• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tuszyn +20 km
  • Cisie-Zagrudzie
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Siedlce

(43)
  • Piękne dwupokojowe Nowy Świat ul. Piaskowa
    1 / 5
    Piękne dwupokojowe Nowy Świat ul. Piaskowa

    Siedlce

    • 469 302 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na parterze trzypiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania 46,01 m2, w cenie 469'30...

  • Mieszkanie 2-pokojowe w Siedlcach
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe w Siedlcach

    Siedlce

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o pow. 49m2 położone na 3-piętrze w niskim bloku mieszkalnym po termomodernizacji przy ulicy Chrobrego. Mieszkanie składa się z 2 dużych ustawnych pokoi,...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje

    Siedlce

    • 318 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 37.5m2, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1985r. Mieszkanie jest własnościowe zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową....

  • Centrum Siedlec | 2 pokoje | 45 m² |
    1 / 12
    Centrum Siedlec | 2 pokoje | 45 m² |

    Siedlce

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie / Siedlce, ul. Kilińskiego 24 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 2. pięt...

  • Komfortowe mieszkanie 53,57 m² w nowej inwestycji
    1 / 10
    Komfortowe mieszkanie 53,57 m² w nowej inwestycji

    Siedlce

    • 632 126 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,57 m², zlokalizowane w nowej inwestycji w samym centrum Siedlec. Budynek wykonany jest w wysokim standardzie, wyposażon...

  • Mieszkanie 44 m2 - parter
    Mieszkanie 44 m2 - parter

    Siedlce

    • 375 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 523 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe w Siedlcach ul. 3 Maja. Powierzchnia: 44 m2 Cena: 375 000 zł (do negocjacji) Układ pomieszczeń: - 2 oddzielne pokoje - oddzielna kuchnia - łazie...

  • Siedlce, ul. Piotrowskiego
    1 / 16
    Siedlce, ul. Piotrowskiego

    Siedlce

    • 612 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 12 240 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie 50 m² z balkonem – Siedlce, ul. M. Piotrowskiego Cena: 612 000 zł Prezentujemy nowoczesne i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 50 m², z...

  • Komfortowe mieszkanie 33 m² w nowej inwestycji
    Komfortowe mieszkanie 33 m² w nowej inwestycji

    Siedlce

    • 423 168 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Funkcjonalne mieszkanie z dodatkowym lokalem
    1 / 14
    Funkcjonalne mieszkanie z dodatkowym lokalem

    Siedlce

    • 415 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 432 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w kamienicy z potencjałem inwestycyjnym o powierzchni 44,02m², położone na 1. piętrze w budynku wielorodzinnym zarządzanym przez wspólnotę miesz...

  • Nowe mieszkanie 2 pokoje 37m² balkon Siedlce
    1 / 4
    Nowe mieszkanie 2 pokoje 37m² balkon Siedlce

    Siedlce

    • 388 290 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 10 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Nowe 2 pokoje 52,9m² balkon ul. Piaskowa Siedlce
    1 / 4
    Nowe 2 pokoje 52,9m² balkon ul. Piaskowa Siedlce

    Siedlce

    • 534 391 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 10 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkania w stanie deweloperskim! Przeczytaj
    1 / 4
    Mieszkania w stanie deweloperskim! Przeczytaj

    Siedlce

    • 426 615 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 10 666 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w Siedlcach – 2 pokoje, balkon, winda Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40,63 m², położone na 3 piętrze nowoczesnego budynku z windą w Siedlca...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 385 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie przy ulicy 3-go Maja na osiedlu "Ogrody" usytuowane na parterze na które składają się 2 pokoje z oddzielną kuchnią, łazienką i korytarzem. Okna jednego z pokoi są od str...

  • 2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro
    1 / 9
    2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro

    Siedlce

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Nowy Świat 2 pokoje 36 m2 na Sprzedaż
    1 / 16
    Nowy Świat 2 pokoje 36 m2 na Sprzedaż

    Siedlce

    • 404 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GOTOWE DO ZAMIESZKANIA | 2 pokoje | Zamknięte osiedle | Siedlce – Nowy Świat Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Siedlcach przy ul. Nowy Świat 5, na...

  • Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 319 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Wyjątkowy  Apartament ul. Piaskowa  - 46m2!
    1 / 6
    Wyjątkowy Apartament ul. Piaskowa - 46m2!

    Siedlce

    • 469 302 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    **Wyjątkowa okazja – Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim** Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w cichej i spokojnej okolicy, idealne dla osób ceniących k...

  • Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Siedlcach
    1 / 11
    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Siedlcach

    Siedlce

    • 399 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pragnę przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Siedlcach przy ul. Gospodarczej Powierzchnia mieszkania 46 m² + balkon  Piwnica 6,5 m² (gratis...

  • Inwestycyjne 36 m² w samym sercu Siedlec!
    1 / 13
    Inwestycyjne 36 m² w samym sercu Siedlec!

    Siedlce

    • 199 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane w doskonałym punkcie miasta — dosłownie kilka kroków od Galerii Siedlce. To propozycja zarówno dla inwesto...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna
    1 / 16
    Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna

    Siedlce

    • 620 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EKSKLUZYWNA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH – GLAMOUR W SERCU SIEDLEC NOWOCZESNY APARTAMENT Z DUYM BALKONEM | 46m² | ul. SPOKOJNA 1 D Jeśli marzysz o przestrzeni, która zachwyca od pierwsz...