• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Siedlce

(113)
  • Trzypokojowe z tarasem w atrakcyjnej lokalizacji
    1 / 3
    Trzypokojowe z tarasem w atrakcyjnej lokalizacji

    Siedlce

    • 520 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe z tarasem – stan deweloperski. Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,36 m², położone na parterze nowoczesnego budynk...

  • Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2! bezczynszowe
    1 / 8
    Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2! bezczynszowe

    Siedlce

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Mieszkanie 48,08 m² – ul. Sokołowska, parter domu jednorodzinnego, doskonała lokalizacja z bliskością do centrum oraz pełnej infrastruktury. Powierzchnia: 48,08 m² Cena: 230 000 z...

  • Apartament Premium 80m2 -z prywatnym ogrodem
    1 / 16
    Apartament Premium 80m2 -z prywatnym ogrodem

    Siedlce

    • 850 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 10 625 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    APARTAMENT PREMIUM Z PRYWATNYM OGRÓDKIEM I JACUZZI – UNIKATOWA OFERTA W SERCU SIEDLEC ul. Spokojna 1C – kameralne osiedle przy Galerii Siedleckiej NOWA CENA 150 TYSIĘCY TANIEJ!!!!...

  • Piękne duże mieszkanie 4 pokoje 72 m2 na 1 piętrze
    1 / 16
    Piękne duże mieszkanie 4 pokoje 72 m2 na 1 piętrze

    Siedlce

    • 787 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 11 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    MIESZKANIE, KTÓRE SZUKAŁEŚ JEST WŁAŚNIE TUTAJ – SIEDLCE, UL. KURPIOWSKA 5 LOAKLIZACJA IDEALNA DLA RODZIN Z DZIEĆMI To wyjątkowe 72 m² na I piętrze to przestrzeń zaprojektowana z my...

  • Pakiet Inwestycyjny: 2 mieszkania Siedlce
    1 / 14
    Pakiet Inwestycyjny: 2 mieszkania Siedlce

    Siedlce

    • 675 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 9 122 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    NA SPRZEDAŻ – 2 MIESZKANIA INWESTYCYJNE Siedlce, ul. Kilińskiego 39 NOWA CENA! 50 tys taniej! Cena za pakiet: 675 000 zł LOKALIZACJA – CENTRUM, 200 m od Dworca PKP Mieszkania...

  • Piękne trzypokojowe blisko parku i uczelni
    1 / 9
    Piękne trzypokojowe blisko parku i uczelni

    Siedlce

    • 650 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 9 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 7 piętro

    Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta – idealna lokalizacja! Na sprzedaż przestronne i stylowo urządzone trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66,41 m², położone w se...

  • Piękne dwupokojowe Nowy Świat ul. Piaskowa
    1 / 5
    Piękne dwupokojowe Nowy Świat ul. Piaskowa

    Siedlce

    • 469 302 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu wyjątkową okazję zakupu mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na parterze trzypiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania 46,01 m2, w cenie 469'30...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Wyszyńskiego
    Mieszkanie Siedlce, ul. Wyszyńskiego

    Siedlce

    • 746 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 7 460 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 100 m², położonego na pierwszym piętrze w budynku przy ul. Wyszyńskiego. To doskonała propozy...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2-pokojowe w Siedlcach
    1 / 11
    Mieszkanie 2-pokojowe w Siedlcach

    Siedlce

    • 390 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Do sprzedania mieszkanie o pow. 49m2 położone na 3-piętrze w niskim bloku mieszkalnym po termomodernizacji przy ulicy Chrobrego. Mieszkanie składa się z 2 dużych ustawnych pokoi,...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza
    Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza

    Siedlce

    • 218 700 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 5 608 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,77m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydzies...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Żytnia
    Mieszkanie Siedlce, ul. Żytnia

    Siedlce

    • 475 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż przestronne, niezwykle funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m² i cenie 475 000 PLN, położone w Siedlcach przy ul. Żytniej. To wyjątkowa okazja dla tych, którzy ceni...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza
    Mieszkanie Siedlce, ul. Sienkiewicza

    Siedlce

    • 186 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 5 637 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 33,82m2, mieszczące się w kamienicy w centrum Siedlec przy ul. Sienkiewicza. Budynek pobudowany został z przedwojennej cegły w latach trzydzies...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Kilińskiego
    Mieszkanie Siedlce, ul. Kilińskiego

    Siedlce

    • 399 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 9 069 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 piętro

    Na sprzedaż słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Kilińskiego w samym centrum miasta! Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze bloku mieszkalnego,...

  • Sprzedam mieszkanie 2 pokoje
    Sprzedam mieszkanie 2 pokoje

    Siedlce

    • 318 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 37.5m2, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1985r. Mieszkanie jest własnościowe zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową....

  • Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2
    1 / 16
    Mieszkanie 3-pokojowe/ Siedlce, ul. Żuławska 2

    Siedlce

    • 495 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 60 m², usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku. Nieruchomość znajduje się w spokojnej i lubianej czę...

  • Idealne trzypokojowe w atrakcyjnej lokalizacji
    1 / 11
    Idealne trzypokojowe w atrakcyjnej lokalizacji

    Siedlce

    • 659 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 630 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Przedstawiam Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie trzypokojowe po generalnym remoncie – atrakcyjna lokalizacja Siedlce ul. Nowy Świat. Oferuję do sprzedaży wyjątkowe mieszka...

  • Przestronne mieszkanie w centrum Siedlec, 62m2
    1 / 15
    Przestronne mieszkanie w centrum Siedlec, 62m2

    Siedlce

    • 680 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 62,9 m², usytuowane na 1. piętrze, o bardzo funkcjonalnym i przemyślanym układzie pomieszczeń. Lokalizacja: ul. Asłanowicza , 08-110...

  • Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS
    1 / 8
    Trzypokojowe mieszkanie w centrum miasta, blisko PKP i UwS

    Siedlce

    • 380 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 917 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Wyjątkowa okazja – mieszkanie w centrum Siedlec – 48,04 m² Kluczowe informacje: Powierzchnia: 48,04 m² Piętro: 4 (z 4) Typ budynku: Blok Stan: Do zamieszkania lub do odświeżenia...

  • Centrum Siedlec | 2 pokoje | 45 m² |
    1 / 12
    Centrum Siedlec | 2 pokoje | 45 m² |

    Siedlce

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przytulne 2-pokojowe mieszkanie / Siedlce, ul. Kilińskiego 24 Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 45 m², położone na 2. pięt...

  • Komfortowe mieszkanie 53,57 m² w nowej inwestycji
    1 / 10
    Komfortowe mieszkanie 53,57 m² w nowej inwestycji

    Siedlce

    • 632 126 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 927 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie o powierzchni 53,57 m², zlokalizowane w nowej inwestycji w samym centrum Siedlec. Budynek wykonany jest w wysokim standardzie, wyposażon...