• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Pluty
  • Sokołów Podlaski
  • Siedlce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 3 pokojowe Siedlce

(47)
  • Trzypokojowe z tarasem w atrakcyjnej lokalizacji
    1 / 3
    Trzypokojowe z tarasem w atrakcyjnej lokalizacji

    Siedlce

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe z tarasem – stan deweloperski. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m², położone na parterze nowoczesnego budynk...

  • Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2! bezczynszowe
    1 / 8
    Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2! bezczynszowe

    Siedlce

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 48,08 m² – ul. Sokołowska, parter domu jednorodzinnego, doskonała lokalizacja z bliskością do centrum oraz pełnej infrastruktury. Powierzchnia: 48,08 m² Cena: 230 000 z...

  • Apartament Premium 80m2 -z prywatnym ogrodem
    1 / 16
    Apartament Premium 80m2 -z prywatnym ogrodem

    Siedlce

    • 850 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTAMENT PREMIUM Z PRYWATNYM OGRÓDKIEM I JACUZZI – UNIKATOWA OFERTA W SERCU SIEDLEC ul. Spokojna 1C – kameralne osiedle przy Galerii Siedleckiej NOWA CENA 150 TYSIĘCY TANIEJ!!!!...

  • Piękne trzypokojowe blisko parku i uczelni
    1 / 9
    Piękne trzypokojowe blisko parku i uczelni

    Siedlce

    • 650 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta – idealna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne i stylowo urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,41 m², położone w se...

  • Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2
    1 / 16
    Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2

    Siedlce

    • 495 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i lubianej czę...

  • Idealne trzypokojowe w atrakcyjnej lokalizacji
    1 / 11
    Idealne trzypokojowe w atrakcyjnej lokalizacji

    Siedlce

    • 659 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie – atrakcyjna lokalizacja Siedlce ul. Nowy Świat. Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszka...

  • Przestronne mieszkanie w centrum Siedlec, 62m2
    1 / 15
    Przestronne mieszkanie w centrum Siedlec, 62m2

    Siedlce

    • 680 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², usytuowane na 1. piętrze, o bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń. Lokalizacja: ul. Asłanowicza , 08-110...

  • Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS

    Siedlce

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja – mieszkanie w centrum Siedlec – 48,04 m² Kluczowe informacje: Powierzchnia: 48,04 m² Piętro: 4 (z 4) Typ budynku: Blok Stan: Do zamieszkania lub do odświeżenia...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Piękne mieszkanie z wyjściem na ogród 77.43m2
    Piękne mieszkanie z wyjściem na ogród 77.43m2

    Siedlce

    • 642 669 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 3-pokojowy apartament w centrum Siedlec Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 77,43 m², położony w centrum Siedlec . Mieszkanie jest w stanie dew...

  • Przytulne, 3-pokoje, Centrum 47 m2 na sprzedaż
    1 / 16
    Przytulne, 3-pokoje, Centrum 47 m2 na sprzedaż

    Siedlce

    • 365 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Przytulne, 3-pokojowe mieszkanie – przestrzeń, która po prostu działa Siedlce, ul. Formińskiego 12A ŚCISŁE CENTRUM MIASTA, 400 m od Dworca głownego PKP Powierzchnia: 46,70 m² • 2....

  • Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja
    1 / 16
    Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja

    Siedlce

    • 599 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w sercu miasta, Siedlce ul. 3 Maja Wyjątkowa oferta mieszkania położonego w ścisłym centrum, z doskonałym dostępem do komunikacji, sklepów, restau...

  • Sprzedam mieszkanie 3 pok. Siedlce, ul. Batorego
    1 / 14
    Sprzedam mieszkanie 3 pok. Siedlce, ul. Batorego

    Siedlce

    • 515 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 10 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż: 3 pokojowe mieszkanie / Siedlce, ul. Batorego 3 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 7. piętrze w budynku z windą przy ul. Bato...

  • 3-pok mieszkanie na Osiedlu Warszawska
    1 / 7
    3-pok mieszkanie na Osiedlu Warszawska

    Siedlce

    • 535 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 9 068 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Na sprzedaż przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,4 m², położone w budynku zlokalizowanym na Osiedlu Warszawska przy ul. Karpackiej. Idealna propozycja dla rodziny lub...

  • Trzypokojowe blisko Uniwersytetu Siedleckiego
    1 / 6
    Trzypokojowe blisko Uniwersytetu Siedleckiego

    Siedlce

    • 335 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 980 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji blisko uczelni to idealna propozycja zarówno dla studentów, jak i inwestorów szukających lokalu pod wynajem. Mieszkanie o powierzc...

  • 65 m2 | ul. Nowy Świat | wynajem
    1 / 14
    65 m2 | ul. Nowy Świat | wynajem

    Siedlce

    • 2 300 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 36 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Do wynajęcia komfortowe, wyremontowane, 65-metrowe mieszkanie do częściowej aranżacji i umeblowania. Mieszkanie z...

  • Przestronne trzypokojowe mieszkanie w Siedlcach
    1 / 11
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie w Siedlcach

    Siedlce

    • 659 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 10 297 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 64 m², zlokalizowane przy ul. Koszarowej w Siedlcach. Lokal znajduje się na 3 piętrze budynku z 2013 roku i stanowi idealną...

  • Stan deweloperski 3 pokoje 64 m² | Nowy Świat
    Stan deweloperski 3 pokoje 64 m² | Nowy Świat

    Siedlce

    • 608 380 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 9 506 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim, 3 pokoje 64 m² | Siedlce Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m², znajdujące się w nowoczesnej inwestycji mieszkanio...

  • Komfortowe mieszkanie do sprzedania. ul Kurpiowska
    1 / 13
    Komfortowe mieszkanie do sprzedania. ul Kurpiowska

    Siedlce

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe i słoneczne mieszkanie na sprzedaż – Siedlce, ul. Kurpiowska 4 Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m², położone na 4 piętrze w spoko...

  • Sprzedam przestronne mieszkanie ul. Bema
    1 / 16
    Sprzedam przestronne mieszkanie ul. Bema

    Siedlce

    • 559 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Siedlec przy ul. Bema 25 w Siedlcach. Powierzchnia mieszkania 66 m² + piwnica (w cenie) Cena: 569 000...

  • 3 pokoje 60 m² po generalnym remoncie
    1 / 3
    3 pokoje 60 m² po generalnym remoncie

    Siedlce

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Kupujesz i mieszkasz. ✔ Generalny remont – bez dodatkowych kosztów ✔ 3 niezależne pokoje ✔ Oddzielna kuchnia ✔ Łazienka + osobne WC ✔ Dwustronne – jasne i przewiewne ✔ Cisza – bra...