• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Olszówka
  • Kowale Oleckie
  • Biały Bór
150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
80 100 120 140 160 180 200 220 240 260 280 300 320 340 360 380 400 420 440 460 480
m2
Zapamiętaj filtry

Domy na sprzedaż pod Bełżycami

(32)
  • Dom z dużą działką - doskonały dojazd do Lublina

    Radawiec Duży

    • 549 900 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 470 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Radawiec Duży - dom wraz z budynkami gospodarczymi na dużej działce schodzącej do rzeczkiNieruchomość położona w odległości krótkiego spaceru od lasu, z dostępem do rzeki!! Nieduży...

  • Dom wolnostojący
    1 / 9
    Dom wolnostojący

    Grabówki

    • 420 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 6 177 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Nałęczów

    • 399 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 5 320 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Mały domek w świetnej lokalizacji - Uniszowice

    Uniszowice

    • 300 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 4 616 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Niewielki dom ok 65 m² z ogródkiem o powierzchni ok 600 m²Dom do niedużego remontu, wyposażony - doskonała lokalizacja. Idealne dla singla lub pary chcących zamieszkać pod Lublinem...

  • Piękny dom, duża działka, garaż

    Motycz

    • 1 850 000 zł cena
    • 360 m2 powierzchnia
    • 5 139 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Piękny dom. Duża działka i przestrzeń. MotyczPiękny dom w świetnej lokalizacji. Duża działka i przestrzeń to tylko niektóre z licznych zalet tego domu.Budynek:- 360 m2- parter 180m...

  • Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 050 000 PLN, 150,00 m2
    Dom na sprzedaż (woj. lubelskie). Prawiedniki, ul. Wiśniowa, 1 05...

    Prawiedniki » ul. Wiśniowa

    • 1 050 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 7 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż dom wolnostojący z 2011 roku w Prawiednikach o powierzchni 150 m2, w skład którego wchodzi:Parter: wiatrołap 3,2 m2; hall 8,2 m2; kuchnia 12,2 m2; WC 2 m2; spiżarnia 2...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 1 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 2 728 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja w Motyczu . Powierzchnia 550 metrówPowierzchnia działki 4500 m/2Stan surowy zamkniętyPiękny ogród .Dom wykonany z najwyższej klasy materiałówSerdecznie zapraszam...

  • Dom Uniszowice ul.

    Uniszowice

    • 2 000 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 3 637 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Dom w Uniszowicach. 10 min od Lublina.Piękna okolicaDom 550 metrów Wspaniale wykończony.Nieruchomość znajduje się na działce   4000 metrów.Działka pięknie zagospodarowana ,malownic...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Dom Motycz ul.

    Motycz

    • 2 500 000 zł cena
    • 550 m2 powierzchnia
    • 4 546 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Piękna rezydencja pod Lublinem.Dom usytułowany na działce 3300 m2.parter - salon 60m2, jadalnia 20m2, kuchnia 14m2, oranżeria 12m2, gabinet 11m2, hall 28m2, pokój 22m2, pokój 19m2,...

  • Dom Wojciechów rynek pierwotny ul.

    Wojciechów

    • 1 490 000 zł cena
    • 650 m2 powierzchnia
    • 2 293 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam duży wolnostojący dom w urokliwej i cichej okolicy z mnóstwem miejsc do spacerów. Nieruchomość jedyna w swoim rodzaju, dzięki świetnie harmonizującym się z otoczeniem lase...

  • Dom Barak ul.

    Barak

    • 950 000 zł cena
    • 163 m2 powierzchnia
    • 5 829 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny parterowy, położony w Jastkowie, koło Lublina.W bardzo spokojnej okolicy.Oferta jest skierowana do osób ceniących ciszę spokój i prywatność....

  • Dom Poniatowa ul.

    Poniatowa

    • 610 000 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 3 936 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Poniatowej. Dom o powierzchni 155,19m2, działka 403m2.W skład domu wchodzi:- Parter:Przedpokój, duża kuchnia, przestronny salon...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Dom Gałęzów ul.

    Gałęzów

    • 200 000 zł cena
    • 99 m2 powierzchnia
    • 2 021 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż siedlisko położone na 43 a działce w miejscowości GałęzówNa działce znajduje się:- dom 100m2- stodoła- budynek gospodarczy- spiżarnia- studniaBudynki są do re...

  • Dom Wielkolas ul.

    Wielkolas

    • 399 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 1 995 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Na sprzedaż dom wolnostojący w malowniczej i bardzo cichej okolicy, na działce o powierzchnie 3,2 ha. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Wielkolas, gm. Abramów.Dom składa się...

  • 1 / 4
    Dom Piotrków Pierwszy ul.

