miejscowości Ożarów, w województwie lubelskim, położony zaledwie kilkanaście minut od Centrum Lublina. Budynek posiada dwie kondygnacje - parter wraz z poddaszem...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Nałęczów

    • 550 000 zł cena
    • 250 m2 powierzchnia
    • 2 200 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości