• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Wieliczka

(21)
  • BEZPROWIZYJNIE/gotowe/GRATIS miejsce postojowe
    1 / 4
    BEZPROWIZYJNIE/gotowe/GRATIS miejsce postojowe

    Wieliczka

    • 849 000 zł cena
    • 125 m2 powierzchnia
    • 6 792 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Walerego Sławka

    Kraków » Podgórze » ul. Sławka

    • 869 000 zł cena
    • 69 m2 powierzchnia
    • 12 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 6 piętro

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC. Zapraszam...

Kraków » Podgórze » ul. Sławka

    • 779 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 12 984 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie 4 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 4 pokojowe

    Skawina

    • 1 900 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 23 171 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje

    Bracia Sadurscy Nieruchomości
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Podgórze ul. Piltza

    Kraków » Podgórze » ul. Piltza

    • 1 044 120 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 16 841 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    RUCZAJ nowe 3 pokojowe , wykończone i wyposażone ponad 62 m2 w budynku z 2024 nowoczesne meble na wymiar oraz sprzęt AGD wysokiej klasy i klimatyzacją. Pokój z aneksem kuchennym i...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny

    Kraków » Podgórze

    • 830 981 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 21 868 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Mieszkanie na sprzedaż - Stare Podgórze, ul. Rydlówka - 38,17 m², 1 pokój Na sprzedaż oferujemy nowoczesne mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38,17...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 2 990 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 84 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36m² , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każ...

  • 1 / 4
    2-pok mieszkanie dla pary/pod inwestycję | GOTOWE

    Kraków » Prądnik Czerwony » ul. Strzelców

    • 639 716 zł cena
    • 41 m2 powierzchnia
    • 15 603 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    BRAK PODATKU PCCNa sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,54 m² w inwestycji przy ul. Strzelców w dzielnicy Prądnik Czerwony – jednej z najdynamiczniej rozwijaj...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 749 250 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 289 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielo...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 831 792 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 15 695 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 1 036 422 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 18 183 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie
    1 / 16
    Nowoczesne dwupoziomowe mieszkanie

    Kraków

    • 4 950 zł cena
    • 77 m2 powierzchnia
    • 65 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnym miejscu przy ul. Dietla, które łączy klimatyczne aspekty krakowskiego Starego Miasta i Kazimierza. To doskonała przestrzeń dla tych, którzy ce...

  • Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus
    1 / 6
    Mieszkanie Kraków gm. Kraków-Krowodrza Zwierzyniec, Emaus

    Kraków

    • 2 173 827 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 24 426 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Nowoczesna inwestycja na krakowskim Zwierzyńcu obejmująca 8 dwupoziomowych apartamentów, łącząca funkcjonalne rozwiązania ze spokojnym otoczeniem oraz dogodnym dostępem do centrum...

  • 3 pokojowy apartament, Novum, wysoki standard
    1 / 15
    3 pokojowy apartament, Novum, wysoki standard

    Kraków

    • 1 500 000 zł cena
    • 65 m2 powierzchnia
    • 23 077 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Apartamenty Novum – Śródmieście Krakowa, okolice ronda Mogilskiego i Unity Centre Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestro...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Starego Dębu
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Starego Dębu

    Kraków

    • 1 210 000 zł cena
    • 92 m2 powierzchnia
    • 13 153 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Wyjątkowy apartament 92 m² przy Parku Krajobrazowym - ul. Starego Dębu Na sprzedaż przestronne i nowoczesne 4-pokojowe mieszkanie położone w jednej z najbardziej zielonych i presti...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocień, Domagały
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Złocień, Domagały

    Kraków

    • 869 000 zł cena
    • 67 m2 powierzchnia
    • 12 971 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    | Przestronne mieszkanie z tarasem i balkonem - ul. Domagały | Nowoczesne osiedle | Bieżanów-Prokocim Na sprzedaż funkcjonalne, komfortowe mieszkanie położone na nowo...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    1 / 11
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 697 280 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 216 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Duże studio | blisko uczelni | balkon | dobra komunikacja | SKA Łobzów
    1 / 16
    Duże studio | blisko uczelni | balkon | dobra komunikacja | SKA Ł...

    Kraków

    • 2 300 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 77 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na wynajem
    • kawalerka
    • 2 piętro

    ENGLISH BELOW Willa Polonia to kameralny kompleks apartamentowy położony przy alei Kijowskiej w Krakowie – miejscu, które doskonale łączy dynamikę miejskiego ż...

  • Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Dębniki, Ruczaj, Miłkowskiego

    Kraków

    • 1 049 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 16 651 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 10 piętro

    | Dwupoziomowe mieszkanie z dużym balkonem i pięknym widokiem - Ruczaj, ul. Miłkowskiego! Jeśli szukasz mieszkania, które łączy przestrzeń, komfort i wyjątkową lokalizacj...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Złocień
    1 / 8
    Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim, Osiedle Złocień, Osiedle Zło...

    Kraków

    • 621 054 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 675 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze

    Kraków » Podgórze

    • 1 990 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 80 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

    Do wynajęcia kawalerka o powierzchni 25m² , w okolice ul. Ślusarskiej , stworzone z myślą o osobach ceniących komfort, elegancję i funkcjonalność w każdym detalu....

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 695 200 zł cena
    • 43 m2 powierzchnia
    • 16 168 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 650 916 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 12 518 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 624 330 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 742 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 915 705 zł cena
    • 59 m2 powierzchnia
    • 15 521 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 740 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 087 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki UWAGA PROMOCJA! TYLKO DO 27.03.2026! Odwiedź inwestycję i zarezerwuj mieszkanie M.A13 o pow. 46,25...

  • Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów
    Mieszkanie Kraków Bronowice, Stelmachów

    Kraków

    • 740 320 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 16 094 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

1 / 8

    Kraków

    • 620 424 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 662 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

1 / 8

    Kraków

    • 622 188 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 698 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Krowodrza, Wrocławska

    Kraków

    • 930 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 15 500 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    | BLISKO SKLEPÓW, USŁUG I KOMUNIKACJI. MIESZKANIE NA ULIC WROCŁAWSKIEJ. Ulica Wrocławska i jej okolica tętnią życiem i mają wiele do zaoferowania swoim mieszkańcom....

  • Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela
    1 / 15
    Mieszkanie Kraków Podgórze, Rybitwy, Feliksa Wrobela

    Kraków

    • 945 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 13 125 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    | Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie 4-pokojowe - Kraków, ul. Feliksa Wrobela. Oferujemy na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o układzie idealnym dla rodziny. N...