• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wólka Kozodawska
  • Siedlce
  • Snopków
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Siedlce

(119)
  • Mieszkanie 32,46 m² w centrum Siedlec , ul. Pułaskiego
    1 / 10
    Mieszkanie 32,46 m² w centrum Siedlec , ul. Pułaskiego

    Siedlce

    • 299 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka 32,46 m² w centrum Siedlec – idealna inwestycja lub na start Uprzejmie dziękuję za oferty współpracy od pośredników. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32...

  • Piękne mieszkanie z wyjściem na ogród 77.43m2
    Piękne mieszkanie z wyjściem na ogród 77.43m2

    Siedlce

    • 642 669 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 3-pokojowy apartament w centrum Siedlec Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 77,43 m², położony w centrum Siedlec . Mieszkanie jest w stanie dew...

  • Przytulne, 3-pokoje, Centrum 47 m2 na sprzedaż
    1 / 16
    Przytulne, 3-pokoje, Centrum 47 m2 na sprzedaż

    Siedlce

    • 365 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie – przestrzeń, która po prostu działa Siedlce, ul. Formińskiego 12A ŚCISŁE CENTRUM MIASTA, 400 m od Dworca głownego PKP Powierzchnia: 46,70 m² • 2....

  • Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie 80m2-Centrum
    1 / 16
    Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie 80m2-Centrum

    Siedlce

    • 550 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 6 875 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Szukasz przestrzeni, wygody i lokalizacji, której zazdrościć będą inni? Ta nieruchomość to rzadko spotykana okazja – idealna zarówno dla rodziny, jak i osób marzących o dużej, funk...

  • Mieszkanie 44 m2 - parter
    Mieszkanie 44 m2 - parter

    Siedlce

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Siedlcach ul. 3 Maja. Powierzchnia: 44 m2 Cena: 375 000 zł (do negocjacji) Układ pomieszczeń: - 2 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - łazie...

  • Mieszkanie w centrum z dużym tarasem 70 m²
    1 / 6
    Mieszkanie w centrum z dużym tarasem 70 m²

    Siedlce

    • 655 574 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim w samym centrum Siedlec z dużym tarasem 67 m² i balkonem 7 m² Cena: 655 574 zł 8 900 zł/m² Metraż mieszkania: 73,50 m² Rozkład pomie...

  • Siedlce, ul. Piotrowskiego
    1 / 16
    Siedlce, ul. Piotrowskiego

    Siedlce

    • 612 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 50 m² z balkonem – Siedlce, ul. M. Piotrowskiego Cena: 612 000 zł Prezentujemy nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m², z...

  • Komfortowe mieszkanie 33 m² w nowej inwestycji
    Komfortowe mieszkanie 33 m² w nowej inwestycji

    Siedlce

    • 423 168 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja
    1 / 16
    Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja

    Siedlce

    • 599 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w sercu miasta, Siedlce ul. 3 Maja Wyjątkowa oferta mieszkania położonego w ścisłym centrum, z doskonałym dostępem do komunikacji, sklepów, restau...

  • Funkcjonalne mieszkanie z dodatkowym lokalem
    1 / 14
    Funkcjonalne mieszkanie z dodatkowym lokalem

    Siedlce

    • 415 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 44,02m², położone na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym zarządzanym przez wspólnotę miesz...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pok. Siedlce, ul. Batorego
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie 3 pok. Siedlce, ul. Batorego

    Siedlce

    • 515 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie / Siedlce, ul. Batorego 3 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 7. piętrze w budynku z windą przy ul. Bato...

  • 3-pok mieszkanie na Osiedlu Warszawska
    1 / 7
    3-pok mieszkanie na Osiedlu Warszawska

    Siedlce

    • 535 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m², położone w budynku zlokalizowanym na Osiedlu Warszawska przy ul. Karpackiej. Idealna propozycja dla rodziny lub...

  • Trzypokojowe blisko Uniwersytetu Siedleckiego
    1 / 6
    Trzypokojowe blisko Uniwersytetu Siedleckiego

    Siedlce

    • 335 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji blisko uczelni to idealna propozycja zarówno dla studentów, jak i inwestorów szukających lokalu pod wynajem. Mieszkanie o powierzc...

  • Jednopokojowe w stanie deweloperskim
    1 / 3
    Jednopokojowe w stanie deweloperskim

    Siedlce

    • 362 516 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 986 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Przedstawiam Państwu do sprzedaży nowoczesne mieszkanie w Siedlcach w stanie deweloperskim. Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 33,88 m² na parterze nowoczesnego budynku z windą....

  • Kawalerka 33,81 m2 pod klucz balkon 10 m2
    1 / 10
    Kawalerka 33,81 m2 pod klucz balkon 10 m2

    Siedlce

    • 456 435 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 832 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 33,81 m2 zlokalizowana w Siedlcach w bardzo dobrej lokalizacji, w pobliżu dworca PKP oraz jednostki wojskowej. Mieszkanie znajduje si...

  • Nowe mieszkanie 2 pokoje 37m² balkon Siedlce
    1 / 4
    Nowe mieszkanie 2 pokoje 37m² balkon Siedlce

    Siedlce

    • 388 290 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• 65 m2 | ul. Nowy Świat | wynajem
    1 / 14
    65 m2 | ul. Nowy Świat | wynajem

    Siedlce

    • 2 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do wynajęcia komfortowe, wyremontowane, 65-metrowe mieszkanie do częściowej aranżacji i umeblowania. Mieszkanie z...

  • Nowe 2 pokoje 52,9m² balkon ul. Piaskowa Siedlce
    1 / 4
    Nowe 2 pokoje 52,9m² balkon ul. Piaskowa Siedlce

    Siedlce

    • 534 391 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Przestronne trzypokojowe mieszkanie w Siedlcach
    1 / 11
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie w Siedlcach

    Siedlce

    • 659 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane przy ul. Koszarowej w Siedlcach. Lokal znajduje się na 3 piętrze budynku z 2013 roku i stanowi idealną...

  • Mieszkania w stanie deweloperskim! Przeczytaj
    1 / 4
    Mieszkania w stanie deweloperskim! Przeczytaj

    Siedlce

    • 426 615 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w Siedlcach – 2 pokoje, balkon, winda Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,63 m², położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą w Siedlca...