• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(431)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście

    Kołobrzeg

    • 590 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 15 129 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Przedstawiamy Państwu na sprzedaż ofertę bardzo atrakcyjnego 2 - pokojowego lokalu mieszkalnego o powierzchni 39,62 m2 z balkonem położonego na parterze , nowego budynku z 2021 rok...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 699 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 9 846 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg os. Millenium ul. Zapleczna na sprzedaż mieszkanie II poziomowe składające się z 3 pokoi o pow. 71,30 m2 położone na IV piętrze w budynku w niskiej zabudowie bez windy,...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 807 840 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 13 244 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na parterze mieszkanie 3 pokojowe o pow. 61,2 m2 z ogródkiem o pow. 45,1 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytko...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 490 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 15 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Cena do negocjacji !!! Polecam na sprzedaż dwupokojowy apartament z aneksem kuchennym o pow. 32,23 m2, położony na 1 piętrze w hotelu DIVA SPA w Kołobrzegu. Lokal umeblowany i wyp...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Muszelkowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Muszelkowa

    Kołobrzeg

    • 799 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 16 646 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament z basenem 500 m od morza Polanki Park, Kołobrzeg Cena: 799.000,- złPowierzchnia: 48,31 mPiętro: IIILiczba pokoi: 2Miejsce postojowe: brakForma własności: pełna własność...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Wschodnia

    Kołobrzeg

    • 850 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 28 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Kołobrzegu w prestiżowym kompleksie Seaside Park Hotel 4 przy ul. Wschodniej, w pierwszej li...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zygmuntowska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zygmuntowska

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 9 375 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i dużym balkonem w Kołobrzegu, ul. Zygmuntowska! Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,09 m, położone w Kołobrzegu...

  • Apartament w hotelu Olimp I, od morza 200m
    1 / 16
    Apartament w hotelu Olimp I, od morza 200m

    Kołobrzeg

    • 740 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 15 417 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 48,47 m², położony na 3 piętrze prestiżowego kompleksu w samym sercu dzielnicy uzdrowiskowej. To lokalizacja, kt...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Ogrodach.
    1 / 16
    Sprzedam przytulne, słoneczne mieszkanie na Ogrodach.

    Kołobrzeg

    • 560 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 8 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na parterze w spokojnej, zielonej części Kołobrzegu (Ogrody). Duży balkon, oddzielna kuchnia, piwnica, wygodne parkowanie. Cisza, zieleń i pełna inf...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego

    Kołobrzeg

    • 2 100 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 29 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    LOKALIZACJA : wyjątkowa - ok 30 m od morza ! I linia brzegowa przy promenadzie ! Piaszczysta plaża kilka kroków od apartamentu, widok na morze z okien ! OPIS : luksusowy apartame...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Jedności Narodowej
    1 / 20
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Jedności Narodowej

    Kołobrzeg

    • 399 500 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 5 399 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    *** OFERTA WSTRZYMANA *** LOKALIZACJA : ul. Jedności Narodowej (mieszkanie w budynku 4-rodzinnym w zabudowie bliźniaczej) POKÓJ DZIENNY : panele podłogowe, ściany : płyta kartono...

  • Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne trzypokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 711 984 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 10 471 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Oferujemy mieszkania sprzedawane w standardzie deweloperskim na pograniczu Mierzyna oraz Gumieniec. Dzięki możliwości własnej aranżacji wnętrza, nie musisz już iść na kompromis z...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 499 500 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 7 136 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    LOKALIZACJA : osiedle Europejskie (ok 3 km od morza - świetny dojazd) LOKAL MIESZKALNY : położony na wysokim parterze budynku IV-kondygnacyjnego 2 PIWNICE : pow. 9,8 m2 i 4,4 m2 S...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra

    Kołobrzeg

    • 540 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament 2 - pokojowy w pełni wyposażony, o powierzchni wpisanej w księdze wieczystej wraz z pom. gospodarczym 38,01 m2. Mieszkanie środkowe, położone na I piętrze budynku, słone...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 9 385 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kołobrzeg centrum miasta przy ul. Budowlanej w pobliży Wieży Ciśnień oferujemy na sprzedaż ładne, słoneczne 3 pok. mieszkanie o pow. 65,87 m2 Mieszkanie usytuowane jest na III pię...

  • KOŁOBRZEG, Mieszkanie, piękny widok, BEMA, blisko morza, park
    1 / 16
    KOŁOBRZEG, Mieszkanie, piękny widok, BEMA, blisko morza, park

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 10 184 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Na sprzedaż 2- pokojowe mieszkanie położone na Osiedlu Ogrody w Kołobrzegu, przy ul.Bema. Lokal mieszkalny o idealnej lokalizacji (ok. 700 m do morza, a 200 m do drogi rowerowo-pie...

  • Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe
    1 / 16
    Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe

    Kołobrzeg

    • 999 000 zł cena
    • 80 m2 powierzchnia
    • 12 488 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż: Dwupoziomowe mieszkanie w Kołobrzegu – Osiedle Bajkowe Adres: ul. Mazowiecka 26R, Kołobrzeg Powierzchnia: 79,82 m² Liczba pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym, dw...

  • Mieszkanie na wczasy Kołobrzeg
    1 / 12
    Mieszkanie na wczasy Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 300 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 8 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę dwupokojowe samodzielne mieszkanie na wczasy anex kuchennym Odległość do plaży 20 -25min min do centrum miasta 10 min Cena za jedną dobę za całe mieszkanie 300 bez żadnych...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Pawła II

    Kołobrzeg

    • 469 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 9 979 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Przestronne i słoneczne mieszkanie, 2 pokoje, z piwnicą, centrum Kołobrzegu! Mamy do zaoferowania zadbane, słoneczne mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w czteropiętrowym b...

  • Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!
    Przestronne dwupokojowe mieszkanie z balkonem!

    Mierzyn

    • 544 390 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 11 110 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro