• Filtruj 4
Szukaj ogłoszeń
ostatnio wybierane
  • Huta Żabiowolska
100 000 150 000 200 000 250 000 300 000 350 000 400 000 450 000 500 000 550 000 600 000 650 000 700 000 750 000 800 000 850 000
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
m2
30 40 50 60 70 80 90 100 110 120 130 140
Zapamiętaj filtry

Mieszkania nowoczesne Sztutowo

(9)
  • Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim
    1 / 14
    Baltic Twins - mieszkania nad Morzem Bałtyckim

    Sztutowo

    • 423 125 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 12 822 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Sztutowo to jedna z piękniejszych miejscowości na Mierzei Wiślanej. Stąd niedaleko do słynnego na cały świat przekopu i popularnej Krynicy Morskiej, ale również do wielu atrakcji t...

  • Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza
    1 / 20
    Basen Sala kinowa Gotowe do odbioru Blisko Morza

    Sztutowo

    • 547 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 18 234 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie
    1 / 6
    Nowe gotowe do użytku 2 pokojowe mieszkanie

    Sztutowo

    • 583 000 zł cena
    • 46 m2 powierzchnia
    • 12 674 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Expander Advisors Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 432 734 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 11 388 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 6
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 430 353 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 11 632 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 456 624 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 12 342 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 388 743 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 11 781 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Mieszkanie 2 pokojowe
    1 / 3
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 334 260 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 11 142 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Dodaj te wyszukiwanie do ulubionych Gdy tylko pojawią się nowe oferty powiadomimy Cię
  • Mieszkanie 2 pokojowe
    Mieszkanie 2 pokojowe

    Sztutowo

    • 438 696 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 13 294 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje

    Freedom Nieruchomości Sp. z o.o.
    Biuro nieruchomości

  • Sprawdź ogłoszenia z okolicy
  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Sienna Grobla

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Sienna Grobla

    • 2 099 000 zł cena
    • 82 m2 powierzchnia
    • 25 598 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 1 piętro

    Apartament w prestiżowej inwestycji - wyjątkowa lokalizacja nad Motławą!Oferuję na sprzedaż dwa apartamenty inwestycyjne o powierzchni ok. 42 m² każdy, zlokalizowane w nowoczesnym...

  • Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk  Jasień, Lubowidzka
    1 / 3
    Mieszkanie Gdańsk gm. Gdańsk Jasień, Lubowidzka

    Gdańsk

    • 420 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 13 549 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie w Gdańsku Jasień ul. Lubowidzka, które znajduje się w nowo wybudowanym budynku z 2026 roku. Mieszkanie o powierzchni 31,02 m² składa się...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice rynek pierwotny ul. Pastelowa

    Gdańsk » ul. Pastelowa

    • 466 500 zł cena
    • 36 m2 powierzchnia
    • 12 959 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 34,92 m² | I piętro | Gdańsk, ul. Pastelowa | ekspozycja: zachód.Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 34,92 m², położone na 1. piętrze...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Tartaczna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Tartaczna

    • 880 000 zł cena
    • 33 m2 powierzchnia
    • 26 667 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 3 piętro

    Apartament na Starym MieścieOferuję na sprzedaż dwupokojowy apartament klasy premium, położony w jednej z najbardziej pożądanych  lokalizacji w Trójmieście — na gdańskim Starym Mie...

  • Mieszkanie Gdańsk Ujeścisko ul. Niepołomicka

    Gdańsk » ul. Niepołomicka

    • 699 000 zł cena
    • 45 m2 powierzchnia
    • 15 534 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    MIESZKANIE WYKOŃCZONE W WYŻSZYM STANDARDZIE, NATYCHMIASTOWE WYDANIE!LOKALIZACJA:Mieszkanie położone na pięknym Osiedlu BIOTURA, dzieła dewelopera Budner Inwestycje. Eleganckie i no...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Z Kolna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jana z Kolna

    • 975 000 zł cena
    • 55 m2 powierzchnia
    • 17 728 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 4 piętro

    W samym sercu Gdańska, gdzie historia spotyka się z rytmem miasta, czeka mieszkanie, które zachwyca światłem, detalem i atmosferą - stworzone z myślą o tych, którzy szukają nie tyl...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Łąkowa

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Łąkowa

    • 1 519 000 zł cena
    • 70 m2 powierzchnia
    • 21 700 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w inwestycji Scala | Gdańsk Śródmieście, 70 m² + balkonNa sprzedaż wyjątkowe, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70,48 m², położone na 3. piętrze...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice ul. Borkowska

    Gdańsk » ul. Borkowska

    • 540 000 zł cena
    • 37 m2 powierzchnia
    • 14 595 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

    Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie zlokalizowane w Gdańsku przy ul.Borkowskiej, w nowej inwestycji dewelopera .Murapol Lokal jest całkowicie nowy i nigdywcześniej niezamieszkały, co...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Myśliwska

    Gdańsk » ul. Myśliwska

    • 3 500 zł cena
    • 62 m2 powierzchnia
    • 57 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    NAJEM OKAZJONALNYKomfortowe trzypokojowe mieszkanie z dużym, narożnym balkonem w inwestycji " Myśliwska Park"Nieruchomość o powierzchni  wynoszącej 61,5 m2 ( 58.53 m2 powierzchni u...

  • Mieszkanie Gdańsk Łostowice,
    Mieszkanie Gdańsk Łostowice,

    Gdańsk

    • 698 500 zł cena
    • 58 m2 powierzchnia
    • 12 044 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    Kameralne i nowoczesne osiedle z rozwiniętą infrastrukturą usługowo-handlową. Zakup od dewelopera, bez 2% podatku PCC i prowizji. Atuty inwestycji: - Hala garażowa, winda oraz pla...

  • Mieszkanie Gdańsk Morena ul. Prof. Stefana Hausbrandta

    Gdańsk » ul. Hausbrandta

    • 719 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 13 827 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • parter

    !! TYLKO U NAS !!!! DOSTĘPNE TYLKO W PEPPERHOUSE !!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Doskonałe połączenie komunikacyjne z centrum Gdańska oraz obwodnicą Trójmiasta!- Wysoki standard wykończeni...

  • 1 / 4
    Mieszkanie Gdańsk Siedlce rynek pierwotny ul. Seweryna Goszczyńsk...

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 649 000 zł cena
    • 40 m2 powierzchnia
    • 16 225 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Siedlce, w pięknym Gdańsku, które zachwyci każdego miłośn...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 949 000 zł cena
    • 61 m2 powierzchnia
    • 15 558 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 3 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 239 000 zł cena
    • 74 m2 powierzchnia
    • 16 744 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Letnica ul. Sucha

    Gdańsk » Letnica » ul. Sucha

    • 549 000 zł cena
    • 30 m2 powierzchnia
    • 18 300 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 7 piętro

    Nowoczesne mieszkanie w świetnej lokalizacji!ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- nowoczesne osiedle,- luksusowy standard wykończenia części wspólnych,- w obiekcie znajduje się siłownia do dyspoz...

  • Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 608 000 zł cena
    • 53 m2 powierzchnia
    • 11 472 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 2 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚCI PEPPER HOUSE ! Przedstawiam Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane ścisłego centrum gdańskiej dzielnicy Wrzeszcz, w miejscu, które zachw...

  • 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 834 000 zł cena
    • 52 m2 powierzchnia
    • 16 039 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 5 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 349 000 zł cena
    • 27 m2 powierzchnia
    • 12 926 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 1 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 999 000 zł cena
    • 64 m2 powierzchnia
    • 15 610 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 683 000 zł cena
    • 42 m2 powierzchnia
    • 16 262 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 2 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 339 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 560 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 4 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Wrzeszcz rynek pierwotny ul. Twarda

    Gdańsk » Wrzeszcz » ul. Twarda

    • 340 000 zł cena
    • 25 m2 powierzchnia
    • 13 600 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • kawalerka
    • 6 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 1 079 000 zł cena
    • 72 m2 powierzchnia
    • 14 987 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

• 1 / 4

    Gdańsk » Siedlce » ul. Goszczyńskiego

    • 589 000 zł cena
    • 31 m2 powierzchnia
    • 19 000 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 6 piętro

• Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 1 207 170 zł cena
    • 89 m2 powierzchnia
    • 13 564 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą o łącznym metrażu 89,42 m², zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej.ATUTY...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 4 800 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 64 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na wynajem wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą o łącznym metrażu 75 m², zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej.ATU...

  • Mieszkanie Gdańsk Jasień ul. Jabłoniowa

    Gdańsk » ul. Jabłoniowa

    • 990 000 zł cena
    • 75 m2 powierzchnia
    • 13 200 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 4 pokoje
    • 4 piętro

    OFERTA DOSTĘPNA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚĆI PEPPER HOUSE!Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie dwupoziomowe z antresolą o łącznym metrażu 75 m², zlokalizowane przy ulicy Jabłoniowej.AT...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Z Kolna

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Jana z Kolna

    • 1 800 000 zł cena
    • 57 m2 powierzchnia
    • 31 579 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 1 piętro

    Piękne mieszkanie w zabytkowej kamienicy szuka nowego właściciela!Lokalizacja:Mieszkanie znajduje się w ścisłym centrum Gdańska, przyciągając miłośników historii, kultury i miejski...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Jana Heweliusza

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Heweliusza

    • 1 259 000 zł cena
    • 68 m2 powierzchnia
    • 18 515 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 3 pokoje
    • 3 piętro

    MIESZKANIE:Na sprzedaż ciche, ustawne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,10 m², położone w sercu Gdańska - w dzielnicy Śródmieście. Nieruchomość doskonale sprawd...

  • Mieszkanie Gdańsk Śródmieście ul. Stępkarska

    Gdańsk » Śródmieście » ul. Stępkarska

    • 935 000 zł cena
    • 38 m2 powierzchnia
    • 24 606 zł/m2 cena za metr
    • mieszkanie
    • na sprzedaż
    • 2 pokoje
    • 4 piętro

    2 Pokoje z Widokiem na Motławę w doskonałej lokalizacji w Gdańsku WARUNKI ZAKUPU:• Rynek pierwotny - brak podatku PCC• Harmonogram płatności 20/80 • 80% ceny płatne przy odbiorze i...