• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Tychami

(579)
  • Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa
    1 / 10
    Mieszkanie Chorzów Batory, Brzozowa

    Chorzów

    • 359 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 6 085 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m, położone w dogodnej lokalizacji przy ul. Brzozowej w Chorzowie. Idealne dla rodziny z dziećmi, pary lub jako inwe...

  • Mieszkanie Katowice Bogucice, Koszutka, Hoppego
    1 / 14
    Mieszkanie Katowice Bogucice, Koszutka, Hoppego

    Katowice

    • 375 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 7 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 8 piętro

    Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego w Katowicach przy ul. Hoppego o powierzchni 48,58 m. Mieszkanie usytuowane w budynku 10-piętrowym na...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Kochłowice, Brzozowa
    1 / 7
    Mieszkanie Ruda Śląska Kochłowice, Brzozowa

    Ruda Śląska

    • 299 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 4 747 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    SPRZEDANE Oferta tylko w naszym biurze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 63,01 mkw w Rudzie Śląskiej przy ul. Brzozowej usytuow...

  • Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera
    1 / 8
    Mieszkanie Katowice Burowiec, Hallera

    Katowice

    • 299 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 5 863 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 51,14 mkw, usytuowanego na pierwszym piętrze w niskim odnowionym bloku. STANDARD MIESZKANIA:...

  • Kawalerka Chorzów 37,80 m2
    1 / 8
    Kawalerka Chorzów 37,80 m2

    Chorzów

    • 1 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 27 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferujemy do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 37,80 m2 położone na drugim piętrze Chorzowskiej kamienicy przy ul. Św. Kingi. Mieszkanie składa się z dużego pokoju głównego, widne...

  • Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.
    1 / 8
    Pokój z kuchnią, 30m2, Chorzów II.

    Chorzów

    • 850 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 29 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Oferta dotyczy wynajmu pokoju z kuchnią wraz z prysznicem, toaleta jest osobna na korytarzu tylko dla tego mieszkania ale istnieje możliwość podłączenia WC w mieszkaniu. Mieszkanie...

  • Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam
    1 / 16
    Kawalerka Amelung Chorzów sprzedam

    Chorzów

    • 238 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 8 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Mieszkanie po remoncie w pełni urządzone. Posiadam świadectwo energetyczne. Po remoncie hydraulika, gaz, elektryka. Przebudowa ścian i zmiana układu mieszkania. W kuchni kuchenka...

  • Wynajmę mieszkanie
    1 / 13
    Wynajmę mieszkanie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 84 m2 powierzchnia
    • 24 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 4 pokoje
    • parter

    Do wynajęcia bez pośredników lokal mieszkalny z centralnym ogrzewaniem miejskim do aranżacji i umeblowania według własnego uznania. Wynajem wraz z miejscami parkingowymi w cenie -...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajem mieszkania 31m
    1 / 6
    Wynajem mieszkania 31m

    Łaziska Górne

    • 1 300 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 42 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Witam wynajmę Mieszkanie na 1 piętrze po gruntownym remoncie Kawalerka 31m2 , Przy ul Dworcowej Łaziskach G Mieszkanie Posiada : Łazienkę w pełni wyposażona Kuchnia z wyposażeniem...

  • Mieszkanie Katowice Ligota, Stara Kłodnicka
    1 / 12
    Mieszkanie Katowice Ligota, Stara Kłodnicka

    Katowice

    • 415 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 8 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży słoneczne dwupokojowe mieszkanie w Katowicach w zielonej dzielnicy Ligota przy ul. Stara Kłodnicka. Lokal mieszkalny mieści się na drugim piętrze w niskim b...

  • Mieszkanie typu M-3 w Katowicach -dzielnica Koszutka.
    1 / 11
    Mieszkanie typu M-3 w Katowicach -dzielnica Koszutka.

    Katowice

    • 390 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 7 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 w kamienicy na 1 piętrze o powierzchni 49,00m2 w Katowicach – Koszutka. W lokalu : 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz możliwość korzystani...

  • Mieszkanie Chorzów ul. Wolności

    Chorzów » pl. Wolności

    • 250 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 4 808 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Chorzów, Centrum, Wolności Oferujemy do sprzedania przestronne 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Chorzowie przy ul. Wolności. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 52,...

  • Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie
    1 / 8
    Do wynajęcia 2 pokojowe /Oddzielna kuchnia 44m2 /Po remoncie

    Katowice

    • 2 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 46 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 11 piętro

    Do wynajęcia przestronne i w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2, położone przy ul. Bohaterów Monte Cassino  w Katowicach (dzielnica Zawodzie, blisko centrum...

  • Mieszkanie Katowice Janów

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    | Idealne dla pary, jednej osoby lub pod inwestycję! Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego, przestronnego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,50m 2...

  • Sprzedam mieszkanie 27m Katowice, GLOBAL Apartments, Zabrska, 21...

    Katowice

    • 535 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 19 815 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 5 piętro

    Właściciel sprzeda świeżo wykończone mieszkanie w apartamentowcu Global Apartments, położonym w samym centrum Katowic przy ulicy Zabrskiej 15. Lokal o powierzchni 27 m² mieści s...

  • Mieszkanie Katowice Śródmieście

    Katowice

    • 239 000 zł cena
    • 16 m2 powierzchnia
    • 14 938 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    | IDEALNE POD INWESTYCJE! DUŻA STOPA ZWROTU Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowocześnie wyremontowanej kawalerki o powierzchni użytkowej 16,31m 2 , znajdującej...

  • Mieszkanie Ruda Śląska Bykowina

    Ruda Śląska » Bykowina

    • 229 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 6 190 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    | Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 - pokojowego mieszkania o powierzchni użytkowej 37,80m² ( dodatkowo mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 5,50 m&sup...

  • Mieszkanie Katowice Nikiszowiec

    Katowice » Janów-Nikiszowiec

    • 599 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    | Jeśli kochasz starszą architekturę to dobrze trafiłeś! Oferta dla osób ceniących uroki kamienic! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wy posa...

  • Sprzedam kawalerke

    Katowice

    • 230 005 zł cena
    • 28 m2 powierzchnia
    • 8 215 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na wysokim parterze.Nowe okna,drzwi wejściowe instalacja wodna.Do remontu. Blisko sklepy,poczta,przychodnia,park śląski.Przy bloku przystanek autobusowy do centrum Kato...

  • Wynajem Katowice– 2 pokoje przy Spodku | Koszutka, 40 m², po remo...

    Katowice

    • 2 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 63 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Wynajmę 2-pokojowe mieszkanie 40 m² – Katowice, Spodek / Koszutka – po remoncie! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 40 m², po generalnym remoncie, w świetnej lokalizacji – al...