• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(431)
  • Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Portowa, Spacerowa

    Kołobrzeg

    • 595 000 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 16 528 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    Na sprzedaż atrakcyjny apartament z widokiem na park nadmorski tylko 300 m od morza ! Kołobrzeg ulica Spacerowa Polecam komfortowy apartament 1-pokojowy położony w prestiżowej dzi...

  • Mieszkania Kołobrzeg - komfort i spokój Londyńska
    1 / 5
    Mieszkania Kołobrzeg - komfort i spokój Londyńska

    Kołobrzeg

    • 450 651 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 10 730 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Nowa inwestycja w Kołobrzegu przy ul. Londyńskiej zaprasza do zakupu mieszkań, miejsc parkingowych i zewnętrznych miejsc postojowych z terminem zakończenia budynku do 31-10-2026...

  • sprzedam apartamenty
    1 / 11
    sprzedam apartamenty

    Kołobrzeg

    • 320 000 zł cena
    • 20 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    sprzedam 2 apartamenty Kołobrzeg Podczele nowy budynek czynsz 300 zł za apartament 500 m od morza forma hotelowa ochrona 24 h na dole pokój tv i dla dzieci jakuzy i sauna na dol...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 425 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 15 741 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    KOMFORTOWY APARTAMENT STUDIO 27,91 m2 W CENTRUM KOŁOBRZEGU! Oferujemy na sprzedaż przytulny i komfortowy lokal mieszkalny położony na 1. piętrze w apartamentowcu z windą, zlokaliz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wylotowa
    1 / 7
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 597 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 15 711 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE 2 POKOJE 38,70 M2 BLISKO MORZA I PARKU! Mamy do zaoferowania słoneczne, dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na 4 piętrze w Kołobrzegu, na osiedlu Pogodnym, w bliskiej od...

  • Mieszkanie na wczasy Kolobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie na wczasy Kolobrzeg

    Kołobrzeg

    • 250 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 7 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wynajmę dwupokojowe samodzielne mieszkanie na wczasy anex kuchennym Odległość do plaży 20 -25min min do centrum miasta 10 min Cena za jedną dobę za całe mieszkanie 250 zł bez żadny...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Marii Konopnickiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Marii Konopnickiej

    Kołobrzeg

    • 1 027 000 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 26 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    APARTAMNET 39,00 m2 W STREFIE UZDROWISKOWEJ KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy komfortowy apartament w nowo powstałej inwestycji WHITEblue, w uzdrowiskowej części Kołobrzegu, w samym środk...

  • Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter Kołobrzeg
    1 / 15
    Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 100 m2 powierzchnia
    • 11 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo – zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 garaż podziemny pod mieszkani...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa

    Kołobrzeg

    • 975 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 20 313 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż apartament 48m2 + garaż - prestiżowe Osiedle Polanki Aqua w Kołobrzegu. CENA BRUTTO Z GARAŻEM ! Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży komforto...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Czarnieckiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Ogrody, Czarnieckiego

    Kołobrzeg

    • 450 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 10 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Ogrody ul. Czarnieckiego, 45,06 m Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 45,06 m, położone na 2. pi...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Nadmorska, Fredry Aleksandra

    Kołobrzeg

    • 1 050 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 21 429 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy apartament w budynku apartamentowym połączonym z Hotelem Aquarius Spa w cenie 950.000,- zł wraz z miejscem postojowym w hali garażowej w cenie 100.000,- zł razem 1.050.00...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Gierczak
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Gierczak

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 8 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Kołobrzeg - mieszkanie na sprzedaż. Na sprzedaż rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m² , położone w samym centrum miasta - na urokliwej kołobrzeskiej starówce...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Bałtycka

    Kołobrzeg

    • 750 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 13 393 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie, z osobną kuchnią. Komfortowe, na zamkniętym Osiedlu Bursztynowym w Kołobrzegu. Usytuowanie narożne, w budynku z windą i dużym tarasem z widokiem na morz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Centrum, Szpitalna

    Kołobrzeg

    • 295 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 9 piętro

    Na sprzedaż Lokal mieszkalny 1-pokojowy o charakterze Apartamentu Kołobrzeg, ul. Szpitalna Z przyjemnością prezentujemy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o charakterze apartamen...

  • 1 / 2
    Lokal mieszkalny - Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 500 000 zł cena
    • 102 m2 powierzchnia
    • 4 902 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż

    WYCIĄG Z OGŁOSZENIA O PRZETARGU Kołobrzeg, 12 stycznia 2026 r. GN.6840.2.2.2024.II...

  • Apartament -WYSPA SOLNA 64 m² -3 POKOJE + GARAŻ

    Kołobrzeg » ul. Szpitalna

    • 799 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 12 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    ! NOWA CENA!Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 64,10 m², położony w prestiżowej inwestycji "Wyspa Solna" z 2018 roku. To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji w K...

  • Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu
    1 / 12
    Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie w sercu Kołobrzegu

    Kołobrzeg

    • 410 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 082 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni około 37 m², położone przy ul. Źródlanej 3 w Kołobrzegu. To wyjątkowa lokalizacja dla tych, którzy cenią wygodę i bliskość atrakcji:...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Zachodnia, Wylotowa

    Kołobrzeg

    • 399 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 12 871 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    IDEALNE MIESZKANIE WAKACYJNE !!! LOKALIZACJA : ul. Wylotowa (ok 80 m do parku nadmorskiego, ok 600 m do morza) dzielnica Zachodnia Kołobrzegu. POKÓJ DZIENNY : nowe okna pcv z role...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg Europejskie, Helsińska

    Kołobrzeg

    • 695 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 193 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Kołobrzeg ul. Helsińska na osiedlu europejskim - na sprzedaż 2 pokojowego mieszkania z dużym balkonem, garażem i komórką. Mieszkanie usytuowana jest na wysokim parterze IV piętrowe...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Wydmowa

    Kołobrzeg

    • 999 180 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 26 295 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    WYJĄTKOWY APARTAMENT W DZIELNICY ZACHODNIEJ KOŁOBRZEGU! Przedstawiamy LUKSUSOWY, gustownie urządzony i wykończony apartament blisko plaży zachodniej w Kołobrzegu przy ulicy Wydmow...