• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości pod Będzinem

(1 421)
  • Mieszkanie Czeladź, Powstańców Śląskich
    1 / 7
    Mieszkanie Czeladź, Powstańców Śląskich

    Czeladź

    • 233 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 975 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości, gotowej do zamieszkania. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w niskim bloku. Przynależą do niego również balkon oraz prz...

  • Do wynajęcia powierzchnia 70m2 w Sosnowcu (ORION)
    1 / 4
    Do wynajęcia powierzchnia 70m2 w Sosnowcu (ORION)

    Sosnowiec

    • 2 450 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia lokal o powierzchni ok. 70 m², położony na piętrze budynku w Sosnowcu przy ul. Blachnickiego (dawny ORION). Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie dużych osied...

  • BIURO DWUPOKOJOWE W CENTRUM SOSNOWCA DO WYNAJMU
    1 / 9
    BIURO DWUPOKOJOWE W CENTRUM SOSNOWCA DO WYNAJMU

    Sosnowiec

    • 2 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Biuro np. dla firmy obsługującej budowę w Sosnowcu, dwupokojowe lokum o powierzchni 55 m2 zlokalizowane na parterze kamienicy przy ulicy Sienkiewicza 9 w Sosnowcu z osobnym wejści...

  • Ciekawy lokal do wynajęcia centrum Sosnowca
    1 / 15
    Ciekawy lokal do wynajęcia centrum Sosnowca

    Sosnowiec

    • 3 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 17 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    LOKAL 127,78 m2 Z SALĄ SPRZEDAŻY 48,56 m2 PLUS PIWNICA 55,33m2 !!! w kamienicy przy ulicy Sienkiewicza, ścisłe centrum Sosnowca !!! Cena najmu tylko 3000 pln Miesięczne plus koszt...

  • Wynajmę pow. ok. 846m2 na parterze w Sosnowcu (ORION)
    1 / 4
    Wynajmę pow. ok. 846m2 na parterze w Sosnowcu (ORION)

    Sosnowiec

    • 25 380 zł cena
    • 846 m2 powierzchnia
    • 30 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia – duża powierzchnia 846 m² na parterze (dolny parter wejście z parkingu) Sosnowiec, ul. Blachnickiego (dawny ORION) Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok....

  • Wynajmę lokal ok. 67m2 na parterze w Sosnowiec (dawny ORION)
    1 / 2
    Wynajmę lokal ok. 67m2 na parterze w Sosnowiec (dawny ORION)

    Sosnowiec

    • 3 350 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 50 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia ostatni atrakcyjny lokal na parterze o pow. 67 m² zlokalizowany w Sosnowcu przy ul. Blachnickiego (dawny ORION). Obiekt położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie dużych...

  • Mieszkanie jak dom do remontu
    1 / 8
    Mieszkanie jak dom do remontu

    Sosnowiec

    • 139 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 4 089 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Cena bez negocjacji , przyjmuje jedynie oferty powyżej kwoty wystawienia nieruchomości Do zaoferowania mam mieszkanie ,które jest jak mały domek z ogródkiem w wielkości 220 m2 M...

  • Sprzedam działkę rekreacyjną
    1 / 6
    Sprzedam działkę rekreacyjną

    Sosnowiec

    • 48 000 zł cena
    • 310 m2 powierzchnia
    • 155 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rekreacyjna

    Sprzedam działkę rekreacyjną w Sosnowcu -Klimontwie.

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 30 m2 , 2 pokoje, bez pośredników
    1 / 5
    Mieszkanie 30 m2 , 2 pokoje, bez pośredników

    Bytom

    • 192 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 6 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Witam. Mam do sprzedania mieszkanie 30m2, 2-pokojowe, na 2. piętrze w bloku 4-piętrowym z windą w Bytomiu przy ulicy Reja. Mieszkanie po remoncie, z wyposażeniem. Blok odświeżony,...

  • Mieszkanie Świętochłowice, Polna
    1 / 6
    Mieszkanie Świętochłowice, Polna

    Świętochłowice

    • 250 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wyłącznie u nas! Na sprzedaż przedstawiamy mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,50m, które jest usytuowane na 2 piętrze w czteropiętrowym bloku. Lokal mieszkalny stanowi ciekawą...

  • Dom Świerklaniec, powiat tarnogórski, woj. śląskie
    1 / 14
    Dom Świerklaniec, powiat tarnogórski, woj. śląskie

    Świerklaniec

    • 759 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 10 120 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • bliźniak

    NOWOCZESNOŚĆ i KOMFORT na KAMERALNYM OSIEDLU w ŚWIERKLAŃCU Oto dom - świetne miejsce, wszędzie blisko - czego chcieć więcej. Doskonałe miejsce do zamieszkania, a być może i do pra...

  • Apartament z ogrodem i garażem
    1 / 5
    Apartament z ogrodem i garażem

    Sosnowiec

    • 502 500 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 6 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Staropogońskiej w Czeladzi. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny...

  • Kawalerka na wynajem
    1 / 9
    Kawalerka na wynajem

    Chorzów

    • 1 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 38 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Wynajmę kawalerkę w Chorzowie Batorym przy ul. Kochanowskiego na 1 piętrze niecałe 40m2 w atrakcyjnej cenie. Mieszkanie po generalnym remoncie nie umeblowane ( nowa duża szafa w pr...

  • Lokal użytkowy Bytom
    1 / 7
    Lokal użytkowy Bytom

    Bytom

    • 1 900 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 43 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 45 m2, zlokalizowany na drugim piętrze budynku przy ulicy Chorzowskiej w Bytomiu. To idealna propozycja dla firm poszukujących...

  • Apartament z garażem
    1 / 11
    Apartament z garażem

    Czeladź

    • 620 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 7 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Staropogońskiej w Czeladzi. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz bliskość...

  • Apartament z garażem
    1 / 6
    Apartament z garażem

    Sosnowiec

    • 535 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 6 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Morcinka w Sosnowcu. To idealna propozycja dla osób ceniących komfort, funkcjonalny układ oraz bliskość terenów...

  • Strzyżowice dom 2-rodzinny, działka mieszk-usługowa
    1 / 16
    Strzyżowice dom 2-rodzinny, działka mieszk-usługowa

    Strzyżowice

    • 699 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 3 495 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Super inwestycja pod wynajem lub dla 2 rodzin, bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoła, przychodnia, komunikacja miejska. Dom kostka wybudowana w latach 60-tych z cegły, da...

  • Apartament z ogrodem i garażem
    1 / 16
    Apartament z ogrodem i garażem

    Czeladź

    • 580 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 7 734 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Sosnowiec Niwka, Tuwima Juliana
    1 / 10
    Mieszkanie Sosnowiec Niwka, Tuwima Juliana

    Sosnowiec

    • 1 100 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 25 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remoncie Sosnowiec, Niwka, ul. Tuwima Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,28 m, położone w dzielnicy Sosnowiec N...

  • Lokal użytkowy Bytom
    1 / 5
    Lokal użytkowy Bytom

    Bytom

    • 2 900 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 49 zł/m2 cena za metr
    • komercyjny
    • na wynajem

    Do wynajęcia oferujemy atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 60 m2, zlokalizowany przy ul. Chorzowskiej w Bytomiu. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze budynku i posia...