• Filtruj 3
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż Siedlce

(113)
  • Kawalerka
    1 / 12
    Kawalerka

    Siedlce

    • 240 000 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Do sprzedania kawalerka wraz z wyposażeniem, więc gotowa do zamieszkania lub wynajęcia. Mieszkanie jest zadbane, w standardzie widocznym na zdjęciach, więc w zależności od potrzeb...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 16
    Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 385 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie przy ulicy 3-go Maja na osiedlu "Ogrody" usytuowane na parterze na które składają się 2 pokoje z oddzielną kuchnią, łazienką i korytarzem. Okna jednego z pokoi są od str...

  • 2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro
    1 / 9
    2 pokoje | 38,5 m² | ul. Ściegiennego | 2 piętro

    Siedlce

    • 309 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    W naszej ofercie posiadamy ponad 300 mieszkań i domów w stanie deweloperskim oraz ponad 200 ofert z rynku wtórnego w Siedlcach i okolicach. Nie wszystkie nieruchomości są publikowa...

  • Nowy Świat 2 pokoje 36 m2 na Sprzedaż
    1 / 16
    Nowy Świat 2 pokoje 36 m2 na Sprzedaż

    Siedlce

    • 404 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 11 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    GOTOWE DO ZAMIESZKANIA | 2 pokoje | Zamknięte osiedle | Siedlce – Nowy Świat Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36 m², położone w Siedlcach przy ul. Nowy Świat 5, na...

  • Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 319 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 8 622 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2- pokojowe o powierzchni 37.5m2, znajdujące się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z 1985r. Mieszkanie jest własnościowe zarządzane przez wspólnotę mieszkaniową....

  • Kawalerka blisko zalewu 36 m2
    1 / 5
    Kawalerka blisko zalewu 36 m2

    Siedlce

    • 339 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Szukasz kawalerki w bliskiej odległości od PKP? Jednocześnie cenisz sobie ciszę i spokój? Prezentuję Państwu mieszkanie zlokalizowane przy ul. Warszawskiej w Siedlcach o powierzchn...

  • Komfortowe mieszkanie do sprzedania. ul Kurpiowska
    1 / 13
    Komfortowe mieszkanie do sprzedania. ul Kurpiowska

    Siedlce

    • 550 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 9 650 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe i słoneczne mieszkanie na sprzedaż – Siedlce, ul. Kurpiowska 4 Na sprzedaż wyjątkowe, jasne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,40 m², położone na 4 piętrze w spoko...

  • 4 pokoje, 69 m², świetna lokalizacja, Siedlce
    1 / 17
    4 pokoje, 69 m², świetna lokalizacja, Siedlce

    Siedlce

    • 599 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 682 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Przestronne, rozkładowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69,06 m², położone na 2. piętrze niskiego bloku po termomodernizacji przy ul. 10 Lutego w Siedlcach. Świetna lokalizacja...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam przestronne mieszkanie ul. Bema
    1 / 16
    Sprzedam przestronne mieszkanie ul. Bema

    Siedlce

    • 559 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 8 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam państwu przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum Siedlec przy ul. Bema 25 w Siedlcach. Powierzchnia mieszkania 66 m² + piwnica (w cenie) Cena: 569 000...

  • 3 pokoje 60 m² po generalnym remoncie
    1 / 3
    3 pokoje 60 m² po generalnym remoncie

    Siedlce

    • 560 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 9 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Kupujesz i mieszkasz. ✔ Generalny remont – bez dodatkowych kosztów ✔ 3 niezależne pokoje ✔ Oddzielna kuchnia ✔ Łazienka + osobne WC ✔ Dwustronne – jasne i przewiewne ✔ Cisza – bra...

  • Wyjątkowy  Apartament ul. Piaskowa  - 46m2!
    1 / 6
    Wyjątkowy Apartament ul. Piaskowa - 46m2!

    Siedlce

    • 469 302 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 10 203 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    **Wyjątkowa okazja – Mieszkanie na sprzedaż w stanie deweloperskim** Oferujemy Państwu nowoczesne mieszkanie z ogródkiem w cichej i spokojnej okolicy, idealne dla osób ceniących k...

  • Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2!
    1 / 7
    Siedlce Ul. Sokołowska - 48m2!

    Siedlce

    • 230 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 4 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż: Mieszkanie 48,08 m² – ul. Sokołowska, parter domu jednorodzinnego Lokalizacja: Początek ul. Sokołowskiej – doskonała lokalizacja blisko centrum i wszelkich udogodnień...

  • Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Siedlcach
    1 / 11
    Przestronne 2-pokojowe mieszkanie w Siedlcach

    Siedlce

    • 399 900 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 694 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Pragnę przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne 2-pokojowe mieszkanie położone w Siedlcach przy ul. Gospodarczej Powierzchnia mieszkania 46 m² + balkon  Piwnica 6,5 m² (gratis...

  • Inwestycyjne 36 m² w samym sercu Siedlec!
    1 / 13
    Inwestycyjne 36 m² w samym sercu Siedlec!

    Siedlce

    • 199 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 5 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane w doskonałym punkcie miasta — dosłownie kilka kroków od Galerii Siedlce. To propozycja zarówno dla inwesto...

  • Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna
    1 / 16
    Mieszkanie Siedlce, ul. Spokojna

    Siedlce

    • 620 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 13 479 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    EKSKLUZYWNA OFERTA DLA WYMAGAJĄCYCH – GLAMOUR W SERCU SIEDLEC NOWOCZESNY APARTAMENT Z DUYM BALKONEM | 46m² | ul. SPOKOJNA 1 D Jeśli marzysz o przestrzeni, która zachwyca od pierwsz...

  • Przestronne mieszkanie - Siedlce
    1 / 12
    Przestronne mieszkanie - Siedlce

    Siedlce

    • 630 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 7 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Lewalski Bezpieczeństwo- Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,30m2. Nieruchomość położona w centrum Siedlec przy ul. 3 Maja 35. Mieszkanie...

  • Siedlce, ul. Formińskiego
    1 / 8
    Siedlce, ul. Formińskiego

    Siedlce

    • 240 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 5 582 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o ogromnym potencjale inwestycyjnym, zlokalizowane w pobliżu centrum miasta — ul. Formińskiego. To propozycja zarówno dla inwestorów, jak i osób szukających...

  • Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Siedlec
    1 / 13
    Mieszkanie 2 pokojowe w centrum Siedlec

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 7 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zadbane, przytulne mieszkanie 2-pokojowe w centrum miasta na ul. Henryka Sienkiewicza 41 B Na sprzedaż bezczynszowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 43 m², położone na pierws...

  • Mieszkanie nad Zalewem Pescantina Wodniaków
    1 / 12
    Mieszkanie nad Zalewem Pescantina Wodniaków

    Siedlce

    • 540 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie przy ulicy Pescantina 8 o pow. 45 m2. Widok z okien salonu bezpośrednio na siedlecki zalew, po przeciwnej stronie na ulicę Pescantina. ( jak na załączonych zdję...

  • Sprzedam mieszkanie

    Siedlce

    • 330 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 685 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w spokojnej okolicy o powierzchni 37.5m2. Mieszkanie jest dobrze doświetlone okna są skierowane na wschód i na zachód. Budynek przeszedł termomodern...