• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Tychy +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tychami

(579)
  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 890 922 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 17 470 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 27.27 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • OFERTA DEWELOPERSKA, inwestycja w CENTRUM miasta

    Katowice » ul. Mickiewicza

    • 740 558 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 17 223 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    0% prowizji, LOKAL nr 26.28 /pełne zestawienie oferowanych apartamentów, informacja o standardzie na stronie brokera pod linkiem: www.homeplus.pl/,1578/78/OI / m-ce parkingowe w...

  • Mieszkanie Katowice, Barcelońska
    Mieszkanie Katowice, Barcelońska

    Katowice

    • 917 000 zł cena
    • 94 m2 powierzchnia
    • 9 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Komfortowy i bezpieczny apartament z tarasem Katowice, Piotrowice, ul. Barcelońska Na sprzedaż apartament o powierzchni 95 m, zaprojektowany z naciskiem na codzienny komfort i pocz...

  • Mieszkanie Katowice Panewniki ul. Bałtycka

    Katowice » Ligota-Panewniki » ul. Bałtycka

    • 669 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 947 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    EASTATE ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem w zielonych Katowickich Panewnikach.LOKALIZACJA:Ulica Bałtycka w dzielnicy Panewniki to spoko...

  • Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly
    1 / 9
    Tomasza 5, Brynów, jasne studio, pet friendly

    Katowice

    • 1 150 zł cena
    • 19 m2 powierzchnia
    • 61 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Opis lokalu: Do wynajęcia jasne, przestronne mieszkanie przy ulicy Tomasza 5 w Katowicach, przyjazne dla zwierząt! Nieruchomość: Powierzchnia 20 m2. II piętro. Ogrzewanie elektryc...

  • 2 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie
    1 / 9
    2 Pokoje | Balkon | 0% Prowizji | Po Kapitalnym Remoncie

    Mysłowice

    • 395 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 7 182 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    UWAGA: - 0% Prowizji - Po kapitalnym remoncie - Czynsz 582 zł / mc - energooszczędne oświetlenie...

  • Mieszkanie Katowice Piotrowice

    Katowice » Piotrowice-Ochojec

    • 550 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 7 639 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    [i] Szukasz przestronnego mieszkania na dogodnym parterze? Jeżeli tak to musisz zobaczyć te mieszkanie. [/i] Na sprzedaż mieszkanie położone w Katowicach w dzielnicy Piotrowice...

  • Mieszkanie Katowice, Warmińska
    1 / 13
    Mieszkanie Katowice, Warmińska

    Katowice

    • 1 750 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 35 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do wynajęcia wygodne, jasne i przestronne mieszkanie po remoncie, usytuowane na wysokim parterze w 4-piętrowym bloku. Układ mieszkania: - dwa przestronne pokoje (częścio...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7
    1 / 6
    Do wynajęcia komfortowa kawalerka - Zarębskiego 7

    Katowice

    • 1 080 zł cena
    • 17 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Opis lokalu: Do wynajęcia funkcjonalna kawalerka przy ulicy Zarębskiego 7 w Katowicach. -Nieruchomość- Powierzchnia 17 m2. Parter. Ogrzewanie elektryczne. -Lokalizacja- W pobliż...

  • Mieszkanie 37 metrów 2 pokoje Mysłowice
    1 / 3
    Mieszkanie 37 metrów 2 pokoje Mysłowice

    Mysłowice

    • 105 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 2 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie dwupokojowe z łazienką z WC, kuchnią i piwnicą. Mieszkanie po częściowym remoncie.Nowe płytki w łazience na ścianach i podłodze ,a w kuchni na podłodze. Ogrzewanie - pie...

  • Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Chorzów Centrum, Żeromskiego

    Chorzów

    • 1 100 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Polecamy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m2 usytuowane na 1 piętrze 2-piętrowej, zadbanej kamiennicy przy ulicy Żeromskiego w Chorzowie w Centrum. Mieszkanie składa się z...

  • Sprzedam mieszkanie
    1 / 5
    Sprzedam mieszkanie

    Świętochłowice

    • 289 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Zainteresowanych proszę dzwonić na numer telefonu: [tel]. Pozdrawiam

  • Mieszkania przy Parku Boguckim
    1 / 6
    Mieszkania przy Parku Boguckim

    Katowice

    • 560 520 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 11 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkania w Katowicach przy Parku Boguckim. Inwestycja Kopalniana 7 od dewelopera Activ Investment Kopalniana 7 to kameralna i elegancka inwestycja, położona w zielonym otoczen...

  • Mieszkanie Pszczyna
    1 / 15
    Mieszkanie Pszczyna

    Pszczyna

    • 530 000 zł cena
    • 140 m2 powierzchnia
    • 3 786 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Sprzedam ostatnie wolne mieszkania w stanie deweloperskim, na parterze o powierzchni 63.21 m2 z wyjściem na ogród. Zlokalizowane w Jankowicach, dzielnica Podstarzyniec, powiat psz...

  • Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking
    1 / 6
    Gotowe nowe do odbioru 4 pokoje 68 m2 I parking

    Chorzów

    • 590 647 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Zamieszkaj w nowoczesnym i komfortowym apartamencie w świetnej lokalizacji Chorzowa! Bezpośredni zakup od dewelopera! BRAK PROWIZJI ! TO MIESZKANIE JEST JUŻ GOTOWE. W ofercie posi...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 11
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 793 795 zł cena
    • 205 m2 powierzchnia
    • 18 507 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 9 piętro

    Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących przestronnego apartamentu w nowoczesnym otoczeniu, z dostępem do zieleni, rozbudowanej infrastruktury i wygodnej komunikacji z centrum m...

  • Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia
    1 / 8
    Mieszkanie 38m² po remoncie 2pokoje do wynajecia

    Katowice

    • 2 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Witam . Mieszkanie 38m w bloku na parterze po remoncie czeka na nowego najemcę Kuchnia wyposażona w zmywarkę piekarnik i kuchenkę gazową . W pokoju telewizor z możliwością podłącze...

  • Mieszkanie Mikołów, Podleska
    1 / 15
    Mieszkanie Mikołów, Podleska

    Mikołów

    • 450 000 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 10 466 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Zapraszam do zapoznania się z ofertą nieruchomości o powierzchni 43,5 m. Mieszkanie znajduje się na drugim, ostatnim piętrze nowoczesnego budynku z 2020 roku na kameralnym osiedlu...

  • Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie
    1 / 16
    Apartament marzeń - 67 m2 luksusu i spokoju w Czarkowie

    Czarków

    • 1 290 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 19 254 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Wyjątkowy apartament o powierzchni 67 m2 z przestronnym tarasem, położony w cichej, zielonej części Czarkowa koło Pszczyny. To przestrzeń stworzona dla osób, które chcą połączyć no...

  • Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Dąbrówka Mała, Wiertnicza

    Katowice

    • 3 377 175 zł cena
    • 182 m2 powierzchnia
    • 18 556 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • 9 piętro