• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Milanówkiem

(306)
  • 2 pokoje | 62 m² | winda | blisko PKP | centrum |

    Żyrardów » al. Aleje Partyzantów

    • 649 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 10 468 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie – 62 m², centrum, blisko PKP.Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo widne mieszkanie o powierzchni 62 m², zlokalizowane w centrum Żyra...

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska
    1 / 6
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Inżynierska

    Ożarów Mazowiecki

    • 3 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia nowoczesne, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,85 m², położone na 4. piętrze w kameralnym, trzypiętrowym budynku z 2023 roku. Nieruchomość znajduje się w at...

  • Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 2 960 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 78 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wystawą...

  • Przestronne 3-pokojowe z miejscem postojowym
    1 / 12
    Przestronne 3-pokojowe z miejscem postojowym

    Pruszków

    • 3 800 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 47 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, o powierzchni 82m2 w Pruszkowie. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze 4-kondygnacyjnego bloku z 2006r., na zamkni...

  • M-3 / 2 piętro os. Batorego
    M-3 / 2 piętro os. Batorego

    Żyrardów

    • 469 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 7 950 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    POLECAM do sprzedania w Żyrardowie na osiedlu Batorego, dwupokojowe mieszkanie z loggią o pow. 58,60 mkw położone na drugim piętrze w budynku spółdzielczym 4 piętrowym, budowanym...

  • Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina
    1 / 13
    Dwa pokoje, mieszkanie 38m2 Pruszków Chopina

    Pruszków

    • 599 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o pow. 38 m2 w Pruszkowie przy ul. Chopina. Usytuowane na drugim piętrze (bez windy) w niskim bloku. Mieszkanie środkowe, z jednostronną wysta...

  • Garaż w cenie | Niski czynsz | Balkon I 3 pokoje
    Garaż w cenie | Niski czynsz | Balkon I 3 pokoje

    Grodzisk Mazowiecki

    • 485 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 9 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Gotowe 3 pokoje z garażem w cenie i niskim czynszem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m², położone na wysokim parterze w budynku z cegły po termomod...

  • Bezczynszowe | Ogród I 2 miejsca parkingowe

    Grodzisk Mazowiecki » ul. Maja

    • 889 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 15 328 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 58,19 m², położone w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 Maja, w kameralnym budynku z 2020 roku, składającym się z zaled...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe
    1 / 12
    Sprzedam mieszkanie 2 pok. Piastów k/Warszawy, bezczynszowe

    Piastów

    • 420 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 8 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe w Piastowie koło Warszawy. Pokoje - ok 20 m2 oraz ok 19 m2. Wysokość 3 m. Osobna, widna kuchnia 7,6 m2. Okna drewniane, dębowe od strony podwórka - m...

  • 2 pokoje 50 m² | Parter I Balkon

    Brwinów » ul. Listopada

    • 560 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m², położone na parterze w kameralnym budynku z 2010 roku w Brwinowie. Lokal składa się z: salonu z wyjściem na b...

  • Mieszkanie Żyrardów,
    Mieszkanie Żyrardów,

    Żyrardów

    • 399 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 8 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    MDP Partners przedstawia: Mieszkanie 46,52m2 (3 pokoje) z balkonem, miejsce postojowe w cenie! Koniec budowy 1 kwartał 2027 roku. Inwestycja deweloperska w Żyrardowie, gmina Żyr...

  • Mieszkanie Żyrardów ul. Legionów Polskich

    Żyrardów » ul. Legionów Polskich

    • 549 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 13 725 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,46 m², położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Legionów Polskich w Żyrardowie - w bezpośrednim sąsiedztwie stacji P...

  • Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego
    Mieszkanie Pruszków, Aleja Wojska Polskiego

    Pruszków

    • 777 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 10 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72,61 m² , położone przy Alei Wojska Polskiego w Pruszkowie. W najbliższej okolicy doskonale rozwinięta infrastrukt...

  • Mieszkanie Pruszków os. Bolesława Prusa, Emancypantek
    1 / 6
    Mieszkanie Pruszków os. Bolesława Prusa, Emancypantek

    Pruszków

    • 520 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 055 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o pow. 37,5 m2, zlokalizowane przy ulicy Emancypantek w Pruszkowie. Świetna lokalizacja: 2 min. do przystanku autobusowego, stacja WKD Komorów w...

  • Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola
    1 / 9
    Mieszkanie Mroków gm. Lesznowola

    Mroków

    • 799 000 zł cena
    • 81 m2 powierzchnia
    • 9 865 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 5 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż 5-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 81,38 m2 , z wykończonym poddaszem użytkowym 21,52 m2, usytuowany w Mrokowie , gminie Lesznowola ....

  • Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka
    1 / 8
    Mieszkanie Ożarów Mazowiecki, Strażacka

    Ożarów Mazowiecki

    • 645 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 11 945 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 54,49 m2 , zlokalizowane na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z 2008 roku, usytuowanym w Ożarowie Mazowieckim przy ul. Strażackiej. Nieruchomo...

  • Mieszkanie Walendów ul. Stawowa

    Walendów » ul. Stawowa

    • 3 400 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Oferuję na wynajem wykończone w wysokim standardzie z klimatyzacją, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 43,07 m2 przy ulicy Stawowej w Walendowie na osiedlu zamkniętym. Mieszkanie składa...

  • Mieszkanie Żyrardów
    1 / 15
    Mieszkanie Żyrardów

    Żyrardów

    • 510 000 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 8 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    tel. [tel]; [tel]. www.mojdom-zyrardow.pl Poszukujesz trzypokojowego mieszkania z fajnym układem pomieszczeń i dużym balkonem w bloku z cegły? Dobrze trafiłeś! Ta oferta spełni...

  • Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany Pruszków przy wkd
    1 / 8
    Do wynajęcia lokal mieszkalny umeblowany Pruszków przy wkd

    Pruszków

    • 1 900 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 95 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Wynajmę nowoczesne małe mieszkanie. 20 m. Kuchnia aneks kuchenny z pokojem i łazienką. Mieszkanie w nowym budynku wielorodzinnym umeblowany. Dodatkowo w mieszkaniu pralka, lodówka,...

  • Mieszkanie Piastów, Ks. Ignacego Skorupki
    1 / 15
    Mieszkanie Piastów, Ks. Ignacego Skorupki

    Piastów

    • 670 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 642 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Zapraszam na prezentację mieszkania zlokalizowanego w cichej i spokojnej okolicy w Piastowie przy ul. Skorupki. Osiedle/Budynek: Mieszkanie znajduje się w niskim 4. piętrowym budy...