    Piotrków Pierwszy

    • 945 000 zł cena
    • 130 m2 powierzchnia
    • 7 270 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Oferujemy na sprzedaż dom o powierzchni 112m2, w miejscowości Piotrków Pierwszy. Dom kanadyjski, oddany do użytku w 2020 roku.Powierzchnia działki - 28ar.Działka ogrodzona z każdej...

  • Dom na dużej działce graniczący z rz. Ciemięgą.

    Dys

    • 720 000 zł cena
    • 97 m2 powierzchnia
    • 7 423 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom blisko Lublina w m. Dys, na dużej działce z dostępem do rzeki!Polecam do zakupu wyjątkową nieruchomość zlokalizowaną na pięknej dużej działce z własnym dostępem do rzeki Ciemię...

  • Atrakcyjne siedlisko 53 ar ziemi pod Kazimierzem

    Zagajdzie

    • 400 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 5 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Atrakcyjne siedlisko wraz z 53 arami ziemi nieopodal Kazimierza Dolnego.Na sprzedaż gospodarstwo z wieloma budynkami gospodarczymi położone w miejscowości Zagajdzie. Dom:Budynek mu...

  • Jabłonna Druga - duża działka z domem + bud gosp!

    Jabłonna Druga

    • 699 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 11 650 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z działką z dostępem do rzeki, z dala od zgiełku miasta. Jabłonna Druga... Polecam do zakupu domek znajdujący się na ładnej działce o pow. 5100 m2. Dostępne media. Zlokal...

  • Mieszkanie w domu jednorodzinnym-Elizówka blisko IKEI

    Elizówka

    • 860 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 6 143 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Elizówka gm. Niemce - polecam do zakupu mieszkanie zlokalizowane w pięknej okolicy, blisko Lublina. Mieszkanie jest bezczynszowe i mieści się na trzecim poziomie budynku wolnostoją...

  • Dwa domy, działka 7400 m kw. w Końskowoli.

    Chrząchów » ul. Lubelska

    • 1 550 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 11 072 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący gotowy do zamieszkania oraz drugi do remontu na działce 7400 m kw. przy ul. Lubelskiej w Końskowoli pow. puławski.Dom:-powierzchnia użytkowa 110 m kw.-na działce w...

  • Dys - malowniczo położone siedlisko nad rzeką

    Dys » ul. Poprzeczna

    • 720 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wraz z budynkiem gospodarczym na 42-arowej działce w DysieDom do zamieszkania położony w miejscu idealnie wręcz skomunikowanym z Lublinem oraz innymi dużymi miastami - blisko...

  • Ostatni dom w tej inwestycji
    Ostatni dom w tej inwestycji

    Dominów

    • 839 000 zł cena
    • 149 m2 powierzchnia
    • 5 631 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wolnostojący + domek letniskowy, Dys
    1 / 17
    Dom Wolnostojący + domek letniskowy, Dys

    Dys

    • 2 000 000 zł cena
    • 190 m2 powierzchnia
    • 10 527 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Royal Nieruchomości Sp. z o.o
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Józwów

    • 190 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 2 375 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Chrząchów

    • 1 950 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 13 929 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Kolonia Łaziska

    • 395 000 zł cena
    • 170 m2 powierzchnia
    • 2 324 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Obrotu Mieszkaniami "LUBELSKIE MIESZKANIA"
    Biuro nieruchomości

  • Dom, Dys, 1000 m2 działki,

    Dys

    • 899 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 9 772 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom, Dys, 1000 m2 działki, odebrany i oddany do użytkuBudynek:- 3 pokoje + salon (30m2)- 92 m2 powierzchni użytkowej- wymurowany z belitu- ocieplony styropianem- dach z blachodach...

  • Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina
    1 / 7
    Dom w zaciszu. Dobre połączenie do Lublina

    Kolonia Łaziska

    • 510 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 643 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Sprzedam dom wolnostojący wraz z pomieszczeniami gospodarczymi. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Kolonia Łaziska w pobliżu drogi wojewódzkiej 747. Dom posiada bardzo dobre...

  • Dom Nasutów gm. Niemce Nasutów
    1 / 15
    Dom Nasutów gm. Niemce Nasutów

    Nasutów

    • 15 000 zł cena
    • 315 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na wynajem

    Wynajem domu - okolice Lublina (8 min od miasta) - idealny pod działalność opiekuńczą, rehabilitacyjną lub odwykową Do wynajęcia przestronny dom w spokojnej okolicy, położony za...

  • Siedlisko 1,78 ha w Witoszynie
    1 / 16
    Siedlisko 1,78 ha w Witoszynie

    Witoszyn

    • 690 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 3 834 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż interesujące siedlisko w powiecie puławskim, w miejscowości Witoszyn, województwo lubelskie, położone 10 km od Kazimierza Dolnego. Składa się z działek gruntów o obsza...

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Jakubowice Konińskie

    • 1 500 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    AD REM NIERUCHOMOŚCI CEZARY PAPLIŃSKI
    Biuro nieruchomości

  • Dom koło Kazimierza Dolnego
    Dom koło Kazimierza Dolnego

    Wierzchoniów

    • 780 000 zł cena
    • 115 m2 powierzchnia
    • 6 783 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Do sprzedania dom jednorodzinny w Wierzchoniowie, odległość do Kazimierza Dolnego 7 km. Dom oddany do użytku w 2013 roku. Posiada dwie kondygnacje, parter oraz poddasze użytkowe. P...

  • Dom Wilczopole gm. Głusk,
    1 / 3
    Dom Wilczopole gm. Głusk,

    Wilczopole

    • 899 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 7 024 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Sprzedaży Dewelopera 0% PCC, 0% PROWIZJI Lublin, ul. Wygodna Wilczopole - Premiera Nowej Inwestycji Zaledwie 15 minut od CENTRUM Lublina !!! 200 m od pętli autobusowej !!!...

  • 1/6 udziału w nieruchomości - Młynki, gmina Końskowola
    1 / 8
    1/6 udziału w nieruchomości - Młynki, gmina Końskowola

    Młynki

    • 41 147 zł cena
    • 156 m2 powierzchnia
    • 264 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    W postępowaniu upadłościowym prowadzonym pod sygn. akt LU1S/GUp-s/812/2025 syndyk masy upadłości sprzeda: udział w wysokości 1/6 części w prawie własności nieruchomości gruntowej...

  • Dom Olesin gm. Kurów
    1 / 15
    Dom Olesin gm. Kurów

    Olesin

    • 649 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 5 071 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą! Jeżeli szukacie dla swojej Rodziny domu w bajecznej okolicy lub miejsca ucieczki z miasta do enklawy spokoju p...

  • Dom Wolnica gm. Jabłonna
    1 / 15
    Dom Wolnica gm. Jabłonna

    Wolnica

    • 795 000 zł cena
    • 110 m2 powierzchnia
    • 7 228 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Szukasz siedliska, gospodarstwa lub domu do remontu w dobrej cenie? Zależy Ci na dużej działce z dobrym dojazdem do Lublina, Bychawy lub Piask? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedmio...

  • Dom Dys gm. Niemce
    1 / 11
    Dom Dys gm. Niemce

    Dys

    • 1 250 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 8 562 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Poszukujesz przestronnego domu z możliwością samodzielnej aranżacji? Marzysz o własnej przestrzeni na osiedlu w cichej i spokojnej okolicy? Mam dla Ciebie ofertę specjalną! W spoko...

  • Dom Dys gm. Niemce,
    1 / 10
    Dom Dys gm. Niemce,

    Dys

    • 950 000 zł cena
    • 146 m2 powierzchnia
    • 6 507 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Nieruchomość w zabudowie bliźniaczej z 2024r., usytuowana w nowym kompleksie domów w Dysie 5 min od IKEA o pow. całkowitej 146 m2. Budynek mieszkalny jednorodzinny, dwulokalowy z g...

  • Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,
    Dom Żabia Wola gm. Strzyżewice,

    Żabia Wola

    • 799 000 zł cena
    • 120 m2 powierzchnia
    • 6 659 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Osiedle MONO to niestandardowa oferta na Lubelskiej mapie, w skład której wchodzą 2 budynki każdy dwulokalowy. NAJWIEKSZYM ATUTEM inwestycji jest jej LOKALIZACJA- przedmieścia połu...

  • Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie
    Dom Jakubowice Konińskie gm. Niemce, Jakubowice Konińskie

    Jakubowice Konińskie

    • 1 630 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 8 150 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dom wolnostojący, parterowy w Jakubowicach Konińskich o powierzchni 200 mkw., posadowiony na działce o powierzchni 1900 mkw. Trzy sypialnie, dwie łazienki. Duży garaż. Oferta do...

  • Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.
    Parterowy, nowoczesny dom przy Parku Kampinowskim.

    Wincentówek

    • 2 990 000 zł cena
    • 249 m2 powierzchnia
    • 12 009 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową nieruchomość w malowniczej gminie  Leoncin, w sąsiedztwie pięknych terenów Kampinoskiego Parku Narodowego. To idealne miejsce dla osób,...

  • Siedlisko 3031 m2 Skowieszynek Kazimierz Dolny.

    Skowieszynek

    • 1 250 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Dwa domy plus budynki gospodarcze (siedlisko) na działce o pow. 3931 m2 w Skowieszynku malowniczej okolicy Kazimierskiego Parku Krajobrazowego kilka kilometrów od rynku Kazimierza...