• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(431)
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 980 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 25 790 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

    2 pokojowy apartament w pełni umeblowany, z zewnętrznym miejscem postojowym w cenie! W pełni urządzony i funkcjonalny lokal ze słoneczną loggią, od zachodniej strony, zaledwie 400...

  • Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM
    1 / 16
    Apartament marzeń na COSTABLANCA 500m od plaży, z BASENEM

    Kołobrzeg

    • 631 140 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 10 347 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Odkryj swój nowy dom w tym mieszkaniu położonym na pierwszym piętrze ekskluzywnego osiedla Balcón de Lomas. Z oszałamiającymi widokami na morze, które zapierają dech w piersiach ka...

  • Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg Millennium, Kupiecka

    Kołobrzeg

    • 530 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 834 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Dobra lokalizacja blisko morza tylko ok. 1 km ! Oferta sprzedaży mieszkania w Kołobrzegu na osiedlu millennium ul. Kupiecka MIESZKANIE Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe i słoneczn...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna

    Ustronie Morskie

    • 299 096 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 11 078 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, Kolejny etap - 3 C już w sprzedaży! Ciekawa architektura, funkcjonalny układ pomieszczeń. D...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 6
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 1 900 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 56 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • parter

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Do wynajmu kawalerka o powierzchni ok. 34 m2, położona na parterze zadbanej kamienicy, ok. 200 m od morza w centrum Ustronia Morskiego. Kawalerka po remonci...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 6
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 610 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 20 334 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

    APARTAMENT W OBIEKCIE HOTELOWYM! Lokalizacja Apartament znajduje się we wschodniej części Kołobrzegu w strefie uzdrowiskowej. Nieruchomość zlokalizowana w 4-gwiazdkowym hotelu DI...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 4
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 460 908 zł cena
    • 39 m2 powierzchnia
    • 11 819 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament o pow. 39,06m2 usytu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 20
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 687 300 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 14 624 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    KOMFORTOWE MIESZKANIE NA ZAMKNIĘTYM OSIEDLU! Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Grzybowie na prestiżowym osiedlu Bałtyk. W pobliżu pełna infrastruktura. Na osiedlu znajdują si...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 7
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 600 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 8 824 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Mieszkanie w kamienicy 150m od morza Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m2, znajdujące się na pierwszym piętrze w kamienicy. W skład mieszkania wchodzą: - 2 poko...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg, Młyńska

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 18 482 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 3 piętro

    Nowoczesny apartament w centrum Kołobrzegu Apartament o pow. 27,62m2 usytuowany na 3 piętrze w 4 piętrowym apartamentowcu z 2023roku z nowoczesną windą W skład apartamentu wchodz...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie
    1 / 4
    Mieszkanie Ustronie Morskie

    Ustronie Morskie

    • 578 705 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 12 861 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Wypoczywaj i zarabiaj nad morzem Nowa inwestycja w Ustroniu Morskim z Jacuzzi. Sauną i siłownią 500 metrów od pięknej piaszczystej plaży W ofercie apartament o pow. 45,41m2 usytu...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 679 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 058 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ Polecamy atrakcyjne trzy pokojowe mieszkanie o pow. 50,79 m2 z dużą loggią, położone na 1 piętrze budynku z 2016r (winda). Nieruchomość zlokalizowana jest prz...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 1 360 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 17 895 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Luksusowy 3 pokojowy apartament w Porcie o powierzchni całkowitej 76,69 m2 z widokiem na morze, 50m do latarni morskiej Zarabiaj na nieruchomości od dnia zakupu, Świetna lokata...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 9
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 499 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 16 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 8
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 620 000 zł cena
    • 79 m2 powierzchnia
    • 7 849 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż klimatyczne, narożne mieszkanie znajdujące się na poddaszu na 2 piętrze w dwupiętrowym budynku z czerwonej cegły odrestaurowanym w 2011 r. Powierzchnia wynosi 79 m2 (...

  • Mieszkanie Kołobrzeg
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg

    Kołobrzeg

    • 720 000 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 17 561 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,91 m2 z miejscem postojowym za dodatkową opłatą 50 000 zł/brutto, położone zaledwie 600 metrów od plaży. W skład apartamentu wch...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 875 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 23 027 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    W pełni wykończony i umeblowany lokal z widokiem na zieleń, z dużą loggią wykończoną deską kompozytową. Łazienka z prysznicem i pralką, umywalką i wc. Salon z aneksem kuchen...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Jana Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 775 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 20 946 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowy apartament z balkonem na zachodnią stronę, blisko morza, w strefie uzdrowiskowej Kołobrzegu, ok. 350 m do plaży! Idealne miejsce dla szukających nieruchomości blisk...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Unii Lubelskiej
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Unii Lubelskiej

    Kołobrzeg

    • 355 000 zł cena
    • 51 m2 powierzchnia
    • 6 961 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie, bardzo słoneczne i jasne, z balkonem i osobną kuchnią, w budynku po termomodernizacji z oknami pcv. Pokoje są duże i ustawne, obydwa z wyjściami na balk...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kasprowicza

    Kołobrzeg

    • 855 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 22 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 2 piętro