• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania 2 pokojowe Siedlce

(43)
  • Siedlce, ul. Formińskiego
    1 / 8
    Siedlce, ul. Formińskiego

    Siedlce

    • 240 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane w pobliżu centrum miasta — ul. Formińskiego. To propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób szukających...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Siedlec
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Siedlec

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbane, przytulne mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta na ul. Henryka Sienkiewicza 41 B Na sprzedaż bezczynszowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na pierws...

  • Mieszkanie nad Zalewem Pescantina Wodniaków
    1 / 12
    Mieszkanie nad Zalewem Pescantina Wodniaków

    Siedlce

    • 540 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie przy ulicy Pescantina 8 o pow. 45 m2. Widok z okien salonu bezpośrednio na siedlecki zalew, po przeciwnej stronie na ulicę Pescantina. ( jak na załączonych zdję...

  • Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w spokojnej okolicy o powierzchni 37.5m2. Mieszkanie jest dobrze doświetlone okna są skierowane na wschód i na zachód. Budynek przeszedł termomodern...

  • Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Sprzedam mieszkanie 47,8 m2 1 piętro w Siedlcach

    Siedlce

    • 409 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze o całkowitej powierzchni 47,8 m2. Mieszkanie z oddzielną kuchnią, piwnicą i balkonem. Jest to bardzo ustawne i funkcjonalne mieszkan...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 419 700 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 045 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Mińsk Mazowiecki
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 299 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 344 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 16
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 299 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 543 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 385 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 379 990 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 10 857 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 280 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 14
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 345 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 10 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 380 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 8 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 10
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 570 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 392 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 479 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 776 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Sprzedam mieszkanie 48 m2 centrum Siedlce.

    Siedlce

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Oferuję do sprzedaży rozkładowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,67 m2 przy ul. Młynarskiej 28 w Siedlcach z piwnicą i komórką lokatorską na półpiętrze . Mieszkanie jest wid...

  • Sprzedam mieszkanie 47 m2 centrum Siedlce.

    Siedlce

    • 320 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 6 809 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Mieszkanie 47 m2 w ścisłym centrum Siedlec na osiedlu zamkniętym z bramą na pilota i furtką na kod oraz drzwiami do klatki też na kod. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, znajduje się...