• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania pod klucz Wieliczka

(18)
  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 856 000 zł cena
    • 60 m2 powierzchnia
    • 14 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 595 000 zł cena
    • 48 m2 powierzchnia
    • 12 396 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz wygodnego mieszkania w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko Krakowa? To mieszkanie spełni ocz...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 727 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 12 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 541 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 12 881 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka. Bez podatku PCC (oszczędzasz ok. 10 000 zł) Bez prowizji 15 minut do Krakowa Idealne na start lub pod wynajem...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 856 000 zł cena
    • 71 m2 powierzchnia
    • 12 057 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 422 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 613 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

    Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora. Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 701 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 12 746 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Trzypokojowe mieszkanie z ogródkiem Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 617 000 zł cena
    • 47 m2 powierzchnia
    • 13 128 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 918 000 zł cena
    • 76 m2 powierzchnia
    • 12 079 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 624 000 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 12 735 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 680 274 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 12 836 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Trzypokojowe mieszkanie w inwestycji Nova Wieliczka Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny lub takiego, które łączy wygodę z możliwością pracy zdalnej? Ta oferta idealnie sp...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 449 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 607 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 454 000 zł cena
    • 34 m2 powierzchnia
    • 13 353 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

    Kawalerka z potencjałem idealna dla singla, pary lub inwestora Szukasz mieszkania w spokojnej lokalizacji, a jednocześnie blisko Krakowa? Ta kawalerka to doskonały wybór zarówno j...

  • Mieszkanie Wieliczka, Długa
    Mieszkanie Wieliczka, Długa

    Wieliczka

    • 702 000 zł cena
    • 56 m2 powierzchnia
    • 12 536 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Wieliczka, Jaworowa
    Mieszkanie Wieliczka, Jaworowa

    Wieliczka

    • 445 625 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 727 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 17
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 629 000 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 10 845 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 3 pokojowe
    1 / 20
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Wieliczka

    • 749 000 zł cena
    • 63 m2 powierzchnia
    • 11 889 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    BRACIA SADURSCY NIERUCHOMOŚCI Oddział BS3 - Lubomirskiego
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Wieliczka

    Wieliczka

    • 423 200 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 9 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie. Metraż 46m2 - Pokój z aneksem kuchennym, sypialna, łazienka, hol i balkon. Wieliczka Park to kameralne, strzeżone osiedle położone w Czarnoc...

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Smart apartamenty pod inwestycję i nie tylko ok. 3 km od Rynku Gł...

    Kraków

    • 264 890 zł cena
    • 23 m2 powierzchnia
    • 11 517 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    Apartamenty SMART to rozwiązanie na miarę XXI wieku: małe, inteligentne lokale blisko Rynku Głównego (10 minut rowerem) to rozwiązanie dla młodych i dynamicznych osób. Apartamenty...

  • Mieszkania w cichej i zielonej okolicy ok. 6km od centrum Krakowa...

    Kraków

    • 501 887 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 7 842 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • parter

    Kameralna inwestycja w cichej, zielonej i spokojnej okolicy w odległości ok 6 km od centrum Krakowa. Niska zabudowa oraz model inwestycji powoduje, iż jest to idealne miejsce dla...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Romana Kiełkowskie...

    Kraków » Podgórze » ul. Kiełkowskiego

    • 816 200 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 14 073 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    Oferujemy Państwu na sprzedaż nowy lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Przy zakupie tej nieruchomości są Państwo zwolnieni z wszelkich prowizji oraz podatku PCC. Zaprasz...

  • Mieszkanie Kraków Bieżanów-Prokocim rynek pierwotny ul. Agatowa

    Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Agatowa

    • 575 300 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 855 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! PROMOCJA - kupując z nami mieszkanie w niniejszej inwestycji, do końca sierpnia, otrzymasz duży rabat (ok. 10%). Szukasz mieszkani...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 643 100 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 20 097 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Kupuj bez prowizji, kupuj bez podatku PCC! Szukasz mieszkania na rynku pierwotnym? Znajdź nas w Internecie: Młody Kraków Nieruchomości. U nas również oferta wykończenia pod kl...

  • Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 693 600 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 267 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 693 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 270 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 632 700 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 19 772 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 683 200 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 18 978 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 686 700 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 520 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 20 800 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Agatowa

    • 570 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 755 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Agatowa

    • 576 800 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 884 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 740 400 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 485 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Agatowa

    • 578 900 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 721 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Agatowa

    • 581 200 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 763 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Agatowa

    • 574 400 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 838 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 499 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 19 960 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • parter

Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Agatowa

    • 586 000 zł cena
    • 54 m2 powierzchnia
    • 10 852 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

Kraków » Bieżanów-Prokocim » ul. Agatowa

    • 573 900 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 10 829 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 704 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 19 570 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 642 400 zł cena
    • 32 m2 powierzchnia
    • 20 075 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 732 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie Kraków Podgórze rynek pierwotny ul. Rydlówka

    Kraków » Podgórze » ul. Rydlówka

    • 732 800 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 19 285 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

• Mieszkanie 3 pokojowe
    Mieszkanie 3 pokojowe

    Czarnochowice

    • 570 000 zł cena
    • 50 m2 powierzchnia
    • 11 400 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje

    Metrohouse
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie Kraków Mistrzejowice

    Kraków » Mistrzejowice

    • 698 040 zł cena
    • 49 m2 powierzchnia
    • 14 246 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 1 piętro

    - Bezpośredni zakup od dewelopera. - 0 zł prowizji. - 0 zł podatku. - 0 zł za obsługę kredytową. Rynek pierwotny (kilkanaście deweloperów w ofercie). Aktualnie w ofe...

  • PRĄDNICKA I 3 pokoje I KLIMATYZACJA I tramwaj I KAUFLAND
    1 / 16
    PRĄDNICKA I 3 pokoje I KLIMATYZACJA I tramwaj I KAUFLAND

    Kraków

    • 815 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 17 718 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    ZDJĘCIA SĄ AUTENTYCZNE (nie wizualizacje) Sprzedam BEZPOŚREDNIO, bez prowizji, trzypokojowe mieszkanie na granicy dzielnic Krowodrza i Prądnik Biały w bezpośrednim sąsiedztwie Kau...

  • Mieszkanie 55 m2 na sprzedaż
    1 / 7
    Mieszkanie 55 m2 na sprzedaż

    Skawina

    • 545 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 9 910 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • parter

    *BEZ PROWIZJI OD KUPUJĄCEGO* Biuro nieruchomości Multidom prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania trzypokojowego na parterze, o powierzchni 55 m2, w kameralnej inwestycji w miejscow...