• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Koziegłowy
  • Piastów +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Tychy

(41)
  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Tychy

    • 825 000 zł cena
    • 112 m2 powierzchnia
    • 7 367 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Do sprzedaży przytulne dwupokojowe mieszkanie w Mikołówie

    Mikołów

    • 188 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie w spokojnej okolicy. Na 36,11m2 składają się dwa osobne pokoje widna kuchnia oraz łazienka z W.C. Zaletą mieszkania jest niski czynsz...

  • ul.Homera - 45 m2 - 2 pokoje -balkon
    1 / 12
    ul.Homera - 45 m2 - 2 pokoje -balkon

    Bieruń

    • 295 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 6 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • 1 / 3
    Mieszkanie, 60,42 m², Mikołów

    Mikołów

    • 51 833 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na podstawie Postanowienia SR w Katowicach Wschód z dnia 20 listopada 2025 roku KA1K/GU/665/2025 syndyk masy upadłości Aneta Brachaczek sprzeda z wolnej ręki majątek wchodzący w s...

  • Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary
    1 / 4
    Mieszkanie Bieruń Bieruń Stary

    Bieruń

    • 900 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Tanie mieszkanie w Bieruniu Starym! Nieruchomość jest nietypowa! Mieszkanie o pow. 19,6m2 składa się z dwóch osobnych części, PRZEDZIELONYCH OGÓLNODOSTĘPNYM KORYTARZEM KLATKI SC...

  • Mieszkanie Mikołów, Południowa
    1 / 12
    Mieszkanie Mikołów, Południowa

    Mikołów

    • 2 400 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 48 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam ofertę mieszkania do wynajęcia położonego w Mikołowie przy ul. Południowej - bardzo cicha i spokojna okolica. Mieszkanie jest puste! Nie umeblowane. Lokal usy...

  • Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Osiedle przy Plantach

    Mikołów

    • 530 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnej nieruchomości po kapitalnym remoncie. Mieszkanie znajduje się na parterze w bloku. Przynależą do niego również balkon i piwnica....

  • Mieszkanie Mikołów, Podleska
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Podleska

    Mikołów

    • 450 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu...

  • Mieszkanie Mikołów
    1 / 16
    Mieszkanie Mikołów

    Mikołów

    • 449 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m², zlokalizowane...