• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
  • Gdynia
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tychami

(579)
  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Wojciecha Korfantego

    Katowice » ul. Korfantego

    • 449 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 554 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 10 piętro

    Oferta dostępna tylko w Pepper House!Na sprzedaż w pełni wyposażone mieszkania o powierzchni 47,4 m², zlokalizowane w centurm Katowic przy al. Korfantego - w kultowej Superjednostc...

  • Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²
    1 / 4
    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m²

    Ruda Śląska

    • 189 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 4 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe – 41,95 m² – Ruda Śląska, Nowy Bytom, ul. Niedurnego Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 41,95 m², położone na 8. piętrze w 10-pię...

  • Kawalerkę sprzedam
    Kawalerkę sprzedam

    Mysłowice

    • 185 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 5 968 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Sprzedam kawalerkę własnościową w budynku 3 piętrowym na parterze. Mysłowice ul. Armii Krajowej obok kauflandu. Powierzchnia 31 m kw. Pokój, kuchnia, łazienka + piwnica 4 m kw. Ogr...

  • Mieszkanie Ornontowice ul. Żabik

    Ornontowice » ul. Żabik

    • 150 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 5 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy zadbane , mieszkanie w Ornontowicach, idealne zarówno do mieszkania jak i pod wynajemParametry nieruchomości; Powierzchnia nieruchomości - 27 m2 Stan - Za...

  • Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego
    1 / 5
    Mieszkanie inwestycyjne 5 pokoi Paderewskiego

    Katowice

    • 499 999 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 9 804 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 10 piętro

    Osiedle Paderewskiego, ul. Sowińskiego Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie przygotowane jako gotowiec inwestycyjny. Lokal jest kompletny, umeblowany i od razu gotowy do wynajmu...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka
    Mieszkanie Katowice Panewniki, Bałtycka

    Katowice

    • 669 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 164 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach. LOKALIZACJA: Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to s...

  • Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice
    Gotowe do zamieszkania, wyposażenie Świętochłowice

    Świętochłowice

    • 195 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 7 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka położona na parterze budynku przy ul. Polnej w Świętochłowicach. Mieszkanie je...

  • Mieszkanie Katowice, Oswobodzenia
    Mieszkanie Katowice, Oswobodzenia

    Katowice

    • 239 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 5 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,1 m, położone na parterze w niskim bloku w zielonej dzielnicy Katowic Janów. Lokal składa się z: dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Katowice, Rymarska
    Mieszkanie Katowice, Rymarska

    Katowice

    • 595 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 8 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Jeśli szukasz nieruchomości z charakterem, która łączy historyczny klimat z nowoczesnym designem ta oferta jest dla Ciebie. Ten wyjątkowy apartament położony w prestiżowej części K...

  • Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic
    1 / 9
    Kawalerka z komórką - Armii Krajowej 50, Piotrowic

    Katowice

    • 1 000 zł cena
    • 26 m2 powierzchnia
    • 39 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: DOSTĘPNE OD 2026-05-28! Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka z dostępem do komórki lokatorskiej w bloku przy ul. Armii Krajowej 50 w Katowicach. -Nieruchomość- Powier...

  • Mieszkanie/lokal pod inewstycje
    Mieszkanie/lokal pod inewstycje

    Ruda Śląska

    • 230 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 6 970 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    Oferuję na sprzedaż ciekawą nieruchomość, która świetnie nada się pod długotrwałą inwestycję. Jest to lokal, który na ten moment pełni funkcję apartamentu pod wynajem krótkotermino...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Skrajna

    Chorzów » ul. Skrajna

    • 299 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 5 340 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne dwu pokojowe mieszkanie, położone na 2. piętrze w kameralnym, dwupiętrowym budynku, w spokojnej i zielonej okolicy.Lokal o powierzchni użytkowej...

  • Przytulna kawalerka, pet-friendly, Kościelna 14
    1 / 3
    Przytulna kawalerka, pet-friendly, Kościelna 14

    Świętochłowice

    • 1 150 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia kawalerka, przyjazna dla zwierząt, przy ul Kościelnej w Świętochłowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 28 m^2. Piętro 0/3 (parter). Ogrzewanie elektryczn...

  • Mieszkanie Mikołów
    1 / 16
    Mieszkanie Mikołów

    Mikołów

    • 449 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 11 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w centrum Mikołowa funkcjonalność, komfort i świetna lokalizacja Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 40,84 m², zlokalizowane...

  • Kawalerka z komórką  - Chodkiewicza 14, Batory
    1 / 10
    Kawalerka z komórką - Chodkiewicza 14, Batory

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 34 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia przestronna kawalerka przy ulicy Chodkiewicza 14. Nieruchomość: Powierzchnia 33 m2. Piętro 3. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: Miejsce doskonale sko...

  • Jasna nowoczesna kawalerka, Zarębskiego 7
    1 / 8
    Jasna nowoczesna kawalerka, Zarębskiego 7

    Katowice

    • 900 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 53 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka w dobrej lokalizacji przy ulicy Zarębskiego 7. Nieruchomość: Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. Lokalizacja: Bud...

  • Mieszkanie pod inwestycje Katowice Centrum
    Mieszkanie pod inwestycje Katowice Centrum

    Katowice

    • 373 000 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 4 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie inwestycyjne, idealna nieruchomość pod wynajem Katowice, Śródmieście, ul.Słowackiego. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, dużego przedpokoju,łazienki,kuch...

  • Dwupokojowe mieszkanie w centrum Katowic, Koszutka
    Dwupokojowe mieszkanie w centrum Katowic, Koszutka

    Katowice

    • 305 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 8 715 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 11 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Katowicach w dzielnicy Koszutka, przy ul. Katowickiej, w ścisłym centr...

  • Mieszkanie do remontu Ruda Śląska Wirek
    Mieszkanie do remontu Ruda Śląska Wirek

    Ruda Śląska

    • 149 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 2 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe Ruda Śląska, Wirek, ul. 1 Maja Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,26 m², położone na 1. piętrze kamienicy w dzielnicy Wirek w Rudzie Śląskie...

  • Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój
    Świętochłowice, 37m2, Salon z kuchnią + pokój

    Świętochłowice

    • 179 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 4 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania o powierzchni 37 m2 zlokalizowanego w Świętochłowicach przy ulicy Wiktora Polaka. Mieszkanie składa się z Salonu z kuchnią...