• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Zielonką

(2 069)
  • 0%, budynek wielorodzinny w Radzyminie na 2026r

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 597 060 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 10 856 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    0% - kupując nie płacisz prowizji !!! Kliencie! W związku z prowadzoną bieżącą sprzedażą, zastrzegamy, że aktualność i cena może ulec zmianie do czasu dokonania przez Ciebie pis...

  • Sprzedam mieszkanie 63 m2
    1 / 4
    Sprzedam mieszkanie 63 m2

    Warszawa

    • 850 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 13 493 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe, 63 m2, blisko metra trocka. Mieszkanie na 2 piętrze bez windy. Mieszkanie własnościowe, bez obciążeń.

  • Hit lokalizacyjny! 3 pokoje, 2 balkony, ul.Żurawia

    Warszawa » Śródmieście » ul. Żurawia

    • 1 139 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 983 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m², położone przy ul. Żurawiej, w samym centrum Warszawy.Lokal znajduje się na 4. piętrze 7‑piętrowego bloku z windą,...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Sady Żoliborskie ul. Sybilli

    Warszawa » Żoliborz » ul. Sybilli

    • 2 900 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 71 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Żoliborzu/Sady Żoliborskie. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokoj...

  • Mieszkanie Warszawa Żoliborz, Stary Żoliborz ul. Promyka Kazimier...

    Warszawa » Żoliborz » ul. Promyka

    • 2 900 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajmu mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na Starym Żoliborzu. Najem mieszkania na zasadach umowy najmu okazjonalnego, bez zwierząt!!! Zielona, spokojna okolica...

  • Mokotów | Plac Unii | 82 m² | 3 p. + kuchnia

    Warszawa » Mokotów » ul. Puławska

    • 1 399 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 17 061 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowo jasne, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 82 m², położone przy ul. Puławskiej 11, tuż obok Placu Unii Lubelskiej — w jednej z najlepiej skomu...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Skierniewicka
    Mieszkanie Warszawa Wola, Skierniewicka

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 89 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 11 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 34,67 m2 , zlokalizowana przy ulicy Skierniewickiej na Woli . Lokal jest usytuowany na 11 piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 roku. W są...

  • Mieszkanie Warszawa Wawer ul. Zabielska

    Warszawa » Wawer » ul. Zabielska

    • 5 500 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62,21 m2 usytuowane na zamkniętym  osiedlu. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zamieszkania od zaraz. Mies...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze
    1 / 10
    Przytulne 2-pokojowe mieszkanie przy parku i metrze

    Warszawa

    • 499 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 13 132 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m², znajdujące się na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, osobnej kuchni oraz łazienki. Mieszkanie nadaje się do lekki...

  • Nowoczesny apartament 70m2 - Rytm Kabaty
    1 / 11
    Nowoczesny apartament 70m2 - Rytm Kabaty

    Warszawa

    • 7 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 100 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    Apartament – Warszawa, Kabaty Do wynajęcia komfortowy i funkcjonalny apartament o powierzchni 70 m², położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji na Kabatach. Najważniejs...

  • 3 pokoje z ogródkiem | szybki dojazd SKM
    1 / 15
    3 pokoje z ogródkiem | szybki dojazd SKM

    Warszawa

    • 899 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 14 738 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Lokalizacja: Warszawa, Wesoła, ul. Kilińskiego 31 Budynek: kamienica z 1934 roku, 2 piętra Piętro: parter Liczba pokoi: 3 Układ: salon z aneksem kuchennym + 2 pokoje Wysokość: 315...

  • Mieszkanie Marki, Promienna
    Mieszkanie Marki, Promienna

    Marki

    • 732 780 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Zakup od dewelopera. Wszystko w cenie, bez żadnych dopłat. Istnieje możliwość obejrzenia w tygodniu jak również w sobotę lub niedzielę po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. P...

  • Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus
    1 / 9
    Mieszkanie 3 pokojowe Warszawa Ursus

    Warszawa

    • 754 800 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 405 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,33 m², położone w Warszawie – Ursus, w kameralnym, niskim budynku na terenie ogrodzonego i monitorowanego bloku. Loka...

  • 3 pokoje, nowoczesne umeblowane, Rondo Wiatraczna.
    1 / 14
    3 pokoje, nowoczesne umeblowane, Rondo Wiatraczna.

    Warszawa

    • 4 550 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 73 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    For English or Russian call, +48 [tel] Elena. Zapraszam na prezentację po uprzednim kontakcie telefonicznym. Do wynajęcia 3 pokojowe, nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie o powier...

  • 2 pokoje blisko UM - Deotymy 45
    1 / 10
    2 pokoje blisko UM - Deotymy 45

    Warszawa

    • 2 200 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-06-01! Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem przy ul. Deotymy 45 w Warszawie. Nieruchomość: Powierzchnia 34,70 m2. Parter. Do mieszkania przy...

  • WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU

    Warszawa » ul. Kędzierskiego

    • 495 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 15 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGUBurmistrz Drzewicyogłasza II przetarg pisemny nieograniczonyna sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu mieszkalnego nr 26przy ulicy Kę...

  • Mieszkanie inwestycyjne dwie mikro kawalerki.

    Warszawa » ul. Twarda

    • 650 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 19 118 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Mieszkanie inwestycyjne o powierzchni 34,63 m2; podzielone na dwie niezależne mikro kawalerki, stanowi atrakcyjną opcję inwestycyjną, pozwalającą na generowanie dochodu z wynajmu...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. Szczęsna

    Warszawa » Włochy » ul. Szczęsna

    • 1 060 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Ogród Włochy - jedna z najpiękniejszych i najbardziej intrygujących dzielnic Warszawy. Jest świetnie skomunikowana, bo do centrum szybką koleją można dojechać w ok. 15 minut, a cie...

  • 3 ustawne pokoje, Kamionek, Park Skaryszewski
    1 / 15
    3 ustawne pokoje, Kamionek, Park Skaryszewski

    Warszawa

    • 935 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 16 404 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam na DZIEŃ OTWARTY, który odbędzie się w najbliższą środę 13.05.2026 r, w godz. 17.00 - 18.30. Osoby zainteresowane proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny. 3 pokoje p...

  • Penthouse na Starym Mokotowie
    1 / 16
    Penthouse na Starym Mokotowie

    Warszawa

    • 15 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 108 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • 7 piętro

    Prestige Real Estate prezentuje do wynajęcia: dwupoziomowy apartament na Starym Mokotowie, usytuowany na ostatnim piętrze apartamentowca. Apartament posiada klimatyzację we wszys...