• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Wyczółki
  • Wólka Kozodawska
  • Siedlce
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania w centrum Siedlce

(25)
  • Piękne trzypokojowe blisko parku i uczelni
    1 / 9
    Piękne trzypokojowe blisko parku i uczelni

    Siedlce

    • 650 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta – idealna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne i stylowo urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,41 m², położone w se...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza
    Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza

    Siedlce

    • 218 700 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydzies...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza
    Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza

    Siedlce

    • 186 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydzies...

  • Przestronne mieszkanie w centrum Siedlec, 62m2
    1 / 15
    Przestronne mieszkanie w centrum Siedlec, 62m2

    Siedlce

    • 680 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², usytuowane na 1. piętrze, o bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń. Lokalizacja: ul. Asłanowicza , 08-110...

  • Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS

    Siedlce

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja – mieszkanie w centrum Siedlec – 48,04 m² Kluczowe informacje: Powierzchnia: 48,04 m² Piętro: 4 (z 4) Typ budynku: Blok Stan: Do zamieszkania lub do odświeżenia...

  • Mieszkanie 32,46 m² w centrum Siedlec , ul. Pułaskiego
    1 / 10
    Mieszkanie 32,46 m² w centrum Siedlec , ul. Pułaskiego

    Siedlce

    • 299 900 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 9 372 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka 32,46 m² w centrum Siedlec – idealna inwestycja lub na start Uprzejmie dziękuję za oferty współpracy od pośredników. Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka o powierzchni 32...

  • Piękne mieszkanie z wyjściem na ogród 77.43m2
    Piękne mieszkanie z wyjściem na ogród 77.43m2

    Siedlce

    • 642 669 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 8 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: 3-pokojowy apartament w centrum Siedlec Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowy apartament o powierzchni 77,43 m², położony w centrum Siedlec . Mieszkanie jest w stanie dew...

  • Mieszkanie w centrum z dużym tarasem 70 m²
    1 / 6
    Mieszkanie w centrum z dużym tarasem 70 m²

    Siedlce

    • 655 574 zł cena
    • 73 m2 powierzchnia
    • 8 981 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie w stanie deweloperskim w samym centrum Siedlec z dużym tarasem 67 m² i balkonem 7 m² Cena: 655 574 zł 8 900 zł/m² Metraż mieszkania: 73,50 m² Rozkład pomie...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja
    1 / 16
    Trzypokojowe w sercu miasta Siedlce ul. 3 Maja

    Siedlce

    • 599 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 131 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Przestronne mieszkanie 3-pokojowe w sercu miasta, Siedlce ul. 3 Maja Wyjątkowa oferta mieszkania położonego w ścisłym centrum, z doskonałym dostępem do komunikacji, sklepów, restau...

  • Sprzedam przestronne mieszkanie ul. Bema
    1 / 16
    Sprzedam przestronne mieszkanie ul. Bema

    Siedlce

    • 559 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Siedlec przy ul. Bema 25 w Siedlcach. Powierzchnia mieszkania 66 m² + piwnica (w cenie) Cena: 569 000...

  • Przestronne mieszkanie - Siedlce
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie - Siedlce

    Siedlce

    • 630 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lewalski Bezpieczeństwo- Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,30m2. Nieruchomość położona w centrum Siedlec przy ul. 3 Maja 35. Mieszkanie...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Siedlec
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Siedlec

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbane, przytulne mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta na ul. Henryka Sienkiewicza 41 B Na sprzedaż bezczynszowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na pierws...

  • Na sprzedaż deweloperskie mieszkanie 3-pokojowe
    1 / 9
    Na sprzedaż deweloperskie mieszkanie 3-pokojowe

    Siedlce

    • 779 492 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 9 867 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe – Siedlce, lokal nr 55 Oferujemy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 79,54 m², położone na 1. piętrze nowoczesnego budynku w centrum Si...

  • Mieszkanie 6 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 6 pokojowe

    Siedlce

    • 1 099 000 zł cena
    • 154 m2 powierzchnia
    • 7 137 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 6 pokoje

    Freedom Nieruchomości Oddział Siedlce
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 385 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 8 954 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 19
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 395 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 11
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Siedlce

    • 280 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 8 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 13
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 335 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 7 283 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 385 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 8 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Siedlce

    • 450 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 9 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości