• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tychami

(579)
  • Mieszkanie Katowice os. Paderewskiego

    Katowice » Paderewskiego-Muchowiec

    • 290 000 zł cena
    • 21 m2 powierzchnia
    • 13 810 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Kawalerka w stylowej kamienicy w centrum Katowic Do sprzedaży mieszkanie jednopokojowe po generalnym remoncie o powierzchni 21,96m2. W skład mieszkania wchodzi pokój z aneksem...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Mysłowice

    • 1 300 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Wynajmę mieszkanie 45m2. Dwa pokoje, kuchnia , łazienka, balkon. Po remoncie. Umeblowane. Lodówka, pralka. Telewizor, Ogrzewanie miejskie. Tylko dla niepalących. Wynajem okazjona...

  • Mieszkanie Katowice ul. Obroki

    Katowice » ul. Obroki

    • 250 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 6 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 przy ul. Obroki w Katowicach na osiedlu Witosa. Lokal składa się z: - dwóch niezależnych sypia...

  • Mieszkanie Katowice ul. Meteorologów

    Katowice » ul. Meteorologów

    • 535 500 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 12 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,64 m2 z ogródkiem w Katowicach przy ul. Meteorologów (na nowoczesnym osiedlu Ceglana Park ) Lokal usytuowany na...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice
    1 / 10
    Mieszkanie Katowice Bogucice

    Katowice

    • 429 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 8 756 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,97 m², położonego na drugim piętrze , trzypiętrowym bloku zlokalizowanym w spokojnej i zielonej dzielnicy Katowic – Boguci...

  • Wynajmę mieszkanie dwupokojowe.

    Ruda Śląska

    • 1 200 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 28 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    Wynajmę mieszkanie dwupokojowe(43,80m2) w Rudzie Śląskiej (Kochłowice).ul.Oświęcimska. Lokal znajduje się na szóstym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym. Mieszkanie z ładnym wido...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Mysłowice » Janów Miejski

    • 471 900 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 11 236 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Chorzów

    • 433 495 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 224 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mysłowice » Janów Miejski

    • 808 830 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 13 046 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mysłowice » Janów Miejski

    • 523 770 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 7 936 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Mysłowice » Janów Miejski

    • 448 560 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 972 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 426 976 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 896 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Chorzów

    • 321 981 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 4 pokojowe
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Mysłowice » Janów Miejski

    • 881 070 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 12 957 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 430 957 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 369 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Chorzów

    • 335 439 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 9 318 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    HOME PLUS Ireneusz Kurzyński
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście ul. Jagiellońska

    Katowice » ul. Jagiellońska

    • 2 350 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Firma Leach and Lang przedstawia do wynajęcia mieszkanie dwu-pokojowe po remoncie. Kamienica zlokalizowane przy ul. Jagiellońskiej w Katowicach, w ścisłym centrum. Lokalizacja w...

  • Mieszkanie Katowice Dolina Trzech Stawów

    Katowice

    • 499 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 13 487 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 37,45 m² zlokalizowana w prestiżowej okolicy Doliny Trzech Stawów w Katowicach, ul. Sikorskiego, jedna z najbardziej p...

  • Mieszkanie Katowice Brynów

    Katowice » Brynów-Zgrzebnioka

    • 269 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 8 678 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania o powierzchni 32,94 m 2 ( w tym piwnica o powierzchni około 2m 2 ) usytuowanego na 3 piętrze w 10 pięt...

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    1 / 12
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Chorzów

    • 280 095 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 9 036 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka