dom na sprzedaż
13 maj 2026

Dom Głęboka

woj. Małopolskie pow. krakowski gm. krakowski
Dodane 3 godziny temu, środa, 13 maj 2026 13:30
549 900 zł 80 m2
549 900 zł 80 m2 6 874 zł/m2
Parametry
Powierzchnia 80 m2
Cena za metr 6 874 zł/m2
Typ domu Wolnostojące
ID oferty K37533895

Opis

Zapraszamy do wyjątkowej nieruchomości, jaką jest prezentowany na sprzedaż dom z bali modrzewiowych położony w malowniczej miejscowości Głęboka, usytuowany na dużej i zadbanej posesji o łącznej powierzchni 1,07 ha. Nieruchomość stanowi idealne miejsce dla osób szukających spokoju, kontaktu z naturą oraz przestrzeni do życia i prowadzenia działalności gospodarczej lub rekreacyjnej.

Atuty
[i]- Dom gotowy do zamieszkania brak potrzeby ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych;[/i]
[i]- W pełni umeblowany kompletna kuchnia z osprzętem AGD, umeblowane pokoje, wyposażona łazienka;[/i]
[i]- Przemyślany i komfortowy rozkład pomieszczeń trzy ustawne pokoje, przemyślana kuchnia z wydzieloną jadalnią, jasny szeroki korytarz, duża wygodna łazienka;[/i]
[i]- Duża działka o pow. 10732m2 , gdzie wydzielono już strefę rekreacyjną z huśtawką i oczkiem wodnym, strefę sportową (fantastyczne boisko dla najmłodszych), oraz strefę zieloną, idealną na piknik czy miejsce na prowadzenie własnej ekologicznej uprawy warzyw - miejsca starczy dla wszystkich;[/i]
[i]- Działka zagospodarowana i bardzo zadbana ;[/i]
[i]- Malownicza lokalizacja w otoczeniu lasów i spokojnego potoczka, gdzie czas wyraźnie zwalnia.
[/i]
Dom został wybudowany w latach 70 . z solidnych bali modrzewiowych o wymiarach zewnętrznych 11 m x 7 m . W ciągu ostatnich dwóch dekad przeszedł kompleksowy remont i modernizację , dzięki czemu łączy tradycyjny charakter drewnianego domu z komfortem nowoczesnego użytkowania. Budynek został ocieplony styropianem 10 cm , wykonano nową instalację elektryczną, gazową oraz hydrauliczną , a także nowe centralne ogrzewanie zasilane piecem na drewno. Dodatkowym udogodnieniem jest bojler gazowy do podgrzewania wody.