• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Łomiankami

(2 075)
  • Mieszkanie Warszawa ul. Iwicka

    Warszawa » ul. Iwicka

    • 7 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 113 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferuję na wynajem nowoczesne mieszkanie parterowe o powierzchni 62  m2 z balkonem oraz prywatnym ogródkiem usytuowane na Mokotowie. Mieszkanie jest całkowicie nowe i gotowe do zam...

  • Mieszkanie Warszawa Mokotów ul. Wynalazek

    Warszawa » Mokotów » ul. Wynalazek

    • 3 600 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 103 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie  o powierzchni 35m2 z balkonem usytuowane na Służewcu. Mieszkanie jest  gotowe do zamieszkania od 1 maja 2026r. Do mieszkania miejsce postojowe znajdu...

  • 3 pokoje po remoncie | balkon | komórka lokatorska

    Warszawa » Bemowo » ul. Wyki

    • 850 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 935 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe, 3‑pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m², zlokalizowane na warszawskim Bemowie,. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym bloku z lat 80., wyposażonym w...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Kard. Aleksandra Kakowski...

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Kakowskiego

    • 875 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 584 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej wynoszącej około 60 mkw (powierzchnia użytkowa to 44 mkw) położone przy ul. Kakowskiego w dzielnicy Praga Poł...

  • 1 / 3
    Przetarg - ul. Nicejska 1

    Warszawa » Mokotów » ul. Nicejska

    • 661 500 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 11 813 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

    OGŁOSZENIE O PRZETARGUNA SPRZEDAŻ Z WOLNEJ RĘKI SPÓŁDZIELCZEGOWŁASNOŚCIOWEGO PRAWA DO LOKALU MIESZLANEGO NR 349POŁOŻONEGO W WARSZAWIEPRZY UL. NICEJSKIEJ 1 Syndyk masy upadłości...

  • Mieszkanie Warszawa Wilanów, Błonia Wilanowskie ul. Sarmacka

    Warszawa » Wilanów » ul. Sarmacka

    • 2 400 000 zł cena
    • 121 m2 powierzchnia
    • 19 835 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowy, dwupoziomowy apartament z trzema pokojami o powierzchni 121 m², położony przy ulicy Sarmackiej w dzielnicy Wilanów. Lokal znajduje się na ostatnim,...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Nowe Miasto ul. Sapieżyńska

    Warszawa » Śródmieście » ul. Sapieżyńska

    • 999 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 19 589 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na sprzedaż komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m², położone przy ulicy Sapieżyńskiej w dzielnicy Śródmieście - Nowe Miasto. Lokal usytuowany jest na 3....

  • Z klimatyzacją
    1 / 8
    Z klimatyzacją

    Warszawa

    • 5 900 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 96 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 11 piętro

    NA wynajem zupełnie nowy, nigdy nie wynajmowany, piękny apartament usytuowany na 14 piętrze nowego budynku na rogu ul. Czerniakowskiej/Gagarina z absolutnie wyjątkowym widokiem z o...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Jasne mieszkanie 46,25 m² z balkonem i piwnicą Bezpośrednio
    1 / 16
    Jasne mieszkanie 46,25 m² z balkonem i piwnicą Bezpośrednio

    Warszawa

    • 752 895 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 368 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 46,25 m², położone w doskonałym punkcie przy ul. Marii Dąbrowskiej 3/53. To idealna przestrzeń zarówno dla pary, rodziny, jak i po...

  • Mieszkanie przy metrze na Powiślu
    1 / 13
    Mieszkanie przy metrze na Powiślu

    Warszawa

    • 3 500 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 88 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    Na wynajem klimatyczne, jasne i ciche mieszkanie usytuowane na parterze w 4-piętrowej eleganckiej kamienicy z 1920 roku. Kamienica położona jest przy ul. Dobrej na Powiślu w bezpo...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Górczewska
    Mieszkanie Warszawa Wola, Górczewska

    Warszawa

    • 1 090 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 19 123 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Opiekun oferty Michał Cenecki [tel] Przestronne, jasne mieszkanie na Woli Podstawowe informacje Mieszkanie o powierzchni 57,36 m zostało zaprojektowane z myślą o wygodzie i ma...

  • Minimum 6 miesięcy
    1 / 9
    Minimum 6 miesięcy

    Warszawa

    • 4 200 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 90 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    I NTERNET W CENIE| ZWIERZĘTA MILE WIDZIANE | UMOWA NA MIN.6 MIESIĘCY Nq wynajem jasne i ciche mieszkanie 3-pokoje, 47m 2 w skład, którego wchodzi : - Pokój dzienny z aneksem kuch...

  • Klimatyczne mieszkanie
    1 / 9
    Klimatyczne mieszkanie

    Warszawa

    • 3 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 91 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • parter

    Bezposredio wynajme klimatyczne mieszkanie 2 oddzielne pokoje z kuchnia. Mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Grojeckiej/Pl.Narutowicza Zapraszam [tel]

  • Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,
    Mieszkanie Warszawa gm. Mokotów Mokotów,

    Warszawa

    • 3 750 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 70 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Atrakcyjny apartament 2 pokojowy z balkonem, komórką i miejscem postojowym - Marina Mokotów Serdecznie zapraszam do wynajęcia wyjątkowego mieszkania z tarasem i komórką lokatorską,...

  • Mieszkanie Warszawa Bielany, Szegedyńska
    1 / 11
    Mieszkanie Warszawa Bielany, Szegedyńska

    Warszawa

    • 2 090 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Klimatyczne studio przy ul. Szegedyńskiej 5 na Bielanach, usytuowane na 6 piętrze. Poskrzypujący parkiet, dwuskrzydłowe, otwierane w pełni drzwi balkonowe, ciekawe elementy sztuki...

  • Mieszkanie Warszawa Targówek, Mieszkaniowy ul. Smoleńska

    Warszawa » Targówek » ul. Smoleńska

    • 3 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 60 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Oferuję na wynajem mieszkanie o powierzchni 54m2 przy ul. Smoleńskiej. Zamieszkaj w świetnie skomunikowanej części Warszawy, a jednocześnie w spokojnej, przyjaznej okolicy.Na powie...

  • Mieszkanie Warszawa Śródmieście, Powiśle ul. 3 Maja

    Warszawa » Śródmieście » ul. Maja

    • 6 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 75 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Oferuję do wynajęcia przestronne mieszkanie 4-ro pokojowe o powierzchni 80m2 z balkonem, usytuowane na 2-gim piętrze w wyremontowanym budynku przy Al. 3-go Maja 5b na warszawskim P...

  • Mieszkanie Warszawa Praga,-Południe ul. Łukowska

    Warszawa » Praga-Południe » ul. Łukowska

    • 640 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 13 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    2 pokoje | 48 m² | Loggia | Piwnica | Praga-Południe (Gocławek)Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na Pradze-Południe (Gocławek), przy ul....

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Nowolipki ul. Niska

    Warszawa » Wola » ul. Niska

    • 6 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 112 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Do wynajmu 54m2, 2 pokoje z balkonem, kuchnia otwarta na salon, sypialnia z bezpośrednim wejściem do łazienki, osobne WC, oraz w pakiecie miejsce postojowe w garażu podziemnym i ko...

  • Mieszkanie Warszawa Wola, Mirów ul. Wronia

    Warszawa » Wola » ul. Wronia

    • 6 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 114 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Do wynajęcia apartament 53m2 2 pokoje. Nowoczesne klimatyzowane wnętrze z sypialnią oraz salonem połączonym z aneksem kuchennym. Do lokalu przynależy również loggia. Aneks kuchenny...