• Filtruj 5
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Gościno +20 km
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania na sprzedaż pod Gościnem

(431)
  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 299 598 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 9 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Dwupokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy ul....

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Zwycięzców
    1 / 13
    Mieszkanie Kołobrzeg, Zwycięzców

    Kołobrzeg

    • 529 000 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 8 533 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Na sprzedaż duże 3 pokojowe mieszkanie w centrum Kołobrzegu. Zlokalizowane przy ulicy Zwycięzców, 800m od plaży, 10 min spacerem. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, 3 nieza...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 449 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 9 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Promienna
    1 / 11
    Mieszkanie Kołobrzeg, Promienna

    Kołobrzeg

    • 325 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 6 771 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament w malowniczej dzielnicy Podczele w Kołobrzegu, zaledwie krótki spacer od morza i piaszczystej plaży. Nieruchomość o powierzchni 48 m² to...

  • Bezczynszowa Kawalerka nad morzem
    1 / 14
    Bezczynszowa Kawalerka nad morzem

    Ustronie Morskie

    • 295 000 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 12 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO u NAS !!! Prezentujemy KAWALERKĘ ( BEZCZYNSZOWĄ) zlokalizowaną w kamienicy w nadmorskiej miejscowości Ustronie Morskie. Odległość do zejścia na plażę wynosi...

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 750 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 14 151 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Og
    1 / 16
    Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w Kołobrzegu na osiedlu Og

    Kołobrzeg

    • 445 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 8 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w spokojnej dzielnicy na drugim piętrze! Dla kogo ta nieruchomość? Dla pary, dla pary z dzieckiem oraz dla osób z poza EU ponieważ bez dodatkowych formalności mogą kupić...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja

    Kołobrzeg

    • 1 260 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 26 250 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    Nowe 3 pokojowe, przestronne mieszkanie , które daje ogromne możliwości aranżacyjne. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej lokalizacji, gdzie wygodna przestrzeń i duży metraż to pr...

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana
    1 / 12
    Mieszkanie Kołobrzeg, Budowlana

    Kołobrzeg

    • 780 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 10 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie w samym sercu Kołobrzegu! trzypokojowe z kuchnią (dwie sypialnie plus salon z aneksem kuchennym), łazienką z wanną i jasnym korytarzem. W cichym sąsiedztwie, z oknami...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 696 827 zł cena
    • 96 m2 powierzchnia
    • 7 259 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem i antresolą, w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości...

  • Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna
    1 / 15
    Mieszkanie Ustronie Morskie, Polna

    Ustronie Morskie

    • 482 190 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 14 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Wakacyjne lub całoroczne, mieszkania nad morzem, w kameralnym Ustroniu Morskim, Kolejny etap - budynek 2 B oraz 3 C już w sprzedaży. Ciekawa architektura, funkcjonalny układ...

  • Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska
    1 / 5
    Mieszkanie Dygowo, Kołobrzeska

    Dygowo

    • 516 424 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 7 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 2 piętro

    Czteropokojowe mieszkanie z balkonem w miejscowości gminnej oddalonej 8 km od Kołobrzegu. Nowa inwestycja „Osiedle Kołobrzeskie” zlokalizowana jest w miejscowości Dygowo przy u...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja
    1 / 15
    Mieszkanie Kołobrzeg, Kołłątaja

    Kołobrzeg

    • 700 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 20 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Dwupokojowy lokal apartamentowy, z dużą, słoneczną loggią. W pełni wykończony - do nabycia z cesji praw. 400 m do morza. Perłowa Przystań - Nowoczesny budynek gotowy do użytkowan...

  • Mieszkanie Kołobrzeg, Ratuszowa
    1 / 14
    Mieszkanie Kołobrzeg, Ratuszowa

    Kołobrzeg

    • 520 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 8 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    3 pokojowe, dwustronne mieszkanie położone na I piętrze w bloku przy ulicy Ratuszowej, w samym sercu Kołobrzegu! Lokal, dwustronny, słoneczny, środkowy. Mieszkanie po częściowym r...

  • Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter
    1 / 16
    Mieszkanie 3 sypialnie Mazowiecka Park parter

    Kołobrzeg

    • 1 100 000 zł cena
    • 101 m2 powierzchnia
    • 10 892 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Do sprzedania ciepłe , nasłonecznione , mieszkanie od południowo – zachodniej strony , 3 sypialnie , 2 łazienki , duży living room, duży taras 38 m2 , garaż podziemny pod mieszka...

  • OKAZJA !!! 3 pokoje, 72m2, I piętro, TYLKO U NAS !
    1 / 16
    OKAZJA !!! 3 pokoje, 72m2, I piętro, TYLKO U NAS !

    Rychowo

    • 119 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 1 653 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    UWAGA ! OKAZJA ! PREZENTUJEMY PAŃSTWU PRZESTRONNE MIESZKANIE 3 POKOJOWE o powierzchni 72,87m2, POŁOŻONE NA PIERWSZYM PIĘTRZE W BUDYNKU ZLOKALIZOWANYM W MIEJSCOWOŚCI RYCHOWO, oddal...

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Ustronie Morskie

    • 372 402 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 10 953 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Morek Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 1 pokojowe
    Mieszkanie 1 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 480 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 16 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka

    FHU Mieczysław Jakubowski
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Kołobrzeg

    • 689 000 zł cena
    • 35 m2 powierzchnia
    • 19 686 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Rymań

    • 249 000 zł cena
    • 98 m2 powierzchnia
    • 2 541 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości