• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(431)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Zapleczna

    Kołobrzeg

    • 400 000 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 12 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowane 2 pokojowe mieszkanie o pow. 32,56 m2 znajdujące się w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej. Mieszkanie usytuowane jest parterze w budynku bez wind...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Sułkowskiego

    Kołobrzeg

    • 950 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 23 750 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyzowany apartament o pow. 40,04 m2 znajdujący się na II piętrze w kompleksie hotelowym DIUNE HOTEL 5***** zlokalizowanym ok. 50 m od szerokiej plaży i parku nadm...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Pomorska
    1 / 7
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Pomorska

    Kołobrzeg

    • 119 500 zł cena
    • 11 m2 powierzchnia
    • 10 864 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Na sprzedaż lub wynajem lokal niemieszkalny w Kołobrzegu przy ul. Pomorskiej 2 oddalony ok. 800 m od morza. Lokalizacja: Śródmieście miasta, w sąsiedztwie punktów usługowych, hand...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Mazowiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Śródmieście, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 9 241 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg ul. Mazowiecka , na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 54 m2 , położone na II piętrze w III piętrowym budynku z cegły z lat 70-tych. Budynek - elewacja i klatk...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Bajkowe, Mazowiecka

    Kołobrzeg

    • 3 300 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg osiedle Bajkowe ul. Mazowiecka do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe o pow. 52 m2 Mieszkanie znajduje się na II piętrze w IV piętrowym budynku z windą. Do mieszkania przynal...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Towarowa

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 17 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Kołobrzegu tylko 80 m od kanału portowego i ok.200 m do MORZA - przy ul. TOWAROWEJ. Przedmiotem...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kupiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Kupiecka

    Kołobrzeg

    • 630 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 116 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    Bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 52,41 m2, z dużym balkonem położone na VI piętrze w budynku z windą z 2001 r Mieszkanie bardzo jasne doświetlone z dużymi panoramicznymi o...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Cicha
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Cicha

    Kołobrzeg

    • 730 000 zł cena
    • 44 m2 powierzchnia
    • 16 591 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Polecam na sprzedaż lokal mieszkalny 2 pokojowy o pow. 44m2 w Porcie Kołobrzeskim ulica Cicha ATRAKCYJNA LOKALIZACJA : 100 m od MORZA i pięknej szerokiej plaży, w sąsiedztwie par...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg Podczele
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Podczele

    Kołobrzeg

    • 611 100 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 14 212 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg ul. Tarnopolska na sprzedaż na I piętrze mieszkanie 2 pokojowe o pow. 43,65 m2. Nowo wybudowane mieszkanie od dewelopera z pozwoleniem na użytkowanie budynku. W budynku...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 1 027 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Apartament w strefie uzdrowiskowej 150 m od morza Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji WHITEblue, w uzdrowiskowej części miasta, w samym środku kołobrz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Plażowa

    Kołobrzeg

    • 718 803 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 21 782 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Kołobrzeg ul. Plażowa budynek SUN & SNOW do plaży ok. 500 m Obiekt położony w nadmorskiej, spokojnej części Kołobrzegu w dzielnicy zachodniej. Pierwsza linia zabudowy od morza....

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 1 199 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 26 645 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 5 piętro

    DO NEGOCJACJI !!! ATRAKCYJNY, DOCHODOWY, Z WIDOKIEM NA MORZE apartament 2-pokojowy o pow. 45,55 m2 z balkonem w pełni umeblowany i wyposażony, położony na VI piętrze w czterogwiaz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 10 231 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Świetnie zlokalizowane, w samym centrum Kołobrzegu mieszkanie 2- pokojowe o pow. 39,30 m2 położone na drugim piętrze budynku 3 piętrowym bez windy. Budynek stara kamienica, odnowio...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Narutowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Narutowicza

    Kołobrzeg

    • 650 000 zł cena
    • 87 m2 powierzchnia
    • 7 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż: 2-poziomowe mieszkanie o pow. 87,93 m położone w Kołobrzegu przy ul. Narutowicza. Lokal został funkcjonalnie przebudowany na dwa niezależne mieszkania idealne rozwiąza...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Kościuszki

    Kołobrzeg

    • 510 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 14 167 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Apartament 1 pokojowy o pow. 36 m2 położony w w czterogwiazdkowym Hotelu Diva Spa zaledwie 300 m od morza !! Ze względu na swoją powierzchnię i funkcjonalność apartament można prze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 619 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 16 290 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w pełni urządzone, wyposażone o powierzchni użytkowej 38,75m2 (całkowita powierzchnia około 52m2) usytuowane na IV piętrze w samym sercu kołobrze...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 15 919 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Kołobrzeg na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o pow. 49,09 m2, usytuowane na osiedlu Zielone Tarasy z wyjątkową lokalizacją tuż przy parku nadmorskim, zaledwie 700 m od morza i ok. 1...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 844 188 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 16 553 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg ul. Budowlana - na sprzedaż gotowy do zamieszkania lub do wynajmu, dochodowy apartament z możliwością odliczenia podatku 8 % VAT oraz zaoszczędzenia 2 % na opłatach notar...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 15 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

    Kołobrzeg strefa uzdrowiskowa na sprzedaż 1 pokojowy klimatyzowany apartament o pow. 30,77 m2 położony w Hotelu Diva Spa - ok. 200 m od morza. Apartament zarządzany jest przez czt...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Starówka, Armii Krajowej

    Kołobrzeg

    • 760 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 14 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kołobrzeg - wyjątkowa lokalizacja - mieszkanie w samym sercu miasta, tuż przy zabytkowych uliczkach Starego Miasta z widokiem na Katedrę. Na wyciagnięcie ręki liczne restauracje, k...