• Filtruj 1
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Żurowa
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Nieruchomości Pobiednik Wielki

(1)
  • Dom Pobiednik Wielki

    Pobiednik Wielki

    • 1 400 000 zł cena
    • 132 m2 powierzchnia
    • 10 607 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    Wygodny dom wolnostojący zbudowany wg projektu Dom w lucernie 5. Wygodny dom oddany do użytku w 2020 roku. Ogrzewania gazowe podłogowe w całym budynku. Wykonany z dobrych mat...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • 1 / 4
    Działka Wroniec ul. Koniusza

    Wroniec

    • 384 000 zł cena
    • 8 400 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    84 AROWA w miejscowości Wroniec , objęta miejscowym planem zagospodarowania ( około 35ar przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną z możliwością zabudowy bliźniaczej , reszta rola)...

  • 1 / 2
    Działka GŁĘBOKA ul. Głęboka

    Głęboka

    • 441 000 zł cena
    • 21 000 m2 powierzchnia
    • 21 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Działka rolna, PONAD 2 HEKTARY niezabudowane w miejscowości Głęboka, gmina Kocmyrzów-Luborzyca.Działka położona na płaskim terenie z doskonałej jakości glebami.Niewielką część dz...

  • Działka budowlana blisko Krakows

    Wronin

    • 176 400 zł cena
    • 1 262 m2 powierzchnia
    • 140 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Pragnę Państwu zaoferować dwie działki budowlane. Możliwość zakupu jednej lub obydwu (podana cena dot.jednej działki). Działki położone w miejscowości Wronin, gm. Koniusza. W...

  • Dom Tropiszów

    Tropiszów

    • 320 000 zł cena
    • 150 m2 powierzchnia
    • 2 134 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    DZIAŁKA Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM!!! Do sprzedaży oferuję nieruchomość położoną w miejscowości TROPISZÓW , gmina Igołomia-Wawrzeńczyce , powiat krakowski , usytuowaną na...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Biórków Mały

    • 949 000 zł cena
    • 144 m2 powierzchnia
    • 6 591 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    homfi
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 14
    Dom wolnostojący

    Wawrzeńczyce

    • 280 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 7 778 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS5 Nowa Huta
    Biuro nieruchomości

  • Dom bliźniak
    1 / 9
    Dom bliźniak

    Krzysztoforzyce

    • 699 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 6 921 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Biuro Nieruchomości Gwarant
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 4
    Działka Wola Batorska

    Wola Batorska

    • 220 000 zł cena
    • 1 000 m2 powierzchnia
    • 220 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Wyjątkowe Działki Budowlane na Sprzedaż Wola Batorska, gm. Niepołomice Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu? Oferujemy 4 atrakcyjne działki budowlane w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Prusy

    • 1 590 000 zł cena
    • 247 m2 powierzchnia
    • 6 438 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Kocmyrzów

    • 530 000 zł cena
    • 138 m2 powierzchnia
    • 3 841 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 20
    Dom wolnostojący

    Wronin

    • 1 190 000 zł cena
    • 200 m2 powierzchnia
    • 5 950 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    PREMIUM ESTATES
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 6
    Dom wolnostojący

    Luborzyca

    • 599 000 zł cena
    • 160 m2 powierzchnia
    • 3 744 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS4 - Królewska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    1 / 8
    Dom wolnostojący

    Kocmyrzów

    • 1 100 000 zł cena
    • 135 m2 powierzchnia
    • 8 149 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Bezpośrednio
    Biuro nieruchomości

  • Dom Wola Batorska ul.

    Wola Batorska

    • 1 239 900 zł cena
    • 155 m2 powierzchnia
    • 8 000 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż
    • wolnostojący

    GoldenWing oferuje na sprzedaż wolnostojący, parterowy dom o powierzchni 133 m², położony na działce o powierzchni 10 arów w miejscowości Wola Batorska. Nieruchomość znajduje się w...

  • Dom wolnostojący
    1 / 19
    Dom wolnostojący

    Dojazdów

    • 1 490 000 zł cena
    • 320 m2 powierzchnia
    • 4 657 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Dom wolnostojący
    Dom wolnostojący

    Igołomia

    • 335 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 4 188 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    RE/MAX Polska
    Biuro nieruchomości

  • Działki 7 arowe budowlane w Kocmyrzowie

    Kocmyrzów

    • 200 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 286 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Działka budowlana 17 arów w Kocmyrzowie

    Kocmyrzów

    • 420 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Joanna Pietrusa
    Agent nieruchomości

  • Działka Pobiednik Mały ul.

    Pobiednik Mały

    • 307 000 zł cena
    • 1 830 m2 powierzchnia
    • 168 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Na sprzedaż działka - Pobiednik Mały, gmina Igołomia-Wawrzeńczyce, powiat krakowski, woj. małopolskieNa sprzedaż działka o powierzchni 18,3 arów (1830 m²), położona w miejscowości...

  • Dom Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 9
    Dom Pietrzejowice gm. Kocmyrzów-Luborzyca

    Pietrzejowice

    • 1 199 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 18 447 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż nieruchomość położona w miejscowości Pietrzejowice - gmina Kocmyrzów - Luborzyca. Działka o powierzchni 37,41 ara w całości położona na terenie oznaczonym w MPZP jako M...

  • DZIAŁKA ROLNA ZAGRODOWA PIETRZEJOWICE
    1 / 16
    DZIAŁKA ROLNA ZAGRODOWA PIETRZEJOWICE

    Pietrzejowice

    • 325 000 zł cena
    • 17 720 m2 powierzchnia
    • 19 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolna

    Marzy Ci się sielska wieś, zaledwie kilka kilometrów od granic Krakowa? Jeśli tak, to ta oferta jest dla Ciebie. Zapraszam na prezentację nieruchomości rolnej, o powierzchni 1,77 h...

  • Segment, 3 miejsca postojowe, ogród

    Krzysztoforzyce » ul. Sosnowa

    • 899 000 zł cena
    • 104 m2 powierzchnia
    • 8 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż atrakcyjny segment z dużym ogródkiem oraz 3 miejscami parkingowymi przed domem położony na kameralnym osiedlu w Krzysztoforzycach.Inwestycja oddana do użytkowania w 2...

  • 1 / 4
    Działka Krzysztoforzyce

    Krzysztoforzyce

    • 155 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 222 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • rolno-budowlana

    Działki budowlane 7 arowe w miejscowości Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów - Luborzyca. Kształt prostokąta o przybliżonych wymiarach 21 x 33. Dojazd drogą prywatną na zasadzie wspó...

  • Działka budowlana 17 arów w Kocmyrzowie
    1 / 6
    Działka budowlana 17 arów w Kocmyrzowie

    Kocmyrzów

    • 420 000 zł cena
    • 1 700 m2 powierzchnia
    • 248 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne pod dom jednorodzinny lub działalność usługową. Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 17 arów, położona w miejscowości Kocmyrzów, w spokojn...

  • Na sprzedaż: 2 działki budowlane po 7 arów – Kocmyrzów
    1 / 6
    Na sprzedaż: 2 działki budowlane po 7 arów – Kocmyrzów

    Kocmyrzów

    • 210 000 zł cena
    • 700 m2 powierzchnia
    • 300 zł/m2 cena za metr
    • działka
    • na sprzedaż
    • budowlana

    Idealne pod dom jednorodzinny lub działalność usługową. Oferujemy na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane o powierzchni 700 m² każda, położone w miejscowości Kocmyrzów, w spo...

  • Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce
    Dom Igołomia gm. Igołomia-Wawrzeńczyce

    Igołomia

    • 1 480 000 zł cena
    • 180 m2 powierzchnia
    • 8 223 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Nowoczesny dom premium, 180 m², 2018 r. dwa garaże, poddasze 90 m² , Igołomia - Kraków Dom który łączy przestrzeń, komfort i nowoczesne rozwiązania. Na sprzeda...

  • Sprzedam Nowy Dom Kocmyrzów-Luborzyca
    1 / 9
    Sprzedam Nowy Dom Kocmyrzów-Luborzyca

    Kocmyrzów

    • 539 000 zł cena
    • 128 m2 powierzchnia
    • 4 211 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Nowoczesny dom w Pietrzejowicach, gm. Kocmyrzów-Luborzyca Stan surowy otwarty | działka 6 ar...

  • Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyce, Kocmyrzów-Luborzyca, Zielona
    1 / 15
    Mieszkanie Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca Krzysztoforzyc...

    Krzysztoforzyce

    • 770 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 406 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    KRZYSZTOFORZYCE - GMINA KOCMYRZÓW WYJĄTKOWY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - GOTOWY DO WPROWADZENIA! Marzysz o miejscu, w którym po pracy naprawdę odpoczniesz, a jednocześnie...

  • Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa
    1 / 15
    Dom Krzysztoforzyce gm. Kocmyrzów-Luborzyca, Rozrywkowa

    Krzysztoforzyce

    • 930 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 9 118 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    | Jasny, energooszczędny dom z południowym ogrodem | 3 miejsca parkingowe | 15 min do Placu Centralnego Krzysztoforzyce | 102 m² | | 930 000 zł Dom - 102 m² funkcjonaln...

  • Na granicy Krakowa, fajna działka , stan idealny

    Krzysztoforzyce

    • 885 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 8 593 zł/m2 cena za metr
    • dom
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż atrakcyjny segment z dużym ogródkiem oraz 3 miejscami parkingowymi przed domem. Położony na kameralnym osiedlu w Krzysztoforzycach.Inwestycja oddana do użytkowania w...