• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Markami

(2 007)
  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Cypryjska

    Warszawa » Mokotów » ul. Cypryjska

    • 1 290 000 zł cena
    • 85 m2 powierzchnia
    • 15 177 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA WYŁĄCZNIE W PEPPER HOUSE !!!Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w cichej i zielonej części Mokotowa przy ulicy Cypryjskiej. Atuty nieruchomości:• funkcjonalny, dwu...

  • 2-pok. mieszkanie Radzymin Victoria + parking

    Radzymin » ul. Słowackiego

    • 465 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 11 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy do sprzedaży przytulne i jasne mieszkanie o powierzchni 41,5 m², położone na 2 piętrze na osiedlu Viktoria w Radzyminie. Lokal jest ciepły i słoneczny, posiada balkon or...

  • 0%, w domu dwulokalowym - Radzymin - gotowe !

    Radzymin » al. Sybiraków

    • 649 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 9 272 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Kupno od dewelopera, 0% prowizji, 1 etap - 8 lokali mieszkalnych. Zakończenie IV kwartał 2025 r. ( inwestycja 4 budynków mieszkalnych jednorodzinnych, dwulokalowych w zabudowie bli...

  • Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do lokalu mieszkalnego - ul. Kaukaska
    Syndyk sprzeda udział 1/4 w spółdzielczym własnościowym prawie do...

    Warszawa

    • 107 100 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 3 455 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 9 piętro

    Syndyk masy upadłości w sprawie prowadzonej przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, sygn. akt WA2M/GUp-s/1362/2024 ogłasza konkurs ofert na zakup udziału 1/4 w spółdziel...

  • Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie.
    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie.

    Warszawa

    • 690 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjne 3 pokojowe mieszkanie na Bródnie. Atrakcyjnie zlokalizowane 3 pokojowe ROZKŁADOWE mieszkanie na 2 piętrze w kameralnym 4 piętrowym budynku TYLKO z jedną klatką schodow...

  • Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra
    1 / 4
    Mieszkanie po remoncie, 7 minut do metra

    Warszawa

    • 999 999 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 21 277 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Oferta bezpośrednia - pośrednikom dziękuję. Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie - ul. Konopacka, Praga-Północ w Warszawie. * Powierzchnia: 47,2 m² + balkon + piwnica * Sta...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Marywilska

    Warszawa » Białołęka » ul. Marywilska

    • 627 034 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    0% prowizji0% PCCZakup od deweloperaOddane do użytkuNa sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji zlokalizowanej w kameralnej, otoczonej zielenią części stolicy. To doskonała propozycj...

  • Mieszkanie Legionowo Grudzie, ul. Strużańska
    1 / 16
    Mieszkanie Legionowo Grudzie, ul. Strużańska

    Legionowo

    • 1 235 000 zł cena
    • 90 m2 powierzchnia
    • 13 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 piętro

    Na sprzedaż eleganckie mieszkanie z 2018 r w cichej i spokojnej części Legionowa na osiedlu zamkniętym/ Miejsce w garażu podziemnym plus loggia 23 m2 ! Oferujmy mieszkanie położone...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Wynajme kawalerke ochota
    1 / 3
    Wynajme kawalerke ochota

    Warszawa

    • 2 800 zł cena
    • 24 m2 powierzchnia
    • 117 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 10 piętro

    Dzień Dobry. Posiadam mieszkanie do wynajęcia na Ochocie, kawalerka jest po remoncie i znajduje się w bloku na 10 piętrze na ulicy Geodetów 8. Czynsz 2.800 zł plus czynsz adminis...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów rynek pierwotny ul. Wołoska

    Warszawa » Mokotów » ul. Wołoska

    • 918 734 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 25 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Bez prowizji!Bez PCC!Zakup od dewelopera!Oddane do użytku!Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu położonym na Mokotowie, w atrakcyjnej lokalizacji! W bliskim sąsiedztwie Galeria M...

  • Mieszkanie Warszawa Białołęka rynek pierwotny ul. Skarbka Z Gór

    Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 528 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 15 086 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, Białołęka BEZ Podatku PCC!Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiejNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o powier...

  • Mieszkanie Warszawa Bemowo, Chrzanów rynek pierwotny ul. Szeligow...

    Warszawa » Bemowo » ul. Szeligowska

    • 777 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 17 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Devel...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Muranów ul. Dzika

    Warszawa » Śródmieście » ul. Dzika

    • 1 846 000 zł cena
    • 103 m2 powierzchnia
    • 17 923 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament na MuranowieNa sprzedaż bardzo przestronny apartament położony na Muranowie, przy ulicy Dzikiej. Mieści się na zamkniętym osiedlu, na 4 piętrze budynku z 1995 roku z win...

  • Mieszkanie Warszawa Praga-Południe, Grochów ul. Grochowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Grochowska

    • 800 936 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 16 019 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 16 piętro

    Mieszkanie | 2 pokoje | rondo WiatracznaNa sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe z oddzielną kuchnią, położone przy ul. Grochowskiej w bezpośredniej okolicy ronda Wiatraczna...

  • Mieszkanie Jabłonna rynek pierwotny ul. Malinowe Lato

    Jabłonna » ul. Babie Lato

    • 709 000 zł cena
    • 66 m2 powierzchnia
    • 10 743 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Bez prowizji!Bez PCC!Zakup od dewelopera!Oddane do użytku!Na sprzedaż mieszkania na nowym osiedlu w Jabłonnej, położonym w zacisznym miejscu.Szczegóły mieszkania: - powierzchnia: 6...

  • Mieszkanie Warszawa Ursynów, Kabaty ul. Romualda Mielczarskiego

    Warszawa » Ursynów » ul. Mielczarskiego

    • 1 989 500 zł cena
    • 111 m2 powierzchnia
    • 17 924 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Piękny apartament | 110,50 m² | Kabaty, Ursynów, Warszawa | 0% prowizjiNa sprzedaż oferujemy przestronny, umeblowany apartament o powierzchni 110,5 m², położony na pierwszym piętrz...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, rynek pierwotny ul. Marywylska

    Warszawa » Targówek

    • 766 809 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 13 942 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Przytulne 3-pokojowe mieszkanie z własnym ogródkiem i loggią w dobrej lokalizacji (Targówek/Białołęka) Oddane do użytku! Zero Prowizji! Zero PCC!Dysponujemy przestronnymi mieszkani...

Warszawa » Białołęka » ul. Skarbka z Gór

    • 518 400 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 14 812 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż - cesja umowy deweloperskiej BEZ Podatku PCC!Mieszkanie z ogródkiem - Osiedle Juu, BiałołękaNa sprzedaż mieszkanie o powierzchni 34,85 m² z prywatnym ogródkiem o powier...

  • Mieszkanie Warszawa Wola rynek pierwotny ul. Gumińska

    Warszawa » Wola » ul. Gumińska

    • 759 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 18 072 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m², zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Arc...

  • Mieszkanie Warszawa Włochy ul. 1 Sierpnia

    Warszawa » Włochy » ul. Sierpnia

    • 849 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 15 723 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Komfortowe i zadbane mieszkanie 2-pokojowe z balkonem i miejscem parkingowym | Warszawa WłochyNa sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,78 m²